Teraz jest 1 października 2024, o 09:28

Susan Elizabeth Phillips

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Dołączył(a): 27 lipca 2013, o 18:28
Lokalizacja: Cegłów
Ulubiona autorka/autor: Roberts/SEP/Brown/Kleypas/Lindsey/Gaskell/McNaught

Post przez giafia » 28 lipca 2013, o 16:46

wiedzmaSol napisał(a):wiesz, w Z miłości jak dla mnie się mało dzieje i straaaasznie powoli. Z niego jest taka okropna śfinia, taka niereformowalna, bez ludzkich uczuć jak dla mnie.
A ona też jakaś taka mało ogarnięta. Może muszę przeczytać drugi raz, ale jakoś mnie do tego nie ciągnie ;)


Nie zgodzę się, że jest nie reformowalny ... Pokonał wiele problemów od czasu dorastania, ale nie chce pokazać jaki jest słodki :) a poza tym pomaga Georgie w odzyskaniu pewności siebie itp :bezradny: ale ile osób tyle opinii :wink:
...so many books so little time ...

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 28 lipca 2013, o 16:51

oczywiście, każdy może i ma inne zdanie ;)
mnie on irytował koszmarnie, mimo przeżyć nie musiał być chamem takim.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 28 lipca 2013, o 17:09

wiedzmaSol napisał(a):wiesz, w Z miłości jak dla mnie się mało dzieje i straaaasznie powoli. Z niego jest taka okropna śfinia, taka niereformowalna, bez ludzkich uczuć jak dla mnie.
A ona też jakaś taka mało ogarnięta. Może muszę przeczytać drugi raz, ale jakoś mnie do tego nie ciągnie ;)

Nie wiedziałam że Zachcianki są z 89 :shock: rok starsze ode mnie :P
Fajne są, oni się super kłócili, no i jeszcze ten pomocnik Dalliego, sklerozę mam i nie pamiętam jak on miał na imię :wstyd:


Pomocnik chyba Skeet był :P Nie wiem czy poprawnie napisałam."Zachcianki" u nas dopiero w 2006 wydali dlatego ja myślałam,że są dużo "młodsze" :P

Śfiniaków nie lubię,ale przeczytam to kiedyś zapewne.Póki co jest wiele innych świetnych książek nie o śfiniach :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 28 lipca 2013, o 18:57

Papaveryna napisał(a):
U mnie na stosiku leży najnowsza SEP i nie mogę się za nią zabrać.Już mam zacząć czytać,ale zawsze wybieram coś innego.Chyba boję się rozczarowania.Z "Nikt mi się nie oprze" miałam podobnie,na szczęście spodobało mi się (tylko na końcu trochę smętnie się zrobiło)."Panna młoda ucieka" jest o Lucy,a to tym bardziej gorzej dla mnie.W "Nikt mi się nie oprze" Lucy mnie irytowała,nie polubiłam jej.Nieszczególnie też byłam zachwycona "Pierwszą damą",gdzie Lucy jeszcze była nastolatką...
Kurcze ja to mam problemy :P


mam tak samo. Powtórzyłam sobie Teda, ale za Lucy nie mogę się zabrać. Jakoś nie mam do niej przekonania. :mysli: Pierwsza dama też mi się średnio podobała, nawet ani razu nie miałam chęci na powtórkę.

A z tej serii najbardziej lubię Nie będę damą, nawet nie wiem ile zrobiłam powtórek :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 lipca 2013, o 10:41

Też bardzo lubię "Nie będę damą".Czytałam dwa razy w krótkim odstępie czasu i tak samo się uśmiałam :)
Natomiast "Pierwsza dama" nie przekonała mnie.Miałam duże wątpliwości czy ją kupować,bo podejrzewałam,że tak może być.Pojawiła się jednak w bardzo atrakcyjnej cenie i kupiłam.Tak samo nie planuję jej powtarzać.

W końcu weźmiemy się i za Lucy :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2013, o 10:49

a widzicie, ja mam zupełnie odwrotnie ;) wolę Pierwszą damę ;) mam obydwie, oczywiście ;)
brakuje mi tylko 4 książek SEP i nie wiem czy uda mi się kiedykolwiek je uzupełnić...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 lipca 2013, o 11:39

A czego nie masz,Sol?Wiem na pewno,że "Idealnej pary" i "Włoskich wakacji",a reszta?

Dla mnie "Pierwsza dama" jest jakaś nudna.Nie wiem sama.Nealy mnie denerwowała,bez wyrazu była.Mat niby ok,ale na końcu mnie wkurzył,bo 3 miesiące się namyślał,żeby przyjść i powiedzieć,że ją kocha :zalamka:
Może mam takie nastawienie,bo na mojej książce jest napisane "Wybuchy śmiechu gwarantowane" i ja się na to za bardzo nastawiłam? :niepewny: W rezultacie kilka razy się uśmiechnęłam,ale nie były to żadne wybuchy :P
Oczywiście to tylko moja opinia,każdy ma prawo uważać inaczej i lubić "Pierwszą damę" :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 29 lipca 2013, o 11:40

Mnie brakuje Włoskich wakacji i To musiałeś być ty z tych, które chcę mieć. Nie ma jeszcze Laleczki, Słodkiej jak miód, na Przekór wszystkim i Wyobraź sobie, ale mi na nich nie zależy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2013, o 11:44

nie mam Idealnej pary i Włoskich wakacji jak już wiesz, oraz Areny i Na przekór wszystkim. Ta ostatnia nie jest ciężka do zdobycia, tylko nie wiem czy chcę mieć.
Joakar, jak ja Ci zazdroszczę Areny... Idealną parę też masz? Jeśli tak to też Ci zazdroszczę :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 29 lipca 2013, o 11:54

Mam obie. Idealną parę kupiłam kilka lat temu w Matrasie za kilkanaście złotych, a Arenę niedawno na allegro. Ja bym chciała mieć historię Pheobe, ale nawet tego na allegro nie ma. :bezradny:
Włoskie wakacje są , nikt ich nie kupuje i nawet o 2 zł nie obniżą ceny. Nie rozumiem tego. :zalamka:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 lipca 2013, o 12:13

Zazdroszczę Wam,dziewczyny :P
Ja posiadam: "Pierwsza dama","Wymyślne zachcianki","Nie będę damą","Nikt mi się nie oprze","Panna młoda ucieka",a ze Starsów tylko "Urodzony uwodziciel" :placze:

Chciałabym całych Starsów,a najbardziej "Idealną parę"."Odrobina marzeń" podobno bardzo smutna także nie wiem do końca czy bym chciała...
Ja tak mam,ze nie muszę uzbierać całej serii,najbardziej zależy mi na tym,aby mieć te do których chce wracać :)

Oprócz Starsów jeszcze "Czyż ona nie jest słodka" i "Włoskie wakacje" mnie interesują."Areny" też nie czytałam i mam wątpliwości czy jest dla mnie :P Kupiłabym ją żeby się przekonać,ale na pewno nie za majątek.

A nie chciałabym tak samo jak Joakar "Laleczki","Słodkiej jak miód","Wyobraź sobie","Na przekór wszystkim" i "Z miłości" póki co.

"Laleczkę" czytałam dawno,dawno temu i nie podobała mi się."Wyobraź sobie" też nie porywało.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2013, o 17:35

Joakar, jakbyś kiedyś zobaczyła Włoskie wakacje w normalnej cenie to bardzo Cię proszę pamiętaj o mnie ;)
Pamiętam jak mówiłaś niedawno o tej Arenie. No cóż, zazdroszczę Ci od tamtej pory ;)
a do kobitki od Włoskich wakacji dziś pisałam, podobno ma coś jeszcze wystawić ale nie obniży nawet o złotówkę tych 6 dych.

Very, Arena jest cudna :adore: od niej zaczynałam znajomość z SEP i powtarzam ją regularnie. Chyba najczęściej ze wszystkich ;)

edit.
Zapomniałam powiedzieć, że To musiałeś być ty, kupiłam już jakiś czas temu ale mnie to trochę kosztowało.A ostatnio pojawiło się na początku czerwca z tego co widzę i poszło za 4 dychy plus przesyłka.
Pokażę Wam niedługo moją kolekcję SEP :P ale te braki mnie tylko bolą trochę...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 lipca 2013, o 18:06

Pokazuj,Sol :P

Ja nawet nie liczę,że uzupełnię braki.Kilku książek nie widuję w ogóle,a reszta ma totalnie zabójcze ceny :zalamka: Pewnie kiedyś będę zmuszona kupić czytnik i wtedy zapoznam się z resztą twórczości SEP.

Czytałyście "Laleczkę"?

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 29 lipca 2013, o 18:17

A te wymyślne zachcianki to może jedna z jej pierwszych książek :mysli:
skoro taka stara :P ( jak ja) :P

trzeba by kiedy zrobić ranking na najlepsza książkę SEP :hyhy:
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 29 lipca 2013, o 18:18

Laleczka jest o rodzicach Meg? :mysli:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2013, o 18:21

Madi, tak ;)

Very, pokażę na dniach ;)
mam zamiar zrobić zdjęcie stosiku po wizycie pana poczty, zdjęcie aktualne zbioru, to wtedy zrobię i fotę zbiorku ;)

Sun, ciekawe co by wygrało :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 29 lipca 2013, o 18:26

sunshine napisał(a):
trzeba by kiedy zrobić ranking na najlepsza książkę SEP :hyhy:


O tak!!! Zróbmy!!!! Zróbmy!!!

Chociaż i tak pewnie wygra tygrys... To znaczy Arena... :|


A Laleczki nie czytałam.
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 29 lipca 2013, o 18:30

Niekoniecznie Arena bo może wygrać Czyż ona nie jest słodka :hyhy:

swoją drogą ciekawe :D
nie czytałam Laleczki, ale kumpela czytała i nie była zadowolona :P
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2013, o 18:30

Madi, nie lubisz Areny?
A Czyż ona nie jest słodka? na pewno nie byłaby moim typem nawet na podium.
ale jestem za. Zróbmy ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 29 lipca 2013, o 18:36

Arena to moja pierwsza SEP i sentyment jest, ale później zaczęłam taki jeden cykl o futbolistach i notowania Areny spadły :rotfl: ... Na pewno nie wymieniłabym jej w trójce ulubionych książek...

PS. A w jakiej formie zrobimy ten ranking? :niepewny:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 29 lipca 2013, o 18:38

W sumie Arena tez była moją pierwszą ;)
ale przyjemniej wspominam cykl Chicago stars :hyhy:

nie wiem ale można taki pomysł naszej moderatorce Lilli zapodać ;)
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 lipca 2013, o 18:40

"Laleczka" się chyba teraz zowie "Złota dziewczyna".
Ja czytałam wieki temu.Coś mi się kojarzy,że ten główny bohater Jack (chyba) przespał się z matką Fleur,a ona ich nakryła,co było obrzydliwe na maksa.Nie jestem jednak pewna,dawno to było i wyobraźnia może mi podsuwać fałszywe obrazy :hyhy:

Ciężko ulubioną książkę SEP wybrać,bo przeważnie każdy ma inny typ :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 29 lipca 2013, o 18:48

Ta książka ma dwa tytuły (chyba)... Naprawdę dzieją się tam takie herezje?! Ja dużo mogę zmieść w imię miłości do SEP, ale za mamusinych kochanków to podziękuję :zalamka:

To prawda, że każdy ma inny gust, ale chyba udałoby się zrobić jakieś uśrednienie w tym rankingu, wygrałaby książka której najmniej się czepiamy :D
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 29 lipca 2013, o 18:51

Tak ona ma dwa tytuły ta książka.
jejku raczej na razie czytać nie zamierzam.
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2013, o 19:02

Złota dziewczyna to Laleczka po poprawkach dokonanych przez SEP ;)
mam, ale z takimi akcjami to chyba bym nie polubiła. Mam jako eksponat w kolekcji, a co :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do P - Q

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość