Teraz jest 24 czerwca 2024, o 14:47

Caroline_174 ma ochotę na

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 4 grudnia 2015, o 22:26

studia to złodzieje czasu ;)

Z tą Sivec mogłam ostrożniej ale cieszę się że pierwsza część Ci przypadła do gustu ;) na ciężki studencki czas zapewne była całkiem pasująca ;)
powiem Ci że trzecia jeszcze jest fajna - o Jenny i Drew. Mocno niegrzeczna i absurdalna ale ma w sobie też urok ;) Nie będę usilnie namawiała bo wiem że to specyficzna sprawa ;)

Mam nadzieję że znajdziesz za to czas na SEP. Tę autorkę darzę wielką miłością, ona czaruje słowami jak dla mnie ;) i trzymam kciuki żeby Ci podeszła ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 marca 2015, o 00:54
Ulubiona autorka/autor: J.K.Rowling,S.Collins,Garwood,Medeiros,J.Frost

Post przez Caroline_174 » 18 grudnia 2015, o 23:27

Co do Wymyślnych Zachcianek mam mieszane uczucia :mysli:
Z jednej strony podobała mi się charakterystyka bohaterów i wyraźnie określone postacie, dialogi (docinki) oraz przemiana bohaterów, ale z drugiej strasznie irytowała zmiana wątków. Czasami wręcz się w tym gubiłam, czy to dalej mowa o Chloe czy już o Francesce. Również miałam problem z taką dużą rozpiętością czasu w książce, bo jednak lubię być na bieżąco z bohaterami, a tu nagle przeskoki o parę lat :smutny:
Ogólnie styl pisania SEP jest całkiem przyjemny i książka nie sprawiała mi trudności, ani też nie ciągnęłam jej na siłę.
Może akurat ten tytuł nie przypadł mi do gustu a inne jej romanse pochłonę w całości hmmm
Jeżeli też jesteś ciekawa jak to ze mną będzie, to możesz mi napisać ze dwie/trzy ulubione jej książki i zobaczę czy oczaruje mnie nimi tak samo jak ciebie :)
"- Młoda damo, czy mogę służyć chusteczką? Pani płacze.
- Och, rzeczywiście. Widzi pan, a ja myślałam, że się śmieję. Jak bardzo można się pomylić."
Antonia Michaelis – "Baśniarz"

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 19 grudnia 2015, o 22:43

jestem bardzo ciekawa ;)
a ulubione... Arena koniecznie i spróbuj coś ze Starsów ;) np Kandydata na ojca lub Natchnienie ;) wiem że nie po kolei ale tu się toczy gra o Twoje uwielbienie :P

co do Zachcianek - i ja nie jestem ich wielką fanką, ale było zapotrzebowanie na motyw a one znów nie są jakieś nielubiane ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Poprzednia strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości