Teraz jest 24 czerwca 2024, o 14:28

mad_line ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 21 lutego 2015, o 19:14

Chciałabym poszerzyć moją znajomość gatunku YA/NA. Do tej pory przeczytałam: Tak blisko Webber, Idealną chemię Elkeles i Zaczekaj na mnie Lynn i te ksiązki podobały mi się mniej lub bardziej. Przeczytałam też Beatiful Disaster McGuire, no i to była disaster, niestety nie beatiful :zalamka: Jakie autorki i książki polecacie?
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 21 lutego 2015, o 21:05

Buntownik Crowover plus całą serię, http://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=88946
Lato drugiej szansy Morgan Matson,Aż po horyzont M.Matson-te czytałam niedawno
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 21 lutego 2015, o 22:00

Dzięki Ewo :D
Trochę zdębiałam gdy zobaczyłam jak ten cykl Crownover jest podzielony :shock: Amber to cwany lis :]

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś propozycje, chętnie poczytam. Może być po angielsku.
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 2661
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 24 lutego 2015, o 20:39

Hopeless, Losing Hope, Szukając Kopciuszka Hoover :D ma również inną serię Pułapka Uczuć :wink:
Jedną z moich ulubionych jest Morze Spokoju Katji Millay :bigeyes:
Cały cykl Marked Man Crownover :heat:
Lubię również cykl On Dublin Street Samanthy Young
no i Dziesięć Płytkich Oddechów K.A.Tucker :bigeyes:

to tyle chyba z oficjalnych polecanych :wink:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 25 lutego 2015, o 19:38

Baaardzo dziękuję :padam: Zapisałam i będę wyszukiwać. On Dublin Street już zaczęłam, przeczytałam pierwszą część i połóweczkę. To raczej nie YA, ale jak najbardziej zacne :D
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 2661
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 25 lutego 2015, o 21:34

W duchu NA :wink: na początek polecam Morze Spokoju...świetna książka, chociaż o nastolatkach :D
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Poprzednia strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości