Teraz jest 8 września 2024, o 03:25

Madeline Hunter

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 7 czerwca 2010, o 10:29

a do tego ta potrójnie wypunktowana powściągliwość Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 7 czerwca 2010, o 14:42

w tym krótkie i treściwie zdania Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 7 czerwca 2010, o 16:28

No a jakże !

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 7 czerwca 2010, o 17:55

tłumacz? Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 7 czerwca 2010, o 18:13

no krótkie, treściwe Obrazek minimum ozdobników co u Palmer budzi mą agresję ale tu działa Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 7 czerwca 2010, o 18:17

ale palmer ma ten uroczy styl lokalnej gazety - dział reportaże Obrazek



pinks - faktycznie pierwszy raz czytasz?

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 7 czerwca 2010, o 18:18

tak, dziewiczy raz pierwszy Obrazek



po tym rozpasaniu leksykalnym niektórych -naprawdę wydaje mi się odkrywcza Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 6 maja 2011, o 15:41

Zachwyca w czerwieni pierwsza książka z nowego cyklu naprawdę mnie zachwyciła. Niezbyt podobał mi się cykl Rothell , bo wszystko było takie na pół serio, zbyt dużo humoru jak na mój gust i prawie nic się nie działo.
Natomiast tutaj akcja ciągle do przodu, tajemnice sprzed lat, dużo ciekawych scen łóżkowych i wszystko na poważnie.
Od razu przypomniała mi się Zaraza bo to jedna z tych książek , które się nie zapomina.
Czekam teraz z niecierpliwością na dalsze książki z tego cyklu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 6 maja 2011, o 20:48

Z ciekawości zajrzałam na Goodreads do książek Hunter :) Cykl Najrzadziej kwitnąca ma dobre oceny, chyba lepsze niż wspomniany Rothwell, chociaż z kolei Seducers ma wyższe noty niż dwie poprzednie serie, ale pewnie u nas i tak się nie pojawi, bo jest sprzed 8 lat, a Amber tak daleko wstecz nie sięga :|
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 6 maja 2011, o 20:50

Mnie się też cykl o braciach Rothwell nie podobał, ale zupełnie nie kojarzy mi się on z dużą dawką humoru :niepewny:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 6 maja 2011, o 21:25

humor, to raczej jedna z ostatnich rzeczy o jakie można byłoby podejrzewać ten cykl :roll:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15209
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez kasiek » 6 maja 2011, o 21:29

Nuda, nuda, nuda, humoru brak...takie jest me zdanie...chyba, że głupota=humor niezamierzony, ale nie, nawet tak nie
Bo powaga zabija powoli

A imię me PLASTELINA.


Miłość bez pieniędzy, wrota do nędzy

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 6 maja 2011, o 21:34

kasiek, nie przesadzaj Sztuka uwodzenia nie była taka zła, motyw może i oklepany, ale podane o to było w miarę przyjemnie. Gorzej, że potem było coraz gorzej :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 6 maja 2011, o 21:35

może żle napisałm odnośnie humoru, nie miałam na myśli, że można się śmiać bez przerwy, raczej styl w jakim ten cykl jest napisany... taki żartobliwy a nie poważny

Avatar użytkownika
 
Posty: 15209
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez kasiek » 6 maja 2011, o 21:36

aralk napisał(a):kasiek, nie przesadzaj Sztuka uwodzenia nie była taka zła, motyw może i oklepany, ale podane o to było w miarę przyjemnie. Gorzej, że potem było coraz gorzej :hyhy:


dzisiaj, żem jest w krytycznym nastroju, a jak mi się tom drugi przypomni, to zębami zgrzytam, że hej...nuda:P
Bo powaga zabija powoli

A imię me PLASTELINA.


Miłość bez pieniędzy, wrota do nędzy

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 6 maja 2011, o 21:39

na drugi, to możemy razem po... coś tam :rzyg:

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 6 maja 2011, o 21:44

A ja tę książkę (Czytaj: drugą część wspomnianego cyklu) mam na papierze, bo była kiedyś w promocji. Nie czytałam i chyba wypadałoby komuś po prostu opchnąć :P
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 6 maja 2011, o 21:46

Zrób konkurs z nagrodą :hyhy:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 6 maja 2011, o 21:57

Agaton napisał(a):A ja tę książkę (Czytaj: drugą część wspomnianego cyklu) mam na papierze, bo była kiedyś w promocji. Nie czytałam i chyba wypadałoby komuś po prostu opchnąć :P

wybierz najulubieńszą osobę i obdaruj :big:

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 7 października 2011, o 19:13

basik napisał(a):Zachwyca w czerwieni pierwsza książka z nowego cyklu naprawdę mnie zachwyciła. Niezbyt podobał mi się cykl Rothell , bo wszystko było takie na pół serio, zbyt dużo humoru jak na mój gust i prawie nic się nie działo.
Natomiast tutaj akcja ciągle do przodu, tajemnice sprzed lat, dużo ciekawych scen łóżkowych i wszystko na poważnie.
Od razu przypomniała mi się Zaraza bo to jedna z tych książek , które się nie zapomina.
Czekam teraz z niecierpliwością na dalsze książki z tego cyklu.

czytam właśnie i popieram powyższe :)

 

Fanka Madeline Hunter

Post przez Biedroneczka » 30 grudnia 2012, o 11:44

Witajcie,
Jestem nowa na forum. Jestem wielką fanką książek Madeline Hunter. Mam pytanie do wszystkich romasoholiczek, czy wiecie może kiedy ukaże się w tłumaczeniu książka ww. autorki DANGEROUS IN DIAMONDS. Bardzo się ciesze,że powstało takie forum, to ista baza wiedzy dla miłośników romansów. Dzięki za przyjęcie mnie w szeregi. Pozdrawiam gorącą Magda :lovju:

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 30 grudnia 2012, o 12:21

Witaj, Biedroneczko. wydaje mi się, że jeszcze nie było zapowiedzi tej części... ale mogę się mylić.

A jeśli chcesz z nami więcej pogadać, to zachęcam do przedstawienia się w tym temacie :)

Edit: Lilia
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 11 lutego 2013, o 21:09

Obrazek

HER PRIDE.
HIS PREJUDICE.
THEIR PASSION.

As headstrong as she is beautiful, Lady Cassandra Vernham defied convention when she refused to marry the man who had compromised her. Now, estranged from her family, Cassandra struggles to make ends meet. A recent auction of her jewels has brought her a modicum of relief, but one of the most valuable lots was never paid for by the highest bidder: handsome, rakish Viscount Ambury. Cassandra needs that money badly, and not to buy a new hat.

Ambury has only to look at Cassandra to begin imagining her in his bed... He has not settled that outstanding debt for a reason. He suspects that the expensive baubles were stolen, perhaps even by Cassandra herself. Erotic fantasies about her notwithstanding, the vixen is not to be trusted, for she has already destroyed his good friend - the man she refused to marry who later lost his life in a duel, which Ambury suspects was fought over Cassandra. But nothing is as it seems...

As the seductive lord and the scandalous beauty are drawn together, the passion that flares between them will illuminate shocking secrets that will change both their lives forever...


Premiera 26.02.2013

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Dołączył(a): 27 lipca 2013, o 18:28
Lokalizacja: Cegłów
Ulubiona autorka/autor: Roberts/SEP/Brown/Kleypas/Lindsey/Gaskell/McNaught

Post przez giafia » 29 lipca 2013, o 19:01

Przeczytałam wszystkie książki dostępne po polsku i bardzo mi się podobał styl pisania i mnóstwo zmysłowości :heat: Żałuję, że nie przetłumaczą ,, Dangerous in Diamonds ", ponieważ mogłaby się okazać najlepszą książką z całej serii :mur: Castleford jest najbardziej zdeprawowany z męskiego kręgu a Daphne jest najbardziej tajemniczą z przyjaciółek - więc obserwowanie ich wzajemnych podchodów byłoby niesamowite :bezradny:
Nie ma w zapowiedziach, cały cykl wydany był dość dawno - więc wydaje mi się, że Amber skłania się ku innym autorkom i wydaje później wydane romanse :placze:
...so many books so little time ...

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 29 lipca 2013, o 19:50

To chyba jednak nie było az tak dawno. W zeszłym roku jeśli czegoś nie pomyliłam. Jedna na rok, tak chyba bylo :mysli:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości