Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 grudnia 2018, o 00:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214  Następna strona
 Seriale 
Autor Wiadomość
Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
Wieeeem :bigeyes: i dlatego strasznie żałuje ,ale nie umiem się przemóc :bezradny:

Diamentowa Hrabina

Ulubiona autorka/autor: Adrienne Basso, Mary Balogh Lisa Kleypas
Rozumiem też tak czasem mam :smutny: Film super a tu pach gra w nim ktoś kogo nie dzierżę i pozamiatane :bezradny:

Królewski Skryba

Pochwały: 66
Pochłonęłam w rekordowym tempie dwa sezony Jessiki Jones, w desperacji sięgnęłam po Defenders i pewnie obejrzę Luke'a Cage'a. Generalnie mam niedobór Jessiki i Luke'a razem :smutny:

Sprząta i układa

Pochwały: 17
Nie mogę się zabrać jakoś za Marvelowskie produkcje, chociaż Jessicę i Luke'a mam na liście #MustSee (Defenders takoż).

Za to po dłuugiej przerwie od oglądania małoekranowego wracam do DC - kurcze, pełnometrażówki może i słabawe z wyjątkiem Wonder Woman, ale serialowo są moim zdaniem lepsi jako DC Universe (w swym telewizyjnym wcieleniu Arrowverse) (seriale Marvela nie do końca się tak rozkosznie spinają), nawet jesli są dla młodszej ekhm kategorii wiekowej :P

Tzn. nie to, że nadrabiam zaległości (od Arrow się odłączyłam po 4 sezonie, Flasha powoli nadrabiałam w sezonie 3, Supergirl dorywczo, a Legends of Tomorrow w tle oglądam teraz dopiero sezon 3 z pominięciem 2 :lol:

Ale jednak uważam, że jakość poznać mogę po tym, iż crossover Crisis on Earth-X sie ogląda całkiem przyjemnie (jestem po pierwszym Supergirlowym odcinku) i grają wszystkie elementy, które już w pierwszym eksperymentalnym sezonie Arrow zagrały.

Ach, jak fajnie jest równo i od początku zacząć oglądanie i doceniać, "zanim to było jeszcze mainstreamowe" :P

Przede wszystkim obsada świetnie sobie radząca z komiksowymi korzeniami: zdrowy dystans a zarazem szczere i bezpretensjonalne podejście do konceptu i fabuły :P ja nie-ironicznie oglądam, a ekipa nie-ironicznie gra z całym szacunkiem dla fanów... to się właśnie w długometrażówkach DC nie udało :]

I w ogóle łzy w oczach: ech, jakby ktoś 20 lat temu powiedział, jak bardzo "dziewczyńskie" będą ekranizacje i potraktowanie fabuły "o muskularnych bohaterach dla chłopaków"... A wyszło naprawdę bardzo sympatycznie :)
Można? Można! Kurcze no.

PS rany, ale ładnie głos Stephena Ammella się pogłębił :P Drugi Jensen Ackles (Sean Winchester) :rotfl:
Przyznaję, że nie tylko nie rusza ale wręcz odrzuca mnie typ blond błękitnookich pierwszoplanowców, ale jako że każda reguła ma wyjątki, to tak jak w Marvelu jest to dla mnie Thor/Hemsworth, tak w DC to Arrow/Ammell :lol:

PS 2 W ogóle kudos dla The CW jako stacji: Arrowverse, The 100, Supernatural, Crazy Ex-Girlfriend (i chyba lubiane na Forum Riverdale "D

You know, I used to want to be a Valkyrie when I was younger, until I found out you were all women. There's nothing wrong with women, of course, I like women. Sometimes a little too much. Not in a creepy way, just more like a respectful appreciation.
- Thor: Ragnarok

Królewski Skryba

Zaczęłam oglądać serial Good Girls. Jejku, jakie to fajne :bigeyes: Na wakacje w sam raz. Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=kbjIaPzODs0

NOWE SERIALE -Jesień

Namiętności, których nie potrafimy okiełznać. Tajemnice kryjące się za zamkniętymi drzwiami naszych domów.
Kłamstwa, które niszczą nas samych. Nowy serial obyczajowy TVN "Pod powierzchnią" to próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy.

"Pod powierzchnią" to opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek przed rozpadem?
Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Czy będzie w stanie odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny?
Pod koniec wakacji ścieżki głównych bohaterów skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze. To pozornie błahe spotkanie da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni… Czy można było jej zapobiec?

„Pułapka” to sześcioodcinkowy serial obyczajowo-kryminalny, który na antenie TVN pojawi się jesienią. Fabuła skupia się na Oldze Sawickiej (Agata Kulesza), która jest pisarką powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę - intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie. W obsadzie „Pułapki” pojawią się m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz Marianna Kowalewska, dla której rola w serialu będzie debiutem. Odcinki reżyseruje Łukasz Palkowski.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

"Oko za oko"

Premiera: jesień 2018, na TV4

Nowy serial TV4 "Oko za oko" opowiadać będzie o małżeństwie Anny i Macieja Wysockich, w których wcielają się Dominika Łakomska ("Egzamin z życia", "Klub szalonych dziewic", "M jak miłość") oraz Łukasz Konopka ("Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Szpilki na Giewoncie").
Anna jest wziętym adwokatem, a Maciej bardzo skutecznym w działaniu prokuratorem. Poznamy ich, kiedy będą w trakcie rozwodu. Jak potoczy się ich życie? Jak bardzo rozwód zmieni ich życie? A może rozstanie będzie dla nich pierwszym krokiem ku temu, aby zacząć wszystko od nowa?

https://d-tm.ppstatic.pl/16/bc/120665d0 ... 9.1000.jpg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

"Nielegalni"

Premiera: jesień 2018 (Canal+)

"Nielegalni" to kolejny serial Canal+, adaptacja szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego, mocno osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych, w którym osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.
W głównej roli zobaczymy Grzegorza Damięckiego. Na ekranie towarzyszyć mu będzie plejada gwiazd polskiego kina: Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Sylwia Juszczak („Krew z krwi” 2), Filip Pławiak („Czerwony pająk”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Adam Woronowicz („Sługi boże”), Tomasz Schuchardt („Cicha noc”) i wielu innych.

https://d-tm.ppstatic.pl/92/1e/03a7294c ... f.1000.jpg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

"Znaki"

Premiera: jesień 2018 na AXN

W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

https://d-tm.ppstatic.pl/4b/45/b267470c ... 3.1000.jpg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Czekacie na coś? Ja nie ukrywam, że na wszystko mam ochotę. hmmm

Złote Pióro

Pochwały: 94
Nie, to nie moja bajka.

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
póki co to ja na nic.
Jakiś lekki komediowy, romantyczny, w stylu Magdy M. albo Prawa Agaty bym obejrzała ;)

Złote Pióro

Pochwały: 94
Ooo, na komediowo-romansowy to i ja się piszę.

Szamanka od Umarlaków

ale chyba nic się nie zapowiada...
Ciekawe czy będą kontynuować W rytmie serca. Lubiłam mimo, że mało komediowy ;)

Ja mam ostatnio fazę na seriale kryminalne, więc te nowości do mnie przemawiają. :yes:
Sol, avek ci znikł :wink:

Królewski Skryba

Ja czekam jak pokręcona na kolejny sezon Punishera. Z braku laku przygarnę trzeci sezon Daredevila, najchętniej z Punisherem. Ostatnio zainteresował mnie też ten serial: https://www.youtube.com/watch?v=j3WEKki6znk
A tak poza tym obejrzałabym jakiś rasowy, porządny kryminał, ale nic z tego co funduje tvn mnie nie interesuje :(

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 6
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh
gdzie dziewczyny oglądacie? też bym się w coś wciągnęła ale muszę mieć pewność że jak kupię pakiet to będzie ładowanie 100%.... a nie zacinki co pare minut. Swoją drogą przez ostatni rok (jak mieszkałam w Anglii) tylko Lucifera oglądałam i też powinnam dokończyć :niepewny: no i jeszcze Amerykańscy Bogowie jak ale zostałam zmuszona przez współlokatora...

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Jeżeli chodzi o seriale, to oglądam zazwyczaj tu :

Spoiler:

Pogromczyni klawiatury

ok, to znam i mam konto wspólne z kolegą i przeważnie było dobrze.. Można na różnych IP oglądać? Np on w Anglii a ja w Niemczech? Z tego co pamiętam Netflix zrobiło jakieś ograniczenie do paru urządzeń :mysli:

.
.

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: .brak.
JA zaczęłam oglądać serial Ackley Bridge :bigeyes:

( 2 odcinki do konca seri nie ma oficjalnych info czy bedzie 3 donotwant )

Swietny. Humor i tematy ( roznice klasowe, religijne, pozycja kobiet , seksualność w przystępny i dość realistyczny ) i dzięki niemu mniej mysle o okropnym świecie i nawet lapie sie ze sie uśmiecham

Obrazek

Ja ostatnio oglądałam tu
Spoiler:
bardzo fajny serial kryminalny.

Cytuj:
"Tajemnica jeziora" to francuski serial kryminalny, którego mocną stroną jest solidnie skonstruowana fabuła. Na plus także obsada. Nominowana w 2000 roku do Cezara Barbara Schulz wciela się tu w postać policjantki Lise Stocker. Kobieta zmuszona jest wziąć dłuższy urlop w pracy, by zająć się swoją chorą na alzheimera matką. W tym celu przyjeżdża do rodzinnego miasteczka. Na miejscu bohaterka produkcji "Tajemnica jeziora" dowiaduje się, że lokalna społeczność żyje głęboko niepokojącą sprawą zaginięcia szesnastoletniej Chloé. Niestety, nie jest to pierwszy taki przypadek. Przed piętnastoma laty w podobnych okolicznościach zniknęły bez śladu dwie serdeczne przyjaciółki Lise. Właśnie ta tragedia spowodowała, że kobieta opuściła rodzinną miejscowość i dotąd tu nie wracała. Teraz postanawia osobiście zająć się poszukiwaniami Chloé.

Pogromczyni klawiatury

Lucy, jest tam mini wątek romantyczny?
Spoiler:

.
.

Jest, ale nie w pierwszym odcinku :wink:

Pogromczyni klawiatury

nie bardzo przepadam za tym językiem, denerwuje mnie :bezradny: ale zapiszę sobie na kiedyś ;) dzięki

.
.

Szamanka od Umarlaków

w kryminalne nie umiem się wciągnąć. Próbowałam i Castle i jeszcze jakieś i nie pyka...

Lucy, nadal?
Kombinowałam wczoraj ze zmienianiem, może dlatego ;)

Pogromczyni klawiatury

Castle i ja próbowałam i mi nie podeszło... ale za to uwielbiam Kryminalne Zagadki Nowego Yorku, za to koleżanka szaleje za Kości i nawet książki zdobyła :hihi:

.
.

Szamanka od Umarlaków

Kości to i ja kocham ;)
ale serial, bo książki czytałam i nudy okropne. Wiadomo że to nie to samo, nie ci sami bohaterowie, ale sama narracja jakaś taka rozwleczona...

Odkrywczyni orientu

Pochwały: 56
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez
Dziś oglądam miniserial "Howard End". Podoba mi się bardzo. Tylko, że filmu już nie bardzo pamiętam dla porównania. Chyba ze 20 lat temu go oglądałam.

ocalić od zapomnienia.

Zobacz profil WWW
Lady Butterfly

Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata
Z wspomnianych przez Lucy nowości serialowych zaciekawiła mnie "Pułapka" ma obiecujące reklamy. A poza tym jeszcze "Nielegalni" ;)

A Kości czy Castle to jedne z moich ukochanych seriali. Niestety już zakończone ;(

“Women are not short. They’re petite. They also are never middle-aged. They’re mature.”
― Kristen Ashley, Soaring

“It’s never too late to reach for happiness and no matter what life has done to you, it’s never too late to find it.” ― Kristen Ashley, The Will

“Never give up. Never quit dreaming. Because dreams had a way of being. You just had to keep hold.” ― Kristen Ashley, Walk Through Fire

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5347 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214  Następna strona