Teraz jest 16 czerwca 2024, o 09:26

Nindzaaa ma ochotę na

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 października 2012, o 18:48
Ulubiona autorka/autor: Judith Mcnaught

Nindzaaa ma ochotę na

Post przez nindzaaa » 5 października 2012, o 07:48

Cześć Dziewczyny

w końcu udało mi się zalogować. Dzięki Wam odkryłam wiele ciekawych tytułów, więc wiem, że potraficie mi pomóc :)

Mam ochotę na książki z motywem powrotu w rodzinne strony lub ucieczki do małego miasteczka, podobne do książek SEP (Czyż ona nie jest słodka, Odrobina marzeń, Nikt mi się nie oprze)

Uwielbiam ten motyw również w serialach i filmach ( z seriali to na pewno Hart of Dixie, Men in Trees i film Dziewczyna z Alabamy).

Polećcie mi proszę coś jeszcze :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 5 października 2012, o 08:36

chyba najbardziej to kłania się Norka ;) Noc na bagnach Luizjany, Hołd, Poszukiwania i Księżyc nad Karoliną.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 5 października 2012, o 08:52

Jill Shalvis.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 października 2012, o 18:48
Ulubiona autorka/autor: Judith Mcnaught

Post przez nindzaaa » 5 października 2012, o 09:06

Jeszcze nie czytałam nic Nory Roberts, w ogóle z współczesnych romansów znam tylko SEP i Judith McNaught. Do tej pory zaczytywałam się w historykach.

Już sprawdzam Wasze propozycje na biblionetce :)

edit :

Pozycje Nory Roberts brzmią mrocznie i groźnie, strach się bać :) ale za to Jill Shavis wydaje się ciekawa.
Dzięki Dziewczyny.

Może jeszcze jakieś propozycje ? (książki, filmy, seriale)
Ostatnio edytowano 5 października 2012, o 09:14 przez nindzaaa, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 5 października 2012, o 09:10

Norkę warto poznać, chociażby po to żeby się przekonać czy się ją lubi czy niekoniecznie ;) Napisała takie zatrzęsienie książek, że prawie każdy jest w stanie coś dla siebie znaleźć.
Historyki też ma, i można jednego podciągnąć pod Twoje wymagania: Serce pełne złota (Na wagę złota)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 października 2012, o 18:48
Ulubiona autorka/autor: Judith Mcnaught

Post przez nindzaaa » 9 października 2012, o 09:35

Przeglądając temat o zagubionych tytułach, znalazłam jeszcze jedną książkęw tym temacie : Zapisane w gwiazdach - C.J Carmichael. Dziewczyna po latach wygnania wraca na rodzinną farmę. Zaczęłam czytać i narazie bardzo mi się podoba.


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości