Teraz jest 16 czerwca 2024, o 06:50

Snuffkin ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 68
Dołączył(a): 4 grudnia 2011, o 12:06
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Snuffkin ma ochotę na...

Post przez Snuffkin » 21 października 2012, o 23:50

motyw sąsiada lub motyw samotnie wychowujących... nieswoje dzieci (np. pociechy zmarłego rodzeństwa itp)
Najlepiej coś niewymagającego, mile widziane wszelekie HQ. Więcej wymagań nie posiadam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 22 października 2012, o 10:57

Sąsiedzka przysługa Hanna Bernard (HQ ROmans Duo 828)
Tylko Amelia Holly Jacobs (HQ Romans Duo 848)

Pierwsza wpasowuje się w obie kategorie, druga w tą drugą ;) Obie bardzo miłe :)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

 

Post przez xeniasta » 23 października 2012, o 12:06

Wiele hałasu o miłość - Eloisa James

Po śmierci ojca cztery siostry zostają oddane pod opiekę jego przyjaciela

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 23 października 2012, o 17:29

Ale te siostry to nie dzieci są przecież ;)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 24 października 2012, o 00:58

Może Colter Cara "Apetyt na życie" standardowo ode mnie :hyhy: Jest tam motyw opieki chyba nad bratanicą jak się nie mylę. W każdym razie jest to dziecko siostry albo brata bohatera, który/która ginie.

"Romantyczny sąsiad" Anderson Caroline to HQ chyba z medicali, bo jak mnie pamięć nie myli to bohaterka jest weterynarzem, a bohater chyba lekarzem od ludzi :hyhy: Co do bohatera i jego zawodu nie jestem pewna, ale wprowadza się on niedaleko bohaterki, a potem wiadomo co się dzieje.

"Sąsiedzka przysługa" Palmer Diana tu bohaterowie mieszkają obok siebie i bohaterka pomaga, odgrywając chyba 'dziewczynę', odstraszyć bratową od bohatera, bo ten lekko się podkochiwał w żonie brata, ale nie chciał go skrzywdzić i w końcu zaczyna pałać uczuciem, ale do sąsiadki.

"Jak dobrze mieć sąsiada" Roberts Nora Bohaterka wprowadza się z synem do jednego z mieszkań. A bohater jest jakimś grafikiem, tworzy komiksy, które kocha syn bohaterki. Poznają się chyba przez to, że dostawca pizzy myli mieszkania :mysli:

"Piękna sąsiadka" James Melissa. Bohaterka straciła syna. Bohater sam wychowuje trójkę dzieci i wprowadza się dopiero co do domu obok bohaterki.

"Znów do sypialni" Evanovich Janet Wiolonczelistka i bohater mieszkają obok siebie i poznają się w nietypowych okolicznościach. Kredki są najlepsze :P

"Nowy lekarz" Webber Meredith bohater z dzieckiem nie wiem czy jego czy siostry w każdym razie mieszkają razem i się nim opiekuję a bohaterka mieszka chyba pod nimi.

"A może to czary" Wilkins Gina bohaterka jest młodą wdową i nauczycielką, a do domu naprzeciwko czy obok, wprowadza się magik.

Pomyślę jeszcze co mogłoby pasować do tych motywów, na razie pomyślałam o tych :]

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

 

Post przez xeniasta » 25 października 2012, o 09:21

no racja @Jadziu :) no może tylko na początku jak ich opiekun myślał że to malutkie dziewczynki :)


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości