Teraz jest 28 listopada 2022, o 18:04

2022: Zapowiedzi wydawnicze

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2022
Co nowego na naszych półkach w 2022 | Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Moderatorzy: Lucy, aleqsia

Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 15 października 2022, o 12:19

czekam :lovju:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 16 października 2022, o 19:27

Karina32 napisał(a):Na pewno "W ruinach róż" i może "Mroczny książę" hmmm

W ruinach róż.
Jeśli pamiętacie, to mówiłam w wakacje, że czytam coś mocno erotycznego i fantastycznego.
No. To właśnie to :D duuużo seksów będzie i dużo wzdechów, ale ja bawiłam się świetnie :D
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 17 października 2022, o 08:36

Hihi, to zdecydowanie kupuję. Ale czekam na Targi w Krakowie, mam chyba już całą długą listę książek do kupienia i chyba zbankrutuję :hihi:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 17 października 2022, o 12:36

Zazdroszczę Karino, że będziesz mi się marzy, w przyszłym roku na wiosnę, w kwietniu dostanę premię i pierwsze targi po 1 kwietnia są moje :P
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Post przez Karina32 » 17 października 2022, o 12:53

Staram się co roku być, w końcu jestem na miejscu. A poza tym moje dziewczyny polubiły targową atmosferę i też czekają niecierpliwie (chociaż nie są jakimiś fanami książek, szczególnie jeśli mają je same przeczytać) :hihi:

Post przez Nocny Anioł » 18 października 2022, o 07:52

Ale jak lubią miejsce to juz zawsze coś, sama zaczęłam czytać w wieku 17 lat
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Post przez Nocny Anioł » 21 października 2022, o 13:12

Obrazek

Ten książę potrzebuje księżnej o nieskazitelnych manierach, a nie najdzikszej z szalonych Wilde'ów! Lady Joan, która już zyskała niechlubną sławę dzięki złotym włosom świadczącym o niewierności jej matki, nieustannie wywołuje skandale, ale jej ostatnia eskapada może ją ostatecznie zrujnować: postanowiła wystąpić w teatrze, parodiując przy okazji pewnego księcia – i naturalnie, odegrać tę rolę w męskim stroju. Celem jej parodii jest idealny model arystokratycznego mężczyzny: przyszły książę Eversley, Thaddeus Erskine Shaw, wicehrabia Greywick, człowiek, który wzdraga się na samą myśl o poślubieniu kogoś takiego jak ona.
16.11.2022

Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 21 października 2022, o 20:19

Na pewno przeczytam :smile:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Post przez Liberty » 5 listopada 2022, o 19:39

Jestem w lekkim szoku bo widzę w zapowiedziach Sarę Cate "Pochwała". Niby romans erotyczny do nas dotarł ale nie wiedziałam że jesteśmy już na etapie fetyszy. Jakby postęp :P

Post przez kejti » 6 listopada 2022, o 12:19

nie znam i zapewne nawet nie spróbuje XD

za to widzę, że jest już od paru dni nowa Geissinger, ktoś czytał pierwszą część? Fajne?

Niebezpieczne pragnienia (TOM 2)
J.T. Geissinger
Wydawnictwo: NieZwykłe
1019326-352x500.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Post przez Nocny Anioł » 8 listopada 2022, o 08:23

Wpisze sobie na liste na targi

Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn, Mary Balogh, Lisa Kleypas

Post przez kahahaha » 9 listopada 2022, o 10:16

Nie czytałam niestety :niepewny:

Post przez Liberty » 12 listopada 2022, o 17:28

Widzę w zapowiedziach Scarlett St. Claire "Król wojny i krwi". Tego akurat nie czytałam, ale lubię jej retelling Hadesa i Persefony, jeden z lepszych na rynku, więc może i warto się zainteresować. Jedyny minus to ten, że żadna z tych serii nie jest zakończona i daty premier są dość odległe :(

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 12 listopada 2022, o 21:55

I nie wiadomo, czy u nas będą wydawać...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 14 listopada 2022, o 20:58

W pierwszym kwartale 2023 ma być Dotyk ciemności, czyli pierwszy tom kolejnej serii

Obrazek

Persefona jest Boginią Wiosny, jednak tylko z nazwy. Prawda jest taka, że wszystkie kwiaty wysychają pod jej dotykiem. Po przeprowadzce do Nowych Aten ma nadzieję prowadzić skromne życie w przebraniu dziennikarza. Hades, Bóg Umarłych, zbudował imperium hazardu w świecie śmiertelników.
Po przypadkowym spotkaniu, oboje zawierają umowę. Persofena musi stworzyć życie w Zaświatach lub stracić na zawsze wolność. Jednak zakład ujawnia nie tylko porażkę Persefony...

Post przez Liberty » 14 listopada 2022, o 21:33

Bardzo ładna okładka :)

Post przez Nocny Anioł » 18 listopada 2022, o 13:38

Obrazek

Henrietta Barrett nigdy nie przestrzegała zasad obowiązujących w świecie salonów. Sama zarządzała majątkiem swego opiekuna, nosiła spodnie i męskie imię Henry. I ma zamiar robić to nadal, czy nowemu – i niesamowicie przystojnemu – właścicielowi to się podoba czy nie.

William Dunford, najbardziej pożądany kawaler w Londynie, jest zaskoczony, gdy dziedziczy tytuł, majątek oraz… opiekę nad wychowanicą zmarłego kuzyna. Ma jednak zamiar być tu prawdziwym zarządcą, czy pełnej temperamentu – i niesamowicie pięknej – dziewczynie to się podoba czy nie. Nie wie, że Henrietta już postanowiła, że jego pierwsza wizyta w Stannage Park będzie wizytą ostatnią…

23.11.2022

Obrazek

Jak zabić boga?

Osiemnastoletnia Rasmira, córka wodza wioski Seravin, przez całe życie trenowała, aby stać się wojowniczką. W przyszłości miała chronić małą osadę przed potworami czającymi się w Dzikim Lesie.

Kiedy nadchodzi Dzień Dojrzałości, który ma być dla niej próbą udowodnienia własnej wartości, dziewczyna zawodzi. Nikt jej nie wierzy, że została zdradzona i poniosła porażkę nie ze swojej winy. Fakt jest faktem: nie przeszła próby i za karę zostaje wygnana z wioski.

Ma jednak szansę odzyskać utracony honor. W tym celu musi zabić Peruxolo, okrutnego boga. Tocząc wewnętrzną walkę z poczuciem zdrady i beznadziei, Rasmira poznaje sprzymierzeńców. Z czasem zrozumie, że aby przetrwać i wykonać zadanie, powinna odważyć się zaufać innym.

15.11.2022(wiem że nie w czas, ale chyba nikt o tym nie pisał)

Obrazek

Nienasycony. Mściwy. Zaborczy.

Vas Wolkow od zawsze chciał być uznany przez rodzinę Wolkowów; czuć się dowartościowany i ważny. Jako syn służącej dorastał w biedzie w rezydencji zamożnych i bardzo wpływowych ludzi. Marzył o tym, by być taki jak oni, a nigdy nie był. Aż do teraz.

W końcu mężczyzna ma szasnę zyskać status i bogactwo, o których od dawna pragnął. Być równy ludziom, których całe życie podziwiał.

Na jego drodze staje dziewczyna. Vas nie ma pojęcia, dlaczego do tego stopnia zwróciła jego uwagę. Była zupełnie inna niż te, z którymi sypiał: zagubiona, nie wiedziała, kim jest, i w dodatku wydawała się religijna. I chociaż do tej pory wszyscy modlili się, aby ktoś ocalił ich przed gniewem Vasa, ona modliła się, żeby on ją ocalił.

24.11.2022

Obrazek

Niezmiernie wyczekiwany przez czytelniczki drugi tom serii „Fall Away” Penelope Douglas!

Historia Madoca z Dręczyciela.

Madoc Caruthers i Fallon Pierce mieszkali pod jednym dachem, od czasu kiedy ich rodzice się pobrali. Nigdy za sobą nie przepadali, szczególnie Madoc nie ułatwiał życia Fallon. Dokuczał jej zarówno w domu, jak i w szkole.

Ta dwójka szczerze się nienawidziła oprócz… tych chwil, które spędzała razem w nocy w sypialni Fallon.

Więc kiedy nastolatka nagle wyjechała bez słowa pożegnania, Madoc był wściekły. Jednak dziewczyna po dwóch latach jakby nigdy nic wróciła do jego życia, do jego znajomych, do jego szkoły.

Fallon nie sądziła, że powrót będzie tak trudny. Powinna zapomnieć o Madocu: w końcu był jej przybranym bratem. Ale kiedy zauważyła, że chłopak cieszy się życiem i w dodatku najprawdopodobniej ma dziewczynę, coś w niej pękło.

Między nimi jest wiele tajemnic, żalu i niedopowiedzeń, ale też przyciąganie, z którym trudno jest im walczyć. Jednak Fallon chce, aby tym razem wszystko było inaczej. Nie pozwoli, żeby Madoc znowu ją zranił.

24.11.2022

Obrazek

Nowa seria niesamowitej T.L. Swan, autorki „Braci Miles”!

Julian Masters jest wpływowym i zamożnym mężczyzną, który szuka niani do opieki nad swoimi dziećmi. Brielle Johnston jest… kłamczuchą, która, aby otrzymać pracę, napisała w CV, że jest doświadczoną opiekunką. Tylko że myślała, że zostanie zatrudniona u pani, a nie u bardzo seksownego i dużo starszego od niej pana.

Kłamstwo Brielle szybko wychodzi na jaw, kiedy dziewczyna musi zmierzyć się z powierzonymi jej obowiązkami związanymi z opieką nad niesfornymi dziećmi. Jakby tego było mało, każdy kolejny dzień w pracy to katastrofa. Brielle przyłapuje szefa na robieniu czegoś bardzo prywatnego. Drugiego dnia on widzi ją w jego łazience w bardzo skąpej piżamie. Następne dni nie są dużo lepsze.

Jednak najgorsze jest to, że każde spojrzenie pana Mastersa budzi w Brielle uczucie, którego zdecydowanie nie powinna żywić do pracodawcy: czystą żądzę.

24.11.2022

Obrazek

Dla fanów książek Penelope Douglas!

Pierwszy tom trylogii New Adult z motywem hate-love bestsellerowej zagranicznej autorki.

Elsa Quinn właśnie wkroczyła na korytarze Royal Elite School i jeszcze nie zna panujących tutaj reguł. Nie ma pojęcia, że jest grupa chłopaków, która tu rządzi, i jeżeli dziewczyna chce przetrwać w szkole, musi być po ich stronie. W dodatku najlepiej, żeby się nie wychylała.

Elsa popełniła wszystkie te błędy jednocześnie.

Zwróciła na siebie uwagę samego króla szkoły, Aidena Kinga. Powinna była siedzieć cicho, teraz jednak jest już za późno. Chłopak obiecał, że ją zniszczy.

Aiden jest zdeterminowany, aby uczynić życie Elsy w nowej szkole koszmarem. Ale przez dwa lata tortur nie dotknie jej ani razu. To, co będzie robił, będzie ją raniło bez jego udziału… Aż do pewnego momentu.

01.12.2022

Obrazek

Kiedy pradawna magia wystawia na próbę nowo odkrytą miłość, mroczny los upomina się o swoje…

W królestwie Syhl Shallow magia od dawna jest zakazana. Callyn i Jax znali ją dotąd tylko z książek. W dzieciństwie zaczytywali się w opowieściach o potężnych magach i mitycznych scraverach panujących nad ogniem i lodem.

Dziś oboje wiedzą, że stanowi ona realne zagrożenie – to za jej sprawą zginęli rodzice Callyn, a ona musi teraz sama wychowywać młodszą siostrę. Magia nie pomogła też Jaxowi, gdy stracił nogę w wypadku.

Ku ich ogromnemu zdziwieniu okazuje się, że magia powróciła do Syhl Shallow pod postacią maga, który jest mężem królowej. Gdy staje się jasne, że lud Syhl Shallow musi zaakceptować tę sytuację, nikt nie jest z tego zadowolony.

Kiedy do miasteczka przybywa nieznajomy, który proponuje Jaxowi i Callyn srebro za przekazywanie tajnych wiadomości, wybór jest oczywisty – nawet jeśli oznacza to pomoc w spisku przeciwko nowemu królowi. Oboje są gotowi podjąć ryzyko. Ale wtedy pojawia się ktoś jeszcze: przystojny Lord Tycho, Królewski Kurier, któremu powierzono zadanie wykrycia spiskujących przeciwko władcy.

6.12.2022

Obrazek

Książka autorki Jego asystentka, Bezwzględny i Przybrany brat!

Kiedy osiemnastoletnia Gwen poznaje Caleba uważa, że właśnie spotkała swój ideał. Chłopak jest po prostu perfekcyjny. Zaczynają się ze sobą umawiać, a świat nie może być piękniejszy, aż do momentu… gdy związek się kończy.

Gwen zostaje zupełnie sama. Bez dachu nad głową, bez pieniędzy i w dodatku z małym sercem bijącym w rytm jej własnego. Co ona teraz pocznie?

Zmuszona porzucić szkołę kulinarną, pracę, której potrzebuje, i dom, który stworzyła z Calebem, znajduje ratunek w niespodziewanym miejscu. Nathan, brat Caleba, oferuje Gwen zamieszkanie w jego domu. Mężczyzna może jej pomóc ze względu na Caleba, ale to nie znaczy, że obdarzy ją ciepłymi słowami.

Nathan jest bardzo skryty, a jego serce wydaje się zamarznięte. Czy jednak istnieje szansa, żeby on i Gwen zostali chociaż przyjaciółmi?

8.12.2022

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 18 listopada 2022, o 22:15

Pan Masters na pewno, a co do reszty to się zobaczy

Post przez Księżycowa Kawa » 18 listopada 2022, o 22:49

Mnie również to ciekawi.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*

Post przez Karina32 » 19 listopada 2022, o 10:36

Ja też sobie już zamówiłam tego Pana Mastersa. No i nową Kemmerer :)

Post przez Nocny Anioł » 19 listopada 2022, o 11:12

Też mnie to zaciekawiło, może upoluje to na targach. Co do Kemmerer to się wacham

Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn, Mary Balogh, Lisa Kleypas

Post przez kahahaha » 19 listopada 2022, o 14:47

Pan Masters brzmi ciekawie, i Wojowniczka i Deviant King :mysli:

Post przez Nocny Anioł » 19 listopada 2022, o 19:53

Jest kilka wartych uwagi, zobaczymy co tam w środku

Post przez Nocny Anioł » 20 listopada 2022, o 11:51

Obrazek

Nieuchronnie nadchodzi moment ujawnienia światu obecności wilkołaków. Marrok, choć przekonany o słuszności tej decyzji, woli pozyskać przychylność watah spoza Stanów Zjednoczonych. Spotkanie na szczycie, na które przybywają delegacje z kilku największych watah Europy, ma być okazją do negocjacji i ustalenia porozumienia. Staje się jednak areną bezprecedensowej i krwawej rozgrywki. A w centrum huraganu znajdują się Charles i Anna. Ich połączenie jest silne a wzajemne uczucie jeszcze silniejsze, ale w starciu z pradawną magią, wampirami i najdzikszą wilkołaczą bestią w historii, może nie wystarczyć. Na szczęście dla nich, przeciwnicy kompletnie nie doceniają Anny, która szybko przypomni światu, że Omega nie znaczy słabeusz. Omega zrobi wszystko, by zatriumfować i obronić tych, których kocha. Bez względu na to, czy wymaga to kulenia się w obecności dominujących osobników, czy rozerwania wroga na strzępy.

20.01.2023

Post przez Księżycowa Kawa » 21 listopada 2022, o 00:50

Chętnie sobie przypomnę tę serię.
Denis Diderot

*
*

Poprzednia strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć