Teraz jest 16 czerwca 2024, o 07:03

Basik ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Basik ma ochotę na...

Post przez basik » 13 sierpnia 2012, o 15:42

Jakoś nigdy nie lubiłam westernów, ale po przeczytaniu kilku książek Maggie Osborne zmieniłam zdanie :D .
Bardzo proszę poradzcie co wartp przeczytać....najbardziej te historyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 sierpnia 2012, o 16:00

Na wagę złota Norki to pewnie czytałaś, prawda?
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 10852
Dołączył(a): 18 października 2011, o 17:09
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

Post przez tajemna » 13 sierpnia 2012, o 16:22

Na wagę złota jak najbardziej.

Dołożyłabym od siebie:
cykl Rodzina Straton Lindsey Johanny:
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=7367

oraz
Biała szamanka Browning Dixie
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=77033
i Indiańska zdobycz też Browning
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=77032

o i jeszcze to
Diabeł i anioł Camp Candace http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=94562

i to
cykl Bracia Maxwell Lowell Elizabeth
http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=7593
:lovju:

Medeiros Teresa też napisała coś fajnego w tym temacie:
Propozycja http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=25290
"uderz w Garwood a Tajemna się odezwie"
Sol


"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 13 sierpnia 2012, o 16:40

Lowell , Roberts i lindsey już kiedyś czytałam, mam straszną ochotę na Diabeł i anioł Camp, ale nigdzie nie mają tego w bibliotekach.
Przegladałam też nasze moywy, ale sama nie wiem która książka jest naprawdę dobra
Dzięki Tajemna za propozycje i proszę o więcej :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 13 sierpnia 2012, o 17:10

Może Montana Julie Garwood? I jej Róża i Wiosna. W tej serii są też 3 opowiadania, ale ich nie warto.
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 sierpnia 2012, o 17:14

o właśnie, Montana jest całkiem fajna ;) ale dziki zachód to mi się najbardziej z Układem Osborne kojarzy, który masz już za sobą ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 13 sierpnia 2012, o 17:22

Kwiat kaktusa Emily Carmichael czytałaś?

Dziesięcioletnia Aleta Maria Maxwell, nazywana Maxie Kaktus (córka przywódcy bandy rozbójników), ratuje życie Aaronowi Hunterowi, młodemu bandycie z gangu ojca, który został ranny podczas pewnego napadu. Hunter jednak znika i pojawia się ponownie po 8 latach jako miejscowy szeryf. Rozbija gang Maxwellów, a Maxie ratuje przed więzieniem zabierając ją do Mediny Kelley, pani rancza Agua Linda. Dziewczyna niełatwo się przystosowuje do nowego życia, a Hunter wbrew sobie zakochuje się w Maxie.


Albo Półdiablę Skinner?

Piękna córka szeryfa, Rosellen, od dziecka chodzi wyłącznie w kowbojskim stroju i z rewolwerem u pasa. Trzej starsi bracia nauczyli ją świetnie strzelać, jeździć konno i dawać sobie radę z każdym mężczyzną. Nic więc dziwnego, że po śmierci ojca postanawia pójść w jego ślady. Kiedy jednak w miasteczku pojawia się Cason Murdock, sprawy zaczynają się komplikować. Rosellen zdaje sobie bowiem sprawę, że bracia nauczyli ją wielu istotnych rzeczy, ale nie nauczyli jej najważniejszego - jak być kobietą. Czy uda się to Casonowi?

I jeszcze Dzikość serca Rosemary Rogers

"Dzikość serca" to powieść o namiętnościach, przygodach i miłości lady Roweny Dangerfield. Wspólnie z tą młodą, piękną i pełną temperamentu damą czytelnik odbywa podróż od pałaców hinduskich radżów, poprzez dwór królewski w Londynie, aż po pogranicze Nowego Meksyku. Tam właśnie bohaterka odnajdzie swe przeznaczenie i mężczyznę swego życia...

Jest jeszcze moja ulubiona z paranormalnym wątkiem Co się wydarzyło w Springtown DeLoras Scott

Kalifornia, rok 1856.

Amanda i Polly wyruszają do Sacramento w poszukiwaniu lepszego losu; Chance Doyer ściga zbrodniczą parę, która zabiła mu brata i ograbiła z majątku. Wszyscy trafiają do opuszczonego przez Boga i ludzi Springtown.

Początkowo wymarłe miasto poszukiwaczy złota wydaje im się rajem. Wkrótce stanie się piekłem, a złoto, które spodziewali się znaleźć - przekleństwem. Z zaklętego kręgu zawiści i chciwości wyzwolić ich może tylko miłość
.

piszesz
mam straszną ochotę na Diabeł i anioł Camp


szukaj pod nazwiskiem Kristin James(to jej pseudonim).Albo jak chcesz to mam tę książkę i mogę ci ja pożyczyć
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 13 sierpnia 2012, o 17:43

Dzięki Ewo nic z tego nie czytałam :D , Twoja propozyzja odnośnie Diabła i anioła jest bardzo kusząca :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 28446
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 13 sierpnia 2012, o 18:03

ciut szkoda, że u nas Jodi Thomas tylko jedna książka wydana... bo dla mnie trochę osbornowo pisze...
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 13 sierpnia 2012, o 18:18

Lindsey popełniła jeszcze jedną westernową... Nieustraszony Colt Thunder, stare to, ale czyta się fajnie, wciąga i wzrusza
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 13 sierpnia 2012, o 19:20

basik napisał(a):Dzięki Ewo nic z tego nie czytałam :D , Twoja propozyzja odnośnie Diabła i anioła jest bardzo kusząca :D

to jak się zdecydujesz to mi napisz na PW adres,to ci poślę
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości