Teraz jest 24 czerwca 2024, o 14:01

Appia ma ochotę na ...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
 

Appia ma ochotę na ...

Post przez appia » 21 sierpnia 2011, o 23:10

Pomocy! Od kilku dni przeżywam kryzys romansowy... coś bym przeczytała, ale nie wiem co ech; najchętniej w atmosferze dusznego Południa albo coś na Dzikim Zachodzie się dziejącego. Książki z działu motywów przerobiłam już wszystkie :( może być po angielsku; aha i tylko nie Palmerka :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 21 sierpnia 2011, o 23:11

A coś bliżej? ;) Tzn jakie westerny ci się podobały, albo jakie książki o Południu ;) Bardziej na poważnie?
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

 

Post przez appia » 21 sierpnia 2011, o 23:37

Np. w stylu Żaru Brown. Fajnie mi się też czytało niektóre Blake. Z westernów pamiętam, że podobał mi się Colt Thunder Lindsey, LaVyrle, Osborne też była w sumie ok (przynajmniej niektóre :))

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 21 sierpnia 2011, o 23:50

Ze współczesnych przychodzą mi na myśl Billy Bob Walker Got Married Lisy G. Brown i After the Night Lindy Howard, co prawda obie czymś tam mnie zirytowały, ale przeczytać można ;) Druga duszniejsza :lol: Poza tym współczesna trylogia Kleypas rozgrywa się w Houston.

A z historyków to jak zwykle polecam Lorraine Heath, na początku do wyboru Texas Destiny, A Rogue in Texas i Always to Remember (choć po twoich typach to ostatnie pewnie najmniej).

To tyle na razie mi się przypomniało :niepewny:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

 

Post przez appia » 21 sierpnia 2011, o 23:53

Dziękuję, dziękuję bardzo :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 21 sierpnia 2011, o 23:58

;)

Aha, tylko się ubezpieczę jakby co :lol: Uwaga przy pierwszej Kleypas, bo jak ktoś niezorientowany to
Spoiler:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 22 sierpnia 2011, o 18:10

Proponowałabym ci Alexandrę Ripley i jej książki-Charleston,Ze złotych pól,Dziedzictwo nowoorleańskie,Pożegnanie z Charlestonem
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

 

Post przez appia » 22 sierpnia 2011, o 20:20

Dzięki dziewczyny! zabieram się na początek za Lindę Howard. Jej recenzja na amazonie bardzo obiecująca jest :D


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości