Teraz jest 24 czerwca 2024, o 13:44

Anullaa ma ochotę na...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 22 marca 2011, o 15:42

Ja nie Frin, ale: przyklejone ogłoszenie w Czytamy i rozmawiamy :)
viewtopic.php?f=36&t=951

Hm, ja chyba muszę swoją uaktualnić, jakaś taka mało mówiąca ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 998
Dołączył(a): 16 lutego 2011, o 15:26
Ulubiona autorka/autor: za mało miejsca na wszystkie

Post przez Anullaa » 22 marca 2011, o 15:47

dzięki Agrest jak teraz na to patrzę to aż razi po oczach, ale najciemniej pod latarnią dla mnie :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 22 marca 2011, o 16:22

Agrest napisał(a):Chase grzebie po swojemu, Dain przecież miał swoje traumy z dzieciństwa, a Daphne była przytłoczona pierwszym małżeństwem, ale jej geniusz polega na tym, że robi to z werwą i humorem ;) Na pewno nie jest to niesławny Acheron :rotfl:

Pomijam takie grzebanie, bo to jednak jest lżejszy kaliber niż autorki, które zwyczajnie łączą humor z poważnymi tonami. Nawet jeśli Chase zajrzy pod dywan, to na lajtowym podkładzie. Przynajmniej w tych tytułach.
________________________________________________________________________

Mały off. Co do Acherona, to zajrzałam ostatnio do książeczki, w której bohater
Spoiler:
Byłam ciekawa, jak to wyjdzie na poziomie psychologicznym i emocjonalnym. Niestety, nijak. To w sumie nie była książka, co dzieło klasy R+. Trudno się mówi.
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 28460
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 22 marca 2011, o 16:35

a co to było?

Anullaa: w sumie myślałam o słynnej serii wydawniczej Signet Regency Romance, a konkretnie choćby Carla Kelly...

ps.rany, muszę w końcu poprawić wizytówkę... i wstawić Susan Carroll do lubianych autorek :hyhy:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 998
Dołączył(a): 16 lutego 2011, o 15:26
Ulubiona autorka/autor: za mało miejsca na wszystkie

Post przez Anullaa » 22 marca 2011, o 17:51

Zajrzałam na stronkę, którą podałaś. Niestety dla mnie to w większości nieznane nazwiska :( Stronkę dopisałam do ulubionych, przyda się jako źródło informacji :)

ps. dobrze, że zaczęłyśmy rozmawiać o wizytówkach, jakoś mi umknęło, że jest takie miejsce na forum. Postaram się wyskrobać swoją w najbliższym czasie :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 24 marca 2011, o 19:06

Tak sobie teraz pomyślałam, że Bestia od Amandy Quick by Ci się mogła spodobać ;)
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 998
Dołączył(a): 16 lutego 2011, o 15:26
Ulubiona autorka/autor: za mało miejsca na wszystkie

Post przez Anullaa » 24 marca 2011, o 20:14

sun dziękuję jeszcze nie miałam okazji czytać :)

Poprzednia strona

Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości