Teraz jest 28 marca 2024, o 09:20

Clay's Hope by Melissa Haag (kejti)

Alfabetyczny spis recenzji ROMANSÓW PARANORMALNYCH I FANTASTYCZNYCH)
Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Clay's Hope by Melissa Haag (kejti)

Post przez kejti » 27 lipca 2017, o 18:03

Clay's Hope (Judgement of the Six Companion Series #1) by Melissa Haag POV ENG

dwie dostępne okładki, aczkolwiek mnie się średnio podobają
Obrazek Obrazek
POV
Clay is a man of few human talents. As a wolf, he hunts well and can fight off a grizzly twice his size, but has no aspirations. The idea of a Mate isn't something he has ever seriously entertained. Dreamed about, maybe, but he knows the chances are nearly non-existent. Then he meets Gabby, a human girl. She hates him at first sight, yet he can't let her go. Who he was is no longer important. Now, who he needs to become to win her over is the only thing that matters.

Dopiero po paru % czytania sprawdziłam na necie i okazało się, że to POV Clay’a. Ogólnie spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Myślałam, że Clay będzie próbował namówić Gabby do partnerstwa ale podczas tego będzie mnóstwo akcji, chociażby walka watach czy coś podobnego, ale nie, dostaliśmy historię człowieka który całe życie mieszkał w dziczy i nagle spotyka swoją wybrankę, ona jest człowiekiem (tylko niektórzy ludzie są kompatybilni z wilkołakami i są oni traktowani jak skarb) nie jest tym zachwycona, w ogóle nie jest zachwycona tym całym wilkołactwem, próbuje się jakoś wykręcić więc w końcu mówi do Clay’a że może się przeprowadzić do miasta z nią i wtedy zobaczy się jak to będzie między nimi (Clay miał pół roku na zdobycie jej póki inni nie będą walczyć o jej względy). Myślała, że go zniechęci ale było wręcz odwrotnie. Dodam, że Gabby stroniła od facetów bo przez jej "moc" bardzo ich przyciągała, byli wręcz nachalni.
Wszystko fajnie się zaczęło i to właśnie tutaj zdałam sobie sprawę jak inna ta książka będzie od tych co wcześniej czytałam.
Clay sobie wymyślił, że przez ten czas nie odezwie się do niej ani słowem aby jej nie wystraszyć jego pragnieniami i zdecydował że zamieszka z nią i jej współlokatorką jako UDOMOWIONY PIES. Naprawdę, uśmiałam się po pachy jak musiał jechać do weterynarza. Co tu więcej napisać, więcej humoru w tej książce niż powagi, może trochę na końcu zaczyna się dziać a tak to po prostu opis ich codzienności i myśli Clay’a. Nie było źle, aczkolwiek Gabby mnie irytowała tą tajemniczością co do jej „mocy” i ogólnie mało co się dowiadujemy o tych „szczególnych ludziach”, wszystko zapewne w kolejnych częściach.
Doczytałam, że pierwsza część (od strony Gabby) to praktycznie wszystko to samo co tutaj więc ja się nie pokuszę na przeczytanie i także nie mam ciągnoty aby dowiedzieć się czegoś więcej z tej serii.
Aczkolwiek naprawdę dobrze się bawiłam przy tym POV’ie i angielski nie był trudny, wręcz bardzo dobry do nauki więc naprawdę polecam ;)
Ostatnio edytowano 29 września 2017, o 17:28 przez kejti, łącznie edytowano 4 razy

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 29 lipca 2017, o 21:41

Ta pierwsza okładka wydaje mi się skądś znajoma.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 31 lipca 2017, o 11:58

zapewne ty albo duzzza wrzuciłyście to jako darmowe dostępne ebooki na amazonie ;)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 18 sierpnia 2017, o 11:56

Ja nic nie pamiętam, ale widzę, że to jakaś seria w serii jest :mysli:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 18 sierpnia 2017, o 19:45

to co ja czytałam to seria z POV'ami, a ta główna to od strony bohaterek :P

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.


Powrót do Recenzje romansów paranormalnych i fantastycznych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość