Teraz jest 27 lipca 2024, o 04:33

Barbara Freethy

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 22 sierpnia 2016, o 11:38

tego jeszcze nie wiem, bo jakoś mnie nie porwała i mam przerywnik ;)
ale no intryga się nie zapowiada zbyt szałowo póki co.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 22 sierpnia 2016, o 13:00

Potem się trochę akcja rozkręci, ale i tak człowiek sobie dużo obiecuje, a wychodzi jak zwykle.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 22 sierpnia 2016, o 13:08

już są w San Francisco, po telefonie tej całej...
Więc teoretycznie akcja powinna gnać na łeb na szyję
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 22 sierpnia 2016, o 13:13

Mnie wciągnęło dopiero jak pojechali w inne miejsce. :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 22 sierpnia 2016, o 13:15

a długo trzeba na to czekać? ;)
Catherine miała właśnie wizję ich w łóżku ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 22 sierpnia 2016, o 13:17

No jeszcze trochę zejdzie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 22 sierpnia 2016, o 13:30

może jak odpocznę przy lekkim ostatnim Stukaczu to mi to wejdzie szybko. Pierwszą w jeden dzień machnęłam ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 22 sierpnia 2016, o 13:34

Daj znać jak Stukacz, bo nie doczekam się chyba ebooka.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 22 sierpnia 2016, o 13:37

okej ;)
dziś dam, bo krótki i szybko idzie
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 10 października 2016, o 18:54

Skończyłam Złote kłamstwa i nie jestem zachwycona. Nie będę opisywać akcji bo wszystko jest ujęte w blurbie.
Początek strasznie mi się dłużył, później się rozkręciło i przeczytałam dość szybko, ale nie wywarła na mnie żadnego wrażenia. No może wydawało mi się, że końcówka jest lekko przekombinowana.
Ogólnie książka jest przeciętna. Nie wiem jak to napisać, ale historia, bohaterowie są mi kompletnie obojętni. :bezradny:
To już chyba ostatnia książka tej autorki którą kupiłam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 10 października 2016, o 19:57

czyli w zasadzie miałaś to co ja z Bez wytchnienia. Super zapowiedź, narobić sobie nadziei a potem smęty i snuje przetykane od czasu do czasu jakąś akcją, która kompletnie nie jest w stanie udźwignąć całej książki. A bohaterowie pozornie ciekawi i fajni przy poznaniu nie zyskują tylko wręcz tracą.
Joakar, uratowałaś mnie od kupna tego ;) spróbuję pewnie kiedyś bez nadszarpnięcia swoich finansów albo i to nie. Jednak Freethy to nie jest pewniak jak kiedyś myślałam.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 12 października 2016, o 01:38

To dobrze, że sobie to na razie odpuściłam. :)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 12 października 2016, o 09:50

•Sol• napisał(a):czyli w zasadzie miałaś to co ja z Bez wytchnienia. Super zapowiedź, narobić sobie nadziei

Nie do końca. Nie spodziewałam się wiele po tej książce, bo jak wyczytałam, że tam będą szukać jakiegoś chińskiego smoka to wiedziałam, że może być średnio. Od razu pomyślałam, że to będzie podobne do Nie mów nic. :ermm: A jeszcze nie lubię w romansach motywy Chin, Japonii, Indii, Rosji. Tutaj jeszcze nie było tak źle, bo bałam się, że pojadą za tym smokiem do Chin.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 października 2016, o 10:19

akurat ja lubię te obce kraje i szukanie czegoś, ale w Nie mów nic było lipnie zrobione więc no też można mieć wątpliwości co do tej.
ale no jakby było dobrze napisane to i z tym by się obroniło, a skoro kręcisz nosem to szału brak ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 19 grudnia 2016, o 20:51

FREE
Obrazek
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 20 grudnia 2016, o 01:44

Dzięki, Lilio, podebrałam sobie :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 28 grudnia 2016, o 16:42

Również sobie podebrałam :-D
Dziękuję :)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 10 stycznia 2017, o 23:16

Obrazek
From #1 New York Times Bestselling Author Barbara Freethy comes a poignant, and charming romance about going home, falling in love and finding yourself.

Roman Prescott has always lived his life in the shadows. Being invisible meant staying alive—during his troubled childhood and his years as a soldier. But when an injury sends him back to the small town of Fairhope, he can't hide from his past or the light brought forth by a beautiful pastry chef.

Having lost her parents at a young age, Juliette Adams has had her share of tragedy, but now she fills her days making sweet desserts in her bakery and trying to recapture her happy childhood. Then she meets an attractive, brooding man, who is not only tearing down her old house but might just tear apart her fragile future. She's not interested in the tragic love story she was named after—she wants a love that will lift her up, that will last, and this sexy soldier has one foot out the door.

They both know they should ignore the sparks between them, but Valentine's Day fever has lit up the town and old love letters and long-buried secrets keep bringing them together. Can these two wary souls get past their fear of loving and losing to finally win the greatest love of all?

If so, what could be sweeter than that?

AUTHOR'S NOTE:

SWEET SOMETHINGS is a full-length standalone novel. But to add a cool twist, it's set in the world of a romantic movie called COFFEE SHOP that is being released on the same day! Both stories (the book and the movie) take place in the same small coastal town, and some of the characters cross over. You can read/watch each separately without missing a beat, as they each have their own independent storylines, but if you'd love to check out both, you'll have even more fun!

January 17, 2017
http://www.barbarafreethy.com/sweet-somethings/
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 11 stycznia 2017, o 15:43

wygląda fajnie ale jakoś ja Freethy nie ufam już :P
ostrożnie do niej trzeba.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 11 stycznia 2017, o 15:48

Mam takie same odczucia.
Okładka kojarzy mi się z jakąś serią Norki, ale w środku może być wszystko.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 11 stycznia 2017, o 15:51

wygląda zachęcająco, ale... no właśnie to może być zbuk ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 8 lutego 2017, o 12:58

Wszystko czego pragnęła
Obrazekupload pic

Lubię, gdy właśnie książka jest motywem przewodnim powieści. A właściwie oddźwięk i skandal jaki wywołuje. Niedawno czytałam "Tornado" Sandry , teraz jest podobnie.
Na rynku księgarskim ukazuje się powieść nieznanego dotychczas pisarza "Upadły anioł"która od razu staje się bestselerem a która w bardzo dokładny sposób opisuje historię życia czterech przyjaciółek.To niby fikcja, ale to wszystko wydarzyło się naprawdę 9 lat wcześniej.
Jedna z nich zginęła tragicznie właśnie wtedy, jedna jest oskarżona o morderstwo przyjaciółki. A jak było naprawdę?
Właśnie to stara się rozwiązać Natalie oskarżona w książce o morderstwo. Pomaga jej w tym jej były chłopak a brat nieżyjącej koleżanki Cole, jak również pozostałe przyjaciółki z "Wielkiej czwórki" Laura i Madison.
Bardzo dobrze czytało mi się tę powieść bo jest tu i wątek obyczajowy, dotyczący życia obecnego przyjaciółek ich życia prywatnego, rozterek i problemów.
Jest wątek sensacyjny dotyczący śledztwa kto jest autorem powieści, dlaczego ukrywa się pod pseudonimem i skąd tyle wie o życiu przyjaciółek.
I jest wreszcie wątek miłosny, bo nagle po latach rozłąki okazuje się, że uczucie między Cole i Natalie wcale nie wygasło.
Dobra i wciągająca powieść z zaskakującym zakończeniem.I mimo że jak się okazało czytałam ją po raz drugi, dalej trzymała mnie w niepewności

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 kwietnia 2017, o 12:58

Dziewczynki a jak wypada ta Kradzież stulecia ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 30731
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 14 maja 2017, o 21:01

Kradzież stulecia
Świetnie napisana książka.Bardzo dobrze skonstruowany wątek kryminalny,który do końca trzymał w napięciu.Sekrety z przeszłości,które wychodząc na jaw mogły prowokować niebezpieczeństwo nie tylko osób,których dotyczyły.Fajny romans,rozpoczynający się dość niesztampowo,bo kradzieżą tożsamości i oszustwem matrymonialnym...Mnie książka zainteresowała.Jedyne co jej mam do zarzucenia to fakt,że bohaterka zbytnio była ukierunkowana na małżeństwo,a jeszcze szybciej wskakiwała do łóżka kolejnemu facetowi...No wybaczcie,ale ślub po trzech tygodniach znajomości?Wskakiwanie do łóżka facetowi,którego zna się dwa dni?Pewnie wyjdę na cnotkę zasadniczkę,ale nie podoba mi się takie podejście...No i jeszcze jedna kwestia-nie do końca wyjaśniono pewne szczegóły,a ucieczka Evana pod koniec książki też nie specjalnie mi się spodobała.No,rozumiem,że autorka chciała nawiązać do faktu,że będzie kolejna część,ale jakoś tego nie kupiłam.No i poczułam się lekko oszukana,bo nastawiłam sie na sprawiedliwość wymierzona oszustowi,a tu figa...jednak książka mi się podobała i na pewno przeczytam kolejna część jak tylko się pojawi...
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 16 czerwca 2017, o 21:44

Obrazek
In PERILOUS TRUST, #1 New York Times Bestselling Author Barbara Freethy brings you the first book in a new romantic suspense series! OFF THE GRID: An FBI Trilogy offers three breath-stealing books filled with action-packed plot, heart-stopping romance, and page-turning suspense.

It was one dark night that brought Damon Wolfe and Sophie Parker together. They were two tortured souls, looking for escape, and they weren't supposed to see each other ever again…

Four years later, Sophie's FBI father, who is also Damon's mentor, is killed in a suspicious car crash after leaving Sophie a cryptic message to trust no one from the agency. When Damon shows up looking for her, she isn't sure if he's friend or enemy, but she knows he could easily rip apart what is left of her heart.

The last thing Damon wants is to get involved with Sophie again. It was hard enough to walk away the first time. But she's in trouble, her father's reputation is under attack, and the lives of his fellow agents are at stake if there's a traitor in their midst.

When someone starts shooting at them, they have no choice but to go on the run and off the grid. Everyone in their world becomes a suspect. They want to uncover the truth, but will it turn out to be the last thing they expect? Proving her father's innocence might just cost them their hearts…and their lives…

Off The Grid: FBI Trilogy Book 1
August 1, 2017
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do F

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości