Teraz jest 24 czerwca 2024, o 14:42

Sabrina Jeffries

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 20 lutego 2013, o 16:53

tia, Pałacowa intryga też całkiem całkiem

tyle, że chyba z serii Royal brotherhood chyba nie wyszła trzecia część.. coś wiecie na ten temat?
edit: po polsku
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 7642
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 23 lutego 2013, o 22:20

Niestety nic nie wiem ale jedna z fajniejszych serii, mogliby wydać już 3 część niestety wydaje je Lucky patrząc jak wydaje części Dodd serię mroku to poczekamy ok 2- 3 lat :zalamka:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 24 lutego 2013, o 19:25

ale to już chyba dość długo trwa..
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 7642
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 24 lutego 2013, o 19:29

cóż mogę powiedzieć - Witaj w Klubie ......"wiecznie" oczekujących :banghead:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 marca 2013, o 22:04

Na ogół z Jeffries mam tak, że zakładam, iż jej książka raczej będzie słaba i niekoniecznie mi się spodoba, jednak zazwyczaj ku mojemu zdumieniu okazuje się całkiem niezła.
Podobnie było z "Żoną z Ameryki". Zaczyna się nieźle, bo trwa kolacja zaręczynowa, a narzeczonego nie ma, zaś starszy brat zaczyna się niepokoić i chwilę później pojawia się ni stąd ni zowąd jego żona, o której istnieniu nie miał pojęcia. Niezły numer mu wyciął braciszek. Chociaż z trudem przychodzi mu trzymanie rąk przy sobie, to jednak postanawia wytrwać w swoim postawieniu, aby nigdy się nie żenić. Powód w zasadzie jest idiotyczny i cała historia przypomina balansowanie na cienkiej linie pod względem fabularnym, lecz co dziwniejsze, do katastrofy nie dochodzi – fabuła jakoś się broni. Z kolei epilog jest oczywiście przewidywalny, ale w zasadzie całkiem dobrze wypada, niemalże naturalnie.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 340
Dołączył(a): 12 sierpnia 2013, o 13:31
Ulubiona autorka/autor: julie garwood

Post przez Taniec Wampirów » 18 września 2013, o 23:29

Wydawnictwo bis wydalo jej książke nowa


Miłosne wyzwanie
Tytuł oryginału: How Too Woo A Reluctant Lady

Książka z cyklu Diablęta z Hallstead Hall (3)


Lady Minerva Sharpe postanowiła podstępem pokonać swą despotyczną babkę, która zagroziła wnuczętom wydziedziczeniem, jeśli w ciągu roku nie zawrą małżeństw. Uznała, że Hetty Plumtree raczej odstąpi od swoich żądań, niż pozwoli wnuczce wyjść za łajdaka. A któż odegrałby rolę przyszłego męża hulakę lepiej niż niebezpieczny i nieokiełznany adwokat Giles Masters, chodząca inspiracja dla przystojnego szpiega z poczytnych, gotyckich powieści autorstwa Minervy? Minerva wprawdzie nie ma zamiaru zakochać się w słynnym hulace, nigdy jednak nie zapomniała pocałunku, jakim Giles obdarzył ją w dniu jej dziewiętnastych urodzin. Dziewczyna nie zdaje sobie przy tym sprawy, że Masters rzeczywiście jest królewskim agentem. Gdy łączą siły, by zbadać tajemnicę śmierci jej rodziców, ich fałszywe zaręczyny dają początek płomiennemu pożądaniu. Lecz nagle Minerva odkrywa sekretne, podwójne życie Gilesa. Będzie musiał użyć całego adwokackiego sprytu, by na nowo odnaleźć drogę do jej serca.
Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali - Demostenes

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 września 2013, o 23:45

Wciąż jeszcze nie wzięłam się za dwójkę.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 19 września 2013, o 19:29

I ja nie :zalamka: Nie ciągnie mnie nawet do niej :zalamka:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 września 2013, o 20:56

Mnie też specjalnie, ale jak jest, mogę czytać.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 29638
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 9 listopada 2013, o 22:24

Przeczytałam Miłosne wyznanie i się zakochałam. Nic mnie tak ostatnio nie wciągnęło jak to. :D Hm, zdaje się że to najlepsza z tego cyklu.
Bohaterowie świetni, było zabawnie, no i intryga była. W ogóle Giles ah, boski jest. :bigeyes: Miranda też niczego sobie niewiasta inteligentna i sprytna i cóż nie daję sobą rządzić. :)
Takie książki to ja lubię. Już nie mogę się doczekać następnych części. :P
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 9 listopada 2013, o 22:34

A to z ostatniego cyklu?
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 29638
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 9 listopada 2013, o 22:35

nom.. z Diabląt. ;)
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 9 listopada 2013, o 22:40

Jakoś po pierwszej nie rwałam się do dalszych.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7642
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 9 listopada 2013, o 22:43

Ja czytam teraz Narzeczeni mimo woli, początek taki sobie , ale zaczyna się fajnie rozkręcać, już polubiłam siostrzyczki Oliviera .Rewelacji nie ma, ale dobrze i szybko się czyta.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 9 listopada 2013, o 22:45

Podobała mi się scena, jak ona mu przyłożyła :hyhy:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7642
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 9 listopada 2013, o 22:47

Taaak , a potem się bał jak coś ostrego było w zasięgu jej ręki :smile:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 9 listopada 2013, o 22:55

Cieszyło mnie to po kilku wcześniejszych omdlewających na sam widok bohatera itp.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 23 marca 2014, o 12:00

nie wiem jak ale pozyczyłam Niebezpiecznego lorda , blurb mi nie pasowa ale zaczęłam...i naprawde dobrze się bawiłam tja . Nie spodziewałam się jakis fajerwerków ale - ku mojej radości :cheer: bohater nie był oszałamiająco przystojnym hulaką a bohaterka gwiazdą sezonu. Za to brylowali w potyczkach słownych i złośliwościach :bigeyes: Dramatu tyle ile ma byc w romansie, lektura rozrywkowa - jak naleąy ale nic ogłupiającego. kurcze, chyba sięgnę po inne z serii :evillaugh:

no i po Narzeczonych mimo woli bo widzę, że kolejny bohater bez fanklubu :heat:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 23 marca 2014, o 12:56

Oj tak, to bardzo fajna pisarka. Nieidealne chłopy są też w Pałacowej intrydze, Więzach krwii i oczywiście Piracie :hyhy: . Polecam tez najnowszy cykl o Diablętach.
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 23 marca 2014, o 13:31

Ja też miałam niedawno pierwsze podejście do Jeffries, w ramach polecanek. Więzy krwi to były i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że to taka dobra książka jest.
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 23 marca 2014, o 13:47

Więzy krwi były super. Ale za to Pirat był juz mocno średni. W sumie powinnam chyba dac jej jeszcze raz szansę :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 marca 2014, o 14:40

Więzy są super, ale Pałacowa intryga dla mnie była słabsza od Pirata. Pirat może więcej niż średni ale ok. A za to Narzeczony mimo woli super ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 24 marca 2014, o 01:55

Jeffries na ogół trzyma pewien poziom.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 24 marca 2014, o 09:23

noc zarwana :wstyd: :mur: ale Pirat za mną
Poziom zachowany, trochę mniej humoru niż w Niebezpiecznym lordzie jednak jako romans jak najbardziej tak. Odpocząć można od sal balowych, kochanek a pomarzyć o słonecznej wyspie :shades:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 24 marca 2014, o 11:30

Kawo, dla mnie przy Pałacowej intrydze poziom jej spadł ;)

Mam ochotę na Jeffries :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do J

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości