Teraz jest 16 czerwca 2024, o 05:32

Heidi zapragnęła...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 9 września 2012, o 17:57

Wiesz, że nawet o tym myślałam, bo ja czytałam jako zadane. Ale nijak sobie nei mogę przypomnieć fabuły, a opis nie pomaga... I nie wiem, czy tam ten młodszy brat rzeczywiście taki widoczny... No skleroza :bezradny:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 9 września 2012, o 18:00

Niestety, ja nie wiem zupełnie... Z recenzja na merlinie:

Niestety bliska byłam rzucenia jej w kąt, bo sam początek to niemal wierna kopia tego, co znamy z filmu. Identyczne sytuacje, identyczne charaktery, nawet dialogi wydają się identyczne. Ale im dalej tym lepiej, robi się coraz ciekawiej, bardziej "romansowo", mniej "filmowo".
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 2424
Dołączył(a): 22 marca 2012, o 20:13
Ulubiona autorka/autor: Stephanie Laurens, Kerrelyn Sparks

Post przez Adrastea » 9 września 2012, o 18:00

Może Aniołek Palmer? hmmm
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1315
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19

Post przez Heidi » 9 września 2012, o 18:08

Co do filmu to chyba wolałabym wersje z 1954 r z Audrey Hepburn bo ten Harrison Ford jest stary i mało mnie przekonuje :disgust:

Aniołek brzmi fajnie tylko szkoda sądząc po opisie że bohater jest adwokatem a nie ranczerem ^_^

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 9 września 2012, o 18:09

Palmer - Brylancik, niedawno czytałam Niecodzienny spadek Liz Fielding, to też jest o braciach, ale tutaj bohater bardziej uważa, że młodszy brat jest niegodny bohaterki.

Może jeszcze Ogień i lód Palmer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2424
Dołączył(a): 22 marca 2012, o 20:13
Ulubiona autorka/autor: Stephanie Laurens, Kerrelyn Sparks

Post przez Adrastea » 9 września 2012, o 18:17

Heidi napisał(a):Co do filmu to chyba wolałabym wersje z 1954 r z Audrey Hepburn bo ten Harrison Ford jest stary i mało mnie przekonuje :disgust:

Aniołek brzmi fajnie tylko szkoda sądząc po opisie że bohater jest adwokatem a nie ranczerem ^_^


Nie daj się zwieść pozorom, u Palmerki wszystko jest możliwe :hahaha: Więc on nie jest takim do końca adwokatem na jakiego wygląda :evillaugh:
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1315
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19

Post przez Heidi » 9 września 2012, o 18:23

Widzę że Palmerka miłuje się w tym motywie ciekawe co na to jej szwagier jeśli owego posiada :twisted:

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 9 września 2012, o 19:48

Pamiętajmy też, że jest i Brylancik the Movie, że tak powiem, i nawet da się go oglądać, jak się trochę jedno oko zmruży :evillaugh:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 9 września 2012, o 19:57

to może jeszcze Echa przeszłości Sally Wentworth,co prawda tam nie bracia ale wuj i siostrzeniec ale fajnie się czyta
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 9 września 2012, o 20:04

No w sumie Heidi lubi takie śfiniaki, to może jej się Wentworth spodoba ;)

A nie wiem czy widziałyście film Fałszywa contessa - tam jest odwrotny motyw. Ona się kocha w starszym arogancie, a tymczasem pisany jest jej młodszy lekkoduch, który uważa, że ona jest za dobra dla tego starszego ;) Sympatyczna komedia.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 9 września 2012, o 20:33

Agrest napisał(a):Pamiętajmy też, że jest i Brylancik the Movie, że tak powiem, i nawet da się go oglądać, jak się trochę jedno oko zmruży :evillaugh:

Powiedziałabym nawet, że po zmrużeniu się świetnie ogląda :D

Fałszywa contessa - muszę zanotować ;)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 9 września 2012, o 21:06

Contessa jest na youtubie, jakby co.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 9 września 2012, o 21:16

Palmerka słynie z takich motywów braci. Kojarzy mi się jeszcze "Muzyka miłości" (krótkie)tylko tam brat starszy to śfinia i to jedna z większych. Bardzo źle potraktował bohaterkę :roll: "Amelia" Palmer, ale tu bohaterka jest brutalnie potraktowana.

Może jeszcze hmmm Allen Danice "Bracia rywale", tylko, że tu to oni jak pamiętam pałają do siebie jakimiś uczuciami od początku i chyba takiej nienawiści nie ma, a raczej opór przed poddaniem się uczuciom i nie zniszczeniu więzów rodzinnych dopiero co odnowionych.

"Wrzosy" Deveraux mogą Cię jeszcze zainteresować, "Czarujący uwodziciel" DeNosky Kathie(krótkie). Pomyślę jeszcze :mysli:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 9 września 2012, o 21:40

a może Nikczemnik Catherine George?To taki stary harlequin romans bodaj 17 numer.Z 1992 roku chyba(musiałabym sprawdzić na półce)
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 9 września 2012, o 22:04

Agrest napisał(a):Contessa jest na youtubie, jakby co.

Przeczytałam opis i zorientowałam się, że oglądałam kiedyś w telewizji ;) coś tam pamiętam, ale nie za bardzo... Ale chyba mi się nawet podobało ;)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 9 września 2012, o 22:06

To już na pewno wiele razy leciało, bo dość stare to jest ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 9 września 2012, o 22:08

Księżna Deveraux tez mogłaby pasować

Klara otrzyma milionowy spadek pod warunkiem, że poślubi kandydata, którego zaakceptują jej rodzice-utracjusze. Harry jest olśniewająco przystojnym diukiem MacArran - rodu, którego świetność odchodzi w przeszłość. Poznali się na balu i przypadli sobie do gustu. Okres narzeczeński spędzają w rodowej posiadłości rodu MacArran - malowniczym szkockim zamku, pełnym tajemniczych przejść i rodzinnych tajemnic. Dwie osoby mogą zniweczyć jednak plany małżeństwa. Pierwsza to wszechpotężna Księżna - matka Harry'ego. Drugi to tajemniczy mieszkaniec jednej z zamkowych wież - Trevelyan.
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 9 września 2012, o 22:17

To inaczej "Wrzosy". Też sądzę, że powinny się spodobać :rotfl:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 1315
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19

Post przez Heidi » 10 września 2012, o 16:52

O jej kochane ile propozycji jak tylko skończę Żony to się zabieram za wasze polecanki :cheer:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1315
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19

Post przez Heidi » 18 września 2012, o 18:50

Ok Aniołka mam za sobą relacja w temacie autorskim a teraz biorę się za Muzykę miłości normalnie tydzień z Palmerką mi się robi tja

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 25 września 2012, o 10:11

Oj tam jest straszny ten starszy brat :wryyy: Nie mogłam do końca znieść za krzywdy jakie jej wyrządził. :bezradny:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 1315
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19

Post przez Heidi » 14 marca 2013, o 14:02

Moje kochane czytam aktualnie Siostry Becnel Rexanne i czekam z niecierpliwością aż akcja się rozwinie ta książka jest do bólu żmudna i nudna, nic nie potrafi mnie w niej zaskoczyć.

No więc moje drogie proszą Was o przytoczenie tyt. romansów historycznych, gdzie akcja jest doprawdy nieprzewidywalna, zachowania bohaterów zaskakujące a i dialogi nietuzinkowe. Ja taki stary romansowy wyjadacz aż usypiam wiedząc co ona teraz zrobi co odpowie jak się zachowa - potrzebuję czegoś świeżego zaskakującego, chcę żeby autorka mnie przechytrzyła swoimi błyskotliwymi scenami. Być może coś czytałyście co Was zaskakiwało a i rozbawiało. Nie chodzi mi o jakąś zawrotną akcje i nie wiadomo jakie wymysły, może być coś np o rycerzach i aranżowanych małżeństwach. Tylko żeby bohaterka była inna niż wszystkie - autorka myśli że ta skacze po dachach to już jest super wykreowana - inna niż wszystkie a w dialogach zupełnie szara. Jak dla mnie może być nawet uległa ale niech podejmuje decyzje i zachowuje się zupełnie inaczej niż w typowym kluczu przewidzianym dla bohaterki romansu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 14 marca 2013, o 16:03

Pojechałaś po bandzie :hyhy: Ja całe życie szukam takich książek i chętnie ci podkradnę polecanki które otrzymasz od dziewczyn. :rotfl:
A od siebie rzucę: Anne Stuart – Zdradliwe zauroczenie (ręczę za dialogi, resztę sama możesz ocenic)
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 14 marca 2013, o 19:12

Uuu, ale masz wymagania, a niech cię. :D Kompletnie nie wiem co by ci tu poradzić, ale też, podobnie jak Mad line, skorzystam z tytułów jakie polecą ci dziewczyny. :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 15 marca 2013, o 14:26

Nieprzewidywalna jest na pewno Alexia Tarabotti z Bezdusznej Gail Carriger, i to niby historyczne jest (czasy wiktoriańskie), ale to steampunk, więc nie wydaje mi się, żeby Heidi to podeszło ;)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości