Teraz jest 16 czerwca 2024, o 08:39

Petitka ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 13 stycznia 2013, o 21:59

O ile dobrze pamiętam
a)Jeffries Sabrina - Występna miłość - to historyczne, bohaterka kuleje, Cudowna kuracja- Butler Nancy - też historyczne, o ile pamiętam dziewczyna nie może chodzić
b) Wilks Eileen-Ścigana (kłopoty nie ze zdrowiem, ale z prawem)
c) Donovan Susan - Dziewczyna sponsora -oboje sobie pomagają:),
d) Graham Lynne - Milioner szachista, Baird Jacqueline - może konkurować z Palmerką w poniewieraniu kobietami, no i jest jeszcze Martin Kat - pełno śfin (najgorsza to chyba jest w Zuchwałym aniele).

A jeśli chodzi o tą książkę Palmer, to też coś kojarzę jak przez mgłę - ona nie była zgwałcona, jakiś koleś chyba się do niej dobierał, ale nic z tego nie wyszło, a bohater jak to u Palmer dopowiedział sobie resztę:) Poszukam...
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 73
Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:48
Ulubiona autorka/autor: ...

Post przez Petitka1984 » 14 stycznia 2013, o 21:47

Dziewczyny,
dzięki za tytuły - większości nie czytałam :)
Co do tego poszukiwanego romansu, nadal nie znalazłam, więc jak kouś by się przypomniało, będę wdzięczna - założyłam osobny wątek w tytułach zagubionych

Poprzednia strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości