Teraz jest 24 czerwca 2024, o 14:37

Noxx.kiss ma ochotę na..

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sierpnia 2013, o 19:48
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn

Noxx.kiss ma ochotę na...

Post przez noxx.kiss » 18 sierpnia 2013, o 20:36

...coś z genialnym poczuciem humoru! Niestety ciężko mi dokładnie opisać co mam na myśli.. To co dla mnie najważniejsze w romansach to fajne poczucie humoru i ciekawi bohaterowie (bez ckliwych, wątłych bohaterek które boją się spojrzeć komuś prosto w oczy). Ostatnio coś nie mogę trafić na tytuł który serio wciągnąłby mnie tak, że świat by się walił a ja bym dalej czytała, a wiecie dziewczyny jak piękne jest to uczucie! Może byłoby łatwiej jeżeli wymienię moje ulubione autorki których poczucie humoru właśnie do mnie trafia: Julia Quinn (!!!), Susan Elizabeth Phillips, Garwood Julie, Deveraux Jude czy Kleypas Lisa. Bohaterowie w tych książkach są silni, interesujący i charyzmatyczni, a ich perypetie podniecające... I bardzo często niesamowicie zabawne! Być może jesteście w stanie mi jakoś pomóc? Szczególnie te panie które również lubią powyższe autorki ;) Za jakąkolwiek okazaną pomoc baaardzo dziękuję!

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 18 sierpnia 2013, o 20:40

noxx...chyba nie przepadasz za paranormalami....ale może się skusisz :smile: .... ja wałśnie poczytuje J. Frost i cykl - 3 tomiszcza - Nocna Łowczyni...humor pierwsza klasa...super bohaterowie...wciągająca intryga...polecam Ci szczerze....ja zwolenniczka historyków wpadłam jak śliwka w kompocik.... :evillaugh:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 2424
Dołączył(a): 22 marca 2012, o 20:13
Ulubiona autorka/autor: Stephanie Laurens, Kerrelyn Sparks

Post przez Adrastea » 18 sierpnia 2013, o 20:55

Quick! :bigeyes: Bestia, Kontrakt, Podstęp, Rendez-vous itp.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 18 sierpnia 2013, o 20:57

to ja jeszcze dołączę Ginevrę...Skandal...Kochankę Quick :smile: super się czyta....
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 2424
Dołączył(a): 22 marca 2012, o 20:13
Ulubiona autorka/autor: Stephanie Laurens, Kerrelyn Sparks

Post przez Adrastea » 18 sierpnia 2013, o 20:58

A bohaterki to mają pomysły :evillaugh:
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 sierpnia 2013, o 22:16

Adrastea napisał(a):A bohaterki to mają pomysły :evillaugh:

Zdecydowanie tak.

Wydaje mi się, że nieźle się zapowiada Karen Hawkins albo Candace Camp "Panna z dobrego domu" ("Jak grom z jasnego nieba") - tu wprawdzie najlepsza jest początkowa scena. I Jeszcze Eloisa James...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sierpnia 2013, o 19:48
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn

Post przez noxx.kiss » 18 sierpnia 2013, o 22:58

Drogie panie, mój błąd! Zapomniałam wspomnieć że z panią Amandą znamy się bardzo dobrze, a nasza przyjaźń trwa już długi czas haha ;D I macie rację - to jest właśnie jedna z tych autorek dzięki którym zaczynam czytać o 17 a kończę o 6 nad ranem z przekrwionymi oczami, ale za to z wielką radością w środku ;) Desdemona, zaskoczyłaś mnie, sporo już naczytałam się recenzji, różnych opinii a dopiero pierwszy raz słyszę nazwisko Frost! Dobrze zauważyłaś, że te paranormale to nei moja bajka.. Ale z drugiej strony gdy romans był na tyle ciekawy to czytałam mimo tego, a w jednym wypadku nawet mi się podobał (mam na myśli Dodd Christinę i jej serię Wybrańcy Ciemności), więc jeżeli zachwalasz humor u pani Frost to już pojutrze dam znać czy coś między nami zaiskrzyło hmmm Księżycowa Kawa, chyba skuszę się tą Camp! Wiele czytelniczek o niej wspomina, ale jakoś nie mogłam się nigdy zabrać, ale jeżeli u niej również znajdę fajne zabawne sceny to zajrzę do niej zaraz po wyżej wspomnianej Frost :D A czy możesz polecić konkretnie jakiś ulubiony tytuł? Często kieruję się ocenami z biblionetki, ale może wiecie która książka pani Camp wydaje się najzabawniejsza? :D Btw bardzo dziękuję Wam za powyższe propozycje! :adore:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2330
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19
Ulubiona autorka/autor: jeszcze nie wiem

Post przez Zephire » 18 sierpnia 2013, o 23:03

"Mr. Perfect" Lindy Howard - od tej książki zaczynałam znajomość z tą autorką kilka lat temu i nadal chętnie wracam do tej pozycji.

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sierpnia 2013, o 19:48
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn

Post przez noxx.kiss » 18 sierpnia 2013, o 23:20

Melduję: przeczytana! Była dla mnie na tyle dobra żeby zajrzeć jeszcze do dwóch innych tytułów aż trafiłam na za mocną jak dla mnie już scenę z porwaniem przez jednego zboczeńca (nie będę pisała dokładnie co zrobił ale było tego za dużo), zdecydowanie tej autorki Mr. Perfect najlepszy! I gorąca scena podczas mycia auta.. :smile:

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 18 sierpnia 2013, o 23:31

A Kleypas? :hyhy:

Julie Anne Long?

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 2330
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19
Ulubiona autorka/autor: jeszcze nie wiem

Post przez Zephire » 18 sierpnia 2013, o 23:55

Noxx, chodzi Ci o "Zabójcze zauroczenie"? Moim zdaniem nie jest to najlepsza jej książka... Ale już na przykład "Polowanie na sobowtóra", "Ryzykowna Piękność" - świetne (książki cyklu 'Blair Mallory"). jest jeszcze piękne "Dość już łez" - skrajnie inna niż "Mr. Perfect", bo główną osią fabuły jest uprowadzenie dziecka głównej bohaterki. Ale polecam - kolejna z książek, do której wracam z wielką przyjemnością.

Jeszcze taka autorka Sophie Kinsella i cykl http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=2133
oraz "Pani Mecenas ucieka" i "Nie powiesz nikomu?" tej samej autorki. Cudo!

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 19 sierpnia 2013, o 02:33

Kurczę,Noxx,Ty chyba moja bratnia dusza jesteś :smile: Ja też uwielbiam humor w książkach i jak dziewczyny coś polecają zawsze pytam czy się przy tym pośmieję :lol:

Miałam CI Mr Perfect zaproponować,bo właśnie odświeżam,ale widzę,że już za Tobą :P
Dobra,to z historyków może być Johanna Lindsey,ale tylko "Kochaj mnie zawsze" i seria o Malorych (tam są tacy genialni wujkowie,co chcą bić każdego chłopa,który się zbliży do jakiejś niewiasty z ich rodziny),Patricia Cabot,Hannah Howell możesz spróbować.Boków raczej zrywać nie będziesz,ale atmosfera jest dość leciutka.

Ze współczesnych polecam "Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia" Rachel Gibson.Podobne do "To musiałeś być ty" SEP,a widzę,że SEP lubisz to może Ci podpasuje.
"Szaleję za tobą" Jennifer Crusie jest bardzo fajne."Romeo Romeo" Robin Kaye też :adore:

Serię o Stephanie Plum Janet Evanovich znasz?To w sumie nie jest romans,ale ze śmiechu po nogach leci.Przynajmniej mnie :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 19 sierpnia 2013, o 08:46

Koniecznie Piękna ujarzmia bestię - Eloisa James!!!! :hahaha:
Niezawodna Nora Roberts:
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=12721
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=13294

Ale na początek zajrzyj do Sparks:
http://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=60835
Tu bohaterami są wampiry, ale na bank ci się spodoba, totalne wariactwo :hahaha: :hahaha: :hahaha:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sierpnia 2013, o 19:48
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn

Post przez noxx.kiss » 19 sierpnia 2013, o 13:45

Drogie Panie, nawet nie wiem jak wam dziękować!!! Jesteście po prostu cudowne! :adore: Nie spodziewałam się aż tylu tytułów a teraz kolejny miesiąc zapowiada się po prostu pięknie.. (chyba że któraś z autorek mocniej mi się spodoba to od razu rzucę się na całą jej twórczość) :smile:

Zrobiłam sobie specjalnie listę żeby na pewno się nie pogubić i wychodzi z tego bardzo dużo tytułów :D
1. J. Frost - Nocna Łowczyni
2. Candace Camp - Panna z dobrego domu
3. Julie Anne Long
4. Sophie Kinsela w cyklu Becky Bloomwood
5. Hannah Howell
6. Rachel Gibson - Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia
7. Jennifer Crusie - Szaleję za Tobą
8. Robin Kaye - Romeo Romeo
9. Janet Evanovich
10. James Eloisa - Piękna ujarzmia bestię
11. Nora Roberts
12. Kerrelyn Sparks


:inlove: :inlove: :inlove:

duzzza22 napisał(a):A Kleypas?


Cała rodzina Hathaway stoi u mnie na półce w zasięgu ręki :goship:

Papaveryna napisał(a):Kurczę,Noxx,Ty chyba moja bratnia dusza jesteś


:smile:

Papaveryna napisał(a):Miałam CI Mr Perfect zaproponować,bo właśnie odświeżam,ale widzę,że już za Tobą
Dobra,to z historyków może być Johanna Lindsey,ale tylko "Kochaj mnie zawsze" i seria o Malorych (tam są tacy genialni wujkowie,co chcą bić każdego chłopa,który się zbliży do jakiejś niewiasty z ich rodziny),Patricia Cabot,Hannah Howell możesz spróbować.Boków raczej zrywać nie będziesz,ale atmosfera jest dość leciutka.

Ze współczesnych polecam "Prawdziwa miłość i inne nieszczęścia" Rachel Gibson.Podobne do "To musiałeś być ty" SEP,a widzę,że SEP lubisz to może Ci podpasuje.
"Szaleję za tobą" Jennifer Crusie jest bardzo fajne."Romeo Romeo" Robin Kaye też

Serię o Stephanie Plum Janet Evanovich znasz?To w sumie nie jest romans,ale ze śmiechu po nogach leci.Przynajmniej mnie


Cieszę się że tu odpisałaś, bo właśnie najabardziej liczyłam na kogoś kto by miał podobny gust :D Bardzo chętnie sprawdzę wszystkie wymienione tytuły!! Jedynie odnośnie Cabot mam pytanie.. Właśnie często czytałam opinie że jej romanse są świetne, szczególnie pod względem poczucia humoru, ale jedno mnie odrzuca.. Przeczytałam mając chyba 12 lat Pamiętnik Księżniczki i jakoś tak mi się zakodowało już w głowie że to autorka raczej dla nastolatek, niewinna itd. i stąd moje pytanie czy mylę się co do niej? :niepewny:

mad_line napisał(a):Koniecznie Piękna ujarzmia bestię - Eloisa James!!!!
Niezawodna Nora Roberts:
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=12721
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=13294

Ale na początek zajrzyj do Sparks:
http://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=60835
Tu bohaterami są wampiry, ale na bank ci się spodoba, totalne wariactwo


Przez użycie słowa 'wariactwo' mam ochotę od razu złapać za Sparks jako pierwszą XD


Tyle tytułów i od czego tu zacząć?! Jeszcze raz Wam dziekuję!!!!! :bigeyes:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2330
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19
Ulubiona autorka/autor: jeszcze nie wiem

Post przez Zephire » 19 sierpnia 2013, o 13:48

Drobiazg ;-)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 sierpnia 2013, o 15:37

Jeśli chodzi o Camp, to właśnie ta "Panna z dobrego domu" wydaje się być najlepsza, inne da się czytać, ale niczym szczególnym się nie wyróżniają, zresztą jest wątek poświęcony tej autorce: tutaj.

Nocna Łowczyni Frost jest bardzo fajna, lecz dla mnie to bardziej sensacja niż komedia, aczkolwiek bywają sytuacje, z których można się pośmiać.

Z paranormali Kerrelyn Sparks powinna Ci się raczej spodobać, bo tam kładzie się nacisk głównie na relacje bohaterów, no i bywa zabawnie. W sumie MaryJanice Davidson mogłaby Ci się spodobać.

James w pierwszej kolejności miałam na myśli "Piękna ujarzmia bestię".
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 19 sierpnia 2013, o 16:30

noxx...Frost to 3 tomiki są...
...1 W pół drogi do grobu
...2 Jedną nogą w grobie
...3 W grobie


:smile:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 19 sierpnia 2013, o 17:27

noxx.kiss napisał(a): Cieszę się że tu odpisałaś, bo właśnie najabardziej liczyłam na kogoś kto by miał podobny gust :D Bardzo chętnie sprawdzę wszystkie wymienione tytuły!! Jedynie odnośnie Cabot mam pytanie.. Właśnie często czytałam opinie że jej romanse są świetne, szczególnie pod względem poczucia humoru, ale jedno mnie odrzuca.. Przeczytałam mając chyba 12 lat Pamiętnik Księżniczki i jakoś tak mi się zakodowało już w głowie że to autorka raczej dla nastolatek, niewinna itd. i stąd moje pytanie czy mylę się co do niej? :niepewny:


Meg Cabot napisała kilka serii dla nastolatek,parę romansów współczesnych,serię taką kryminalną i jako Patricia Cabot romanse historyczne.Wszechstronna babeczka :wink: W jej książkach "dla dorosłych" wszystko jest jak trzeba,Noxx :P Sceny erotyczne,humor,bohaterowie nie są niedojrzali ani zdziecinniali.Nie lękaj się kobito!
Zapomniałam Ci jeszcze wspomnieć o "Poszła na całość" to jej romans współczesny bardzo w moim guście,bogaty w humor i potyczki słowne miedzy bohaterami :wink:

I jeszcze przypomniał mi się "Cukiereczek" Jill Barnett.Tam ogólną wesołość wzbudza bohaterka,która jest chodzącą katastrofą :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 19 sierpnia 2013, o 18:45

Nie patrz na mnie, ja ci nie powiem od czego zacząć donotwant :hyhy:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 19 sierpnia 2013, o 20:34

ja bym ci poleciła Zgrywę Crusie i książki Małgorzaty Kursy-wszystkie(Babska misja,Ekologiczna zemsta ,Najlepsze jest najbliżej,Niespodziewany trup ,Tajemnica Sosnowego Dworku)Nie jest ich duzo,ale genialnie się je czyta.No i jeszcze Robin Kaye Romeo, Romeo ,Paląca miłość i Śniadanie do łóżka.Dobrze się też bawiłam przy Precz z brunetami Marty Obuch
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 20 sierpnia 2013, o 15:12

noxx.kiss napisał(a):
duzzza22 napisał(a):A Kleypas?


Cała rodzina Hathaway stoi u mnie na półce w zasięgu ręki :goship:

I bardzo dobrze 8-)

Kursa, wspomniana prze Ewę, też jest niezła i przede wszystkim miejscami boki zrywać :evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sierpnia 2013, o 19:48
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn

Noxx.kiss (znów) ma ochotę na..

Post przez noxx.kiss » 29 czerwca 2014, o 12:14

Motyw guwernantki która ma się zaopiekować dziećmi samotnego ojca/wujka/kuzyna dlatego musi z nimi zamieszkać pod jednym dachem, oczywiście pod tymże dachem nawiązuje się romans :D szczerze mówiąc z 5-6 lat temu przeczytałam wlasnie taki romans i go poszukuję, jedyne co pamiętam to powyższe + było poczucie humoru (tylko takie lubię). Nie daje mi ta ksiazka spokoju już od długiego czasu dlatego liczę na was *nadzieja w oczach*

*za wszelkie błędy w pisowni z góry przepraszam, post pisany z telefonu :/

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 czerwca 2014, o 12:23

Harfa Proctor. Może nie guwernantka ale książka cuuudowna. Smutna i poruszająca
Papugi Proctor też świetne ale inny typ, na wesoło bardziej.
Jeszcze znam Oświadczyny Quinn ;)
ale jeśli szukasz konkretnego tytułu a nie motywu, to dobrym pomysłem byłoby napisać w tytułach zagubionych ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 29 czerwca 2014, o 13:07

Dodd z cyklem Guwernantki :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 29 czerwca 2014, o 14:02

Pocałunki Elizabeth Thornton też są warte przeczytania :)

Następna strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości