Teraz jest 28 czerwca 2024, o 08:22

Julie Garwood

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 maja 2015, o 12:07

u mnie zadziałało tak że Dziewczyny achały i ochały a początek Angielki musi się chwileczkę rozkręcić a ja chciałam już :P

Pożądania totalnie nie pamiętam, jedynie to wrażenie że do połowy super a potem du.pa.
Może i tym punktem był ich ślub... Możliwe :mysli:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 12:12

No mnie się kołacze, że po tym ślubie zrobiło się właśnie tak nudno i smętnie. I w wielu książkach tak jest. Ale ten to w ogóle był wredny dziad, nie chciał jej powiedzieć, że ją kocha, aż od niego uciekła i chyba w jakimś domku na terenie posiadłości mieszkała. A on nic na to, nie wiem tylko czy nie szedł tam czasem żeby ją
Spoiler:
i nie wracał do siebie. Ale to akurat mogłam już sobie dośpiewać ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 maja 2015, o 12:14

chyba sobie dośpiewałaś, to mało Garwoodowskie :P
to prawda, często tak jest że po ślubie książka przestaje być tak pasjonująca, ale na szczęście nie zawsze ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 12:20

Znaczy wiesz na pewno coś było, że ją do seksu zachęcał chcąc udowodnić jej, że na nią działa, ale że kocha powiedzieć nie chciał i koniec. Tego sobie na pewno nie dośpiewałam ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 maja 2015, o 12:22

o to ja tego nie pamiętam :zalamka:
ale jakoś nie mam ochoty na powtórkę...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 12:25

Ja też jakoś nie :lol: A początkowo nawet zadowolona po tym byłam. Ale mnie kiedyś śfińskie zachowania tak bardzo nie uwierały, a teraz bym zaraz ucinała genitalia i robiła z nich ozdoby :P
Zresztą "Pożądania" się jakoś szybko pozbyłam ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 maja 2015, o 12:26

wiesz ja też kiedyś byłam bardziej tolerancyjna :P
mało ozdobne te ozdoby :evillaugh:

sama trzymam, ale to dlatego że jakoś nie mam serca do sprzedawania książek ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 15 maja 2015, o 13:25

wiedzmaSol napisał(a):Angielka po raz trzeci czytana też jest bardzo dobra ;) i początek się już tak nie ciągnie i w ogóle ;)

wiedzmaSol napisał(a):u mnie zadziałało tak że Dziewczyny achały i ochały a początek Angielki musi się chwileczkę rozkręcić a ja chciałam już :P

"Angielka" jest lepsza w miarę jedzenia. Pamiętam i chyba pisałam o tym, że ja po pierwszy czytaniu jej nie piałam jakoś specjalnie, ale potem przy kolejnym podejściu już mnie całościowo kupiła! :D I teraz ją uwielbiam :inlove: :wind:

"Pożądania", nie pamiętam wcale, ale te schody to qrczę u Garwood chyba wszędzie :evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 13:59

No w "Pożądaniu" na pewno też były schody ;)
Oni byli na wieczorku muzycznym czy na czymś takim u kogoś. Ona gdzieś poszła, a zbóje jakieś czyhali na nią i ktoś ją popchnął jak szła po schodach. A ten jełop buraczany już zaczął swoje insynuacje z kim ona była jak jej nie było :ohlala:

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 15 maja 2015, o 15:04

OMG! :evillaugh: Dobrze, że tego nie pamiętam :shades:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 15:41

No nie?! :lol:
Zamiast ruszyć mózgiem i zauważyć, że dziewczyna poobijana ten skunks zaczął ją opieprzać. Normalnie przypomniałam sobie o nim i nie mogę tego teraz przeżyć :ohlala: :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 15 maja 2015, o 16:00

Papaveryna napisał(a):No nie?! :lol:
Zamiast ruszyć mózgiem i zauważyć, że dziewczyna poobijana ten skunks zaczął ją opieprzać. Normalnie przypomniałam sobie o nim i nie mogę tego teraz przeżyć :ohlala: :evillaugh:


bo Brad to złe doświadczenia z babami miał :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 16:04

No tak, ale weź :evillaugh: Ta książka do pewnego momentu była naprawdę przyjemna i ciekawa, ale on swoimi durnymi fochami mi ją obrzydził dokumentnie :foch:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 15 maja 2015, o 16:10

oj tam! on księciem był, ci to mają wysokie mniemanie o sobie :) ale Caroline nie dała się tak łatwo... w końcu zwiała, mu prawda? a on się zgodził na to, bo wiedział, że jest w niebezpieczeństwie..ale źle mu było bez niej! :D rety.. uwielbiam te przyciąganie C i B :D i to, że był taki władczy :D naprawdę źle ze mną :) ale "Pożądanie" lubię i będę lubić :D hihihihi

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 16:14

On był głupi jak torba lewych adidasów :evillaugh: Nie pamiętam już czy mu zwiała, ale wcale jej się nie dziwię jeśli tak było. Powinna kopnąć dziada w tyłek i sobie znaleźć jakiegoś miłego pana, który nie ma ega wielkości swoich posiadłości :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 15 maja 2015, o 16:36

no może zdarzyło mu się, że był troszkę głuptaskiem :) bo czasem wystarczy odrobinę zaufania, a Bradfordowi trudno było się na takowe zdobyć (Hallo! własny brat go zdradził) no i uparciuch był z niego! :) ale w ogólnym rozrachunku i tak go lubię :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 15 maja 2015, o 16:43

A ja nie :P Ja go zapamiętałam jako tłumoka i tak już mam w głowie zakodowane. Innych bohaterów Garwood bardzo lubię ;) Chyba że w tych jej książkach, których nie czytałam są jeszcze jakieś kozie bobki :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 15 maja 2015, o 20:46

Very a co nie czytałaś? może mogę Cię uprzedzić co jest fe :P ( tak wiem, hihi, mam słabość do dziwnych bohaterów :P )

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 16 maja 2015, o 09:43

oj tam złe doświadczenia z babami bohatera nie usprawiedliwiają :P zawsze powinien pamiętać że bohaterka jest wyjątkowa i tak należy ją traktować :evillaugh:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 16 maja 2015, o 10:35

oj tam! Caroline była dla Bradforda kimś wyjątkowym :D tak bardzo go oczarowała, że zapragnął ją poślubić...wcześniej o żadnej kobiecie tak nie myślał, zadawał się tylko z kurtyzanami :) (pomijam fakt, że wpierw chciał zrobić z niej swoją kochankę, ale dziewczyna mega uparta była :P ) Caroline przebiła się przez jego mur, którym odgradzała się od jakichkolwiek uczuć względem kobiet.. i już było po nim :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 maja 2015, o 14:12

Do mnie żadne takie tłumaczenia nie trafiają :D
rewela napisał(a):Very a co nie czytałaś? może mogę Cię uprzedzić co jest fe :P ( tak wiem, hihi, mam słabość do dziwnych bohaterów :P

Kochana, to ja może na odwrót napiszę co czytałam, bo już nie pamiętam wszystkiego, co Garwood tam ma ;)

Czytałam:

"Oblubienica"
"Rewanż" - ale tego to już w ogóle nie pamiętam
"Tajemnica"
"Szkatułka"
"Angielka"
"Niewola"
"Nimfa"
"Pożądanie"
"Podarunek"
"Lwica"

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 16 maja 2015, o 15:41

tak przeglądam listę bohaterów książek Garwood i nie znajduję, żadnego ancymonka :) może chwilami denerwowali mnie: Nathan z "Podarunku" i Colin z "Księżniczki", ale tylko za to ich chore poczucie honoru :)
może też denerwować Noah, bo wcześniej taki pies na baby, a później wzorowy partner, ale ja tam lubię go za poczucie humoru i to, że to potomek Cole'a Clayborna :D
o jest jeszcze uparty Nick Buchanan z "Przynęty", choć nie! tego to uwielbiam :D
Very, dobrze, że nie pamiętasz "Rewanżu" bo Connora też pewnie nie polubiłaś :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 16 maja 2015, o 16:31

Uśmiałam się jak was czytam :evillaugh:
Dziewczynki :lovju:

Nicka też uwielbiam i Noaha, i jeszcze tego prokuratorka :hyhy:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 maja 2015, o 18:21

Duz, ja ostatnio takie bzdety wypisuję, że niedługo pouciekają wszyscy :evillaugh:
Zapomniałam jeszcze napisać, że czytałam też "Przynętę". Przypomniałyście mi ;) Ale też już jej nie pamiętam więc nie wiem czy mnie tam ktoś wkurzał ;)
Rewelko, w "Rewanżu" nie wiem czy miałam coś do bohatera. Ta książka mnie jakoś ogólnie wynudziła :bezradny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 16 maja 2015, o 18:45

duzzza22 napisał(a):Nicka też uwielbiam i Noaha, i jeszcze tego prokuratorka :hyhy:


o tak! Theo :) też był fajny! w ogóle uwielbiam braci Buchanan :D wszystkich! :P

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do G

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości