Teraz jest 16 czerwca 2024, o 05:16

edyta89 ma ochotę na

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 września 2012, o 19:27
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts, Karen Rose, Amanda Quick,

edyta89 ma ochotę na

Post przez edyta89 » 19 września 2012, o 19:38

Hej:) jestem nowa na tym forum, ale od lat zakochana w romansach :) bardzo potrzebuję pomocy w znalezieniu ciekawych książek. Chodzi mi konkretnie, żeby książki opierały się na motywach- zaręczyny na niby jak np. milioner z Kuwejtu, albo kobieta wzgardzona w tle np. bohater zostawia kochankę dla bohaterki, lub bohater zaczyna się spotykać z bohaterką a była narzeczona bądź dziewczyna chce mu zaszkodzić w nowym związku.
Jeżeli znacie jakieś fajne tytuły to podajcie, będę bardzo wdzięczna :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 19 września 2012, o 21:15

A to tylko współczesne mają być, czy historyki też mogą?
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 września 2012, o 19:27
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts, Karen Rose, Amanda Quick,

Post przez edyta89 » 19 września 2012, o 21:35

I współczesne i historyczne. Tak mnie jakoś naszło, a nikt nie jest w stanie mi pomóc, więc będę wdzięczna za jakikolwiek tytuł :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 19 września 2012, o 21:38

A tytuły z listy czytałaś?
To jeśli chodzi o pierwszy motyw. Drugi, hm, na pewno Jak grom z jasnego nieba Candace Camp, to pamiętam bo dopiero co czytałam ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 19 września 2012, o 21:41

Nie do końca zaręczyny, ale udawane zaloty są jeszcze w Książę i ja Julii Quinn.

Myślę, myślę i nic więcej mi nie wpada do głowy, na końcu języka mam coś z tym drugim motywem, ale skleroza... Jak sobie przypomnę, to napiszę :)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 września 2012, o 19:27
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts, Karen Rose, Amanda Quick,

Post przez edyta89 » 19 września 2012, o 21:53

Dzięki za pomoc :) z lisy czytałam i dzięki niej tutaj trafiłam:) książę i ja też czytałam. Wiem, że z tymi motywami trudno coś znaleźć. A czasami niestety jest tak, że jak się jedną przeczyta to ma się ochotę na więcej w takim stylu:) Niepotrzebnie przeczytałam "milionera z Kuwejtu" Sharon De Vita i "dowód miłości" N. Roberts. Chociaż w "dowodzie" motyw wzgardzonej kobiety nie jest jakiś bardzo zaznaczony, zainteresował mnie na tyle, że całymi dniami szukam czegoś z takim motywem.
Jeszcze raz dzięki wielkie za podrzucenie tytułów :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 19 września 2012, o 22:32

Wynajęta narzeczona Quick
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6414
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 20 września 2012, o 12:36

Nora Roberts - "Słodka zemsta"
Brenda Joyce - "Zdobywca"
Jude Deveraux "Obietnica"
Mary Balogh - "Noc miłości", "Niezapomniane lato"
Diana Palmer - "Magnolia"
Julia Quinn - "Książę i ja"


Edyto, może coś z tego Ci się spodoba. Nie są to pozycje, które w 100% pasują, raczej jakoś tam wpasowują się w podane przez Ciebie tematy.

 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 września 2012, o 19:27
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts, Karen Rose, Amanda Quick,

Post przez edyta89 » 20 września 2012, o 13:06

Dziękuje bardzo za podrzucenie tylu tytułów:) niektóre znam, niektóre są dla mnie nowością więc przynajmniej przez jakiś będę miała co czytać :) jeżeli jeszcze ktoś coś zna to proszę o więcej :)


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości