Teraz jest 24 czerwca 2024, o 14:25

Adolek ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Adolek ma ochotę na...

Post przez Adolek » 7 maja 2014, o 16:34

Mam ochotę przeczytać coś nastrojowego, poważnego. Nie chodzi o zupełny brak humoru, tylko raczej o bohaterów bardzo doświadczonych. Chciałabym żeby główne postacie były wyraziste. Zależy mi na emocjach, mogłoby być nawet wzruszająco. A już zupełnie cudownie byłoby gdyby On posiadał w sobie jakiś mrok, tajemnicę, same wiecie... :smile: Nie przeszkadzają mi mocno erotyczne sceny, zniosę również ich bark. Lubię dzieci, skrywane tajemnice, czy wątki kryminalne. Nie będę wybredna.
Oczywiście musi się dobrze skończyć.
Nie mam wymagań, co do osadzenia czasowego. Mam raczej ochotę na emocjonalne uniesienia i niekiedy poważny nastrój :bigeyes:
Pomożecie? :prosi:

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 7 maja 2014, o 16:39

poważnie, nastrojowo i bardzo wzruszająco będzie w Wzgórzu dzikich kwiatów Freeman. To są dwie historie, babci i wnuczki. Tylko błagam, nie czytaj blurba bo Ci zdradzi pół książki.
Chodzi o to że wnuczka dziedziczy posiadłość na Tasmanii po babci, a jest baletnicą która z powodu kontuzji przerwała karierę. W czasie gdy porządkuje dom poznajemy też historię babci, bardzo dramatyczną, wzruszającą i poruszającą ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 7 maja 2014, o 17:04

Adolku,sama nie wierzę,że to piszę,ale "Wszystkie odcienie pożądania" Samanthy Young :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 7 maja 2014, o 17:50

A pani Maggie Osborne jest ci znana? Czytałaś np Złoto?
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 7 maja 2014, o 18:22

mad_line napisał(a):A pani Maggie Osborne jest ci znana? Czytałaś np Złoto?

Nie czytałam. Warto?

Papaveryna napisał(a):Adolku,sama nie wierzę,że to piszę,ale "Wszystkie odcienie pożądania" Samanthy Young

Nie wiem, czy to autorka dla mnie :evillaugh:

Sol, brzmi to jakoś znajomo. Chętnie sięgnę. Dzięki dziewczyny.

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 7 maja 2014, o 18:37

Bardzo warto. Polecam :smile:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 7 maja 2014, o 18:40

Postaram się jutro zdobyć. :wink:

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 7 maja 2014, o 18:40

Adolku, Osborne czytałam dwie książki i było warto ;) pisze przyjemnie, czasem może być trudno ale jest to fajnie podane.
A po Wzgórze dzikich kwiatów też mam nadzieję że sięgniesz, bo mnie wciągnęło tak że przeczytałam w jeden dzień. Piękna książka.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 7 maja 2014, o 22:08

Recenzje książek Osborne znajdziesz w temacie recenzji romansów historycznych,w polecankowym i w autorskim.Wzgórze dzikich kwiatów też było w polecankowym omawiane
Ze swojej strony poleciłabym ci książki Patricii Shaw i Candice proctor
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 7 maja 2014, o 23:55

A " dość już łez" Linda Howard moze nie jes literaturą poważną ale ja zryczałam się tam jak bóbr . a na końcówce : :runintears:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 maja 2014, o 00:18

Np. "Szansa" lub "Otchłań" Kristin Hannah, "Tasmania" Candice Proctor.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 8 maja 2014, o 22:16

Candice Proctor Harfa i Kodeks,
Penelope Williamson Namiętności Emmy Tremayne i Gorące pożądanie
LaVyrle Spencer Koliberek i Na jedną kartę, jeśli jeszcze tego nie czytałaś

a wątki kryminalne to polecam Elizabeth Thornton Szalona, Anons czy Ucieczka :)
Ostatnio edytowano 18 maja 2014, o 13:26 przez gonia, łącznie edytowano 2 razy

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 maja 2014, o 22:18

LaVyrle Spencer to jeszcze "Powój".
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 8 maja 2014, o 22:23

racja, jak mogłam zapomnieć o Powoju :bigeyes:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 maja 2014, o 22:32

Czasem nie sposób wymienić wszystkich tytułów :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 8 maja 2014, o 22:56

Dziękuje Wam bardzo, bardzo :lovju: Moja lista książek do 'do przeczytania' zrobiła się bardzo długa. Jak tylko skończę z wampirami wezmę się za wszystko, co zdołam.

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 maja 2014, o 22:57

Nie ma sprawy. Zawsze mogą być następne tytuły :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 17 maja 2014, o 21:35

A znacie może jakąś książkę, w której mamy do czynienia z trójkątem miłosnym? :mysli: Ale w takim sensie związku. Pytam zaintrygowana filmem o takiej właśnie tematyce. Chodzi o silną relację uczuciową, która wiążę ze sobą trzech partnerów.

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 17 maja 2014, o 22:42

Ale pod koniec mają sobie żyć we trójkę w jednym łóżku, czy będą musieli dokonać wyborów?

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 17 maja 2014, o 22:43

obojętnie, jak się to zakończy...

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 17 maja 2014, o 23:04

Adolek napisał(a):A znacie może jakąś książkę, w której mamy do czynienia z trójkątem miłosnym? :mysli: Ale w takim sensie związku. Pytam zaintrygowana filmem o takiej właśnie tematyce. Chodzi o silną relację uczuciową, która wiążę ze sobą trzech partnerów.

Z takimi historiami to spotkałam się wliteraturze erotycznej :P i żyli na zasadzie związku partnerskiego pani i 2 panów hetero :mysli:

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 17 maja 2014, o 23:33

Adolek napisał(a):obojętnie, jak się to zakończy...

Jak wszystko jedno, to masa jest trójkątów w eotykach pewnie w oryginale, albo w nt.
Gorzej z dobrą książką o takiej tematyce. Tam nie spotkałam jeszcze, aby trójka przetrwała próbę czasu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 18 maja 2014, o 01:07

klarek napisał(a):
Adolek napisał(a):obojętnie, jak się to zakończy...

Jak wszystko jedno, to masa jest trójkątów w eotykach pewnie w oryginale, albo w nt.
Gorzej z dobrą książką o takiej tematyce. Tam nie spotkałam jeszcze, aby trójka przetrwała próbę czasu.

Bo dzielenie się chyba jest sprzeczne z naturą człowieka ( chodzi mi o intymność)
A w erotykach mi nie przeszkadza a w każdej innej książce nie podoba mi się nawet pocałunek po deklaracji. Miłości

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 18 maja 2014, o 10:25

fanka76 napisał(a):
Adolek napisał(a):A znacie może jakąś książkę, w której mamy do czynienia z trójkątem miłosnym? :mysli: Ale w takim sensie związku. Pytam zaintrygowana filmem o takiej właśnie tematyce. Chodzi o silną relację uczuciową, która wiążę ze sobą trzech partnerów.

Z takimi historiami to spotkałam się wliteraturze erotycznej :P i żyli na zasadzie związku partnerskiego pani i 2 panów hetero :mysli:

a pamiętacie jakieś konkretne tytuły? :mysli:

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 18 maja 2014, o 17:57

Chyba Evanovich ma taki tójkącik, nie czytałam tego, ale z tego co dziewczyny pisały, że to bardziej sensacja niż romans i że bardzo dobre :D
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=3668

No i jeszcze to https://www.goodreads.com/book/show/12710106-double-time, jeśli nie czytasz po angielsku, to w wiadomym miejscu powinnas znaleźć nt. Tego też nie czytałam, jedynie przejrzałam, to taki dość ostry erotyk. Czytałam jeszcze coś w tym stylu, ale udało mi się wyprzeć z pamięci... :evillaugh:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Następna strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości