Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 18 września 2018, o 17:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 66  Następna strona
 2018: Zapowiedzi wydawnicze 
Autor Wiadomość
Hobbystka

Pochwały: 40
Ulubiona autorka/autor: Johanna Lindsey, Anne Stuart
Ooo, nowa Dare :bigeyes: Super :cheer: :cheer:
Tak, Joakar to premiera :)

Erin Watt - Papierowa księżniczka
Życie Elli Harper nie przypomina bajki – dziewczyna nie ma ojca, często przeprowadza się z miasta do miasta, ciężko pracuje i codziennie walczy, by związać koniec z końcem. Jedynie marzenia o lepszym jutrze podtrzymują ją na duchu. Czy jest szansa, aby się spełniły?
Nagle za sprawą członków rodziny Royal Ella trafia do świata bogactwa i luksusu. Nie wie jednak, że ta piękna otoczka skrywa niewyobrażalne zepsucie. Reed, jeden z pięciu braci, jest „perłą w koronie” rodu Royalów. Dziewczyna nie potrafi się oprzeć jego urokowi, lecz chłopak za wszelką cenę chce zniszczyć jej fascynację.
Stopniowo na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, a Ella uświadamia sobie, że jest w stanie przetrwać wszystko – oprócz życia w pałacu Royalów.

Wydawnictwo Otwarte
Data wydania 12.03.2018

Obrazek

Wciągający, pełen intryg thriller psychologiczny o tragicznych skutkach niewybaczalnego kłamstwa.

Dziewczyna, chłopak oraz jego matka – układ, który wszyscy dobrze znamy. Ale…

Laura ma wszystko. Karierę producentki telewizyjnej, wieloletnie małżeństwo z zamożnym mężczyzną i dwudziestotrzyletniego syna Daniela, dobrze wychowanego, przystojnego i zdolnego. Daniel poznaje Cherry. Dziewczyna jest piękna, bystra i… marzy o statusie Laury. Cherry chciałaby, żeby nowa rodzina przyjęła ją z otwartymi ramionami, ale Laura podejrzewa, że dziewczyna coś ukrywa. Zazdrosna matka wymyśla więc okrutne kłamstwo, które odmienia życie wszystkich…

Michelle Frances ukończyła szkołę filmową w Bournemouth, jest też absolwentką American Film Institute w Los Angeles. Po powrocie do Londynu pracowała dla telewizji BBC jako scenarzystka I producentka. Ta dziewczyna jest jej debiutem literackim.

Wydawnictwo Albatros
Data wydania 15.02.2018

Obrazek

Wzruszająca powieść o poszukiwaniu szczęścia i idealnego związku
Olaf Larsson to dobrze sytuowany i zajmujący wysokie, kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji singiel. W jego życiu brakuje miejsca na poważny związek. Liczy się jedynie praca. Wkrótce jednak jego życie zaczyna diametralnie się zmieniać za sprawą jednej z podwładnych – młodej mężatki, Izabelli.

Wydawnictwo Oficynka
Data wydania 15.03.2018

Obrazek

Były dziennikarz Marcin Faron rozpoczyna pracę w Medilleku, gdzie zamierza udowodnić swoją wartość i wywalczyć dobrą pozycję w zespole agresywnych młodych wilków. Jest ich pięcioro, a tylko jedno z nich osiągnie swój cel. Walka o pozycję lidera i tym samym o przenosiny do berlińskiej centrali firmy nabiera rumieńców po śmierci dotychczasowego kapitana zespołu.

Głupia, przypadkowa śmierć nie budzi specjalnych kontrowersji. Wręcz przeciwnie – mobilizuje do walki. Jednak gdy w kolejnym dziwnym wypadku ginie druga pracownica, atmosfera gwałtownie gęstnieje, a Marcin Faron zaczyna interesować się tajemnicami firmy.

Czy nazywanie produktów Medilleku trucizną to tylko czarny PR konkurencji? Agresywne protesty pod siedzibą firmy coraz częściej kończą się krwawymi awanturami i brutalnymi napaściami na pracowników. Walka o miejsce w hierarchii jest drapieżna, ale gdy celem staje się przeżycie, reguły gry się zmieniają.

Czy śmierć młodych pracowników Medilleku jest wynikiem zemsty? Jeśli tak, to czyjej? A może zaistniała tragiczna sytuacja to tylko jeden wielki przypadek?

Wydawnictwo Filia
Data wydania 07.03.2018

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

ObrazekObrazek

Ostatnio edytowano 10 stycznia 2018, o 14:55 przez Villemo666H, łącznie edytowano 2 razy

Postowa księżniczka

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
To świetnie, będę się rozglądać.

Zaczytana okularnica

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Judith McNaught, Lisa Kleypas, SEP
"Papierowa księżniczka" mnie zaciekawiła :P

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
Ancymonku w wątku Kennedy na bank opinie jakieś znajdziesz - Dziewczyny to czytały ;)
ja planowałam ale jak zwykle :]

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo
Ancymmonnekk napisał(a):
"Papierowa księżniczka" mnie zaciekawiła :P

i mnie.. do tego Dare. :-D

Cza­sem mu­simy siebie odpuścić, by in­nych się przytrzymać.

Lady Werecat

Pochwały: 23
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

9 stycznia 2018, o 17:21
Papierowa księżniczka jest fajna czytałam wszystkie trzy części :P

Miss gaduł

Ulubiona autorka/autor: Kleypas, Castellano, P. Clare, Karen Rose, Hoyt

9 stycznia 2018, o 18:41
Dare, Papierowa księżniczka i cała ta seria są bardzo chwalone, ale to YA, więc nie dla mnie.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Zaczytana okularnica

•Sol• napisał(a):
Ancymonku w wątku Kennedy na bank opinie jakieś znajdziesz - Dziewczyny to czytały ;)
ja planowałam ale jak zwykle :]

Sol chodzi Ci o "Papierową księżniczkę"? A to E. Watt jest pseudonimem pani Kennedy? Bo się pogubiłam troszkę :mysli:

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

9 stycznia 2018, o 22:21
Erin Watt to Jen Frederick i Elle Kennedy ;)

Zaczytana okularnica

Achaaa, kumam. Dzięki Lilio za info ;)

Hobbystka

Na Fb wydawnictwa Novae Res znalazłam zapowiedź nowej dylogii Lingas- Łoniewskiej, która ma ukazać się w kwietniu.
Cytuję post : A teraz prawdziwa bomba! 18 kwietnia będzie miała premierę dylogia Agnieszka Lingas-Łoniewska Pisarka: "Kiedy zniknę" i "Kiedy wrócę". Opowiada o młodym muzyku i zawiera teksty piosenek. Wrocławski zespół postanowił je nagrać! Specjalnie dla Was pierwsza z piosenek: "Nadzieja".

Link do piosenki :https://www.youtube.com/watch?v=bjrYJrhXhwM&feature=youtu.be

ObrazekObrazek

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
phantera onca napisał(a):

A ja będę czwartą czytać :mrgreen:

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Hobbystka

Obrazek

Mark Biegler razem z komisarzem Biedą prowadzą śledztwo w sprawie śmierci prowincjała Edwarda Nasiadki, przełożonego Zgromadzenia Księży Katechetów. Wkrótce się okazuje, że wiódł on podwójne życie, sprzeczne z jego wizerunkiem szanowanego i uczciwego duszpasterza. Nie tylko prowincjał jednak miał coś do ukrycia – jego współpracownicy wyraźnie niechętnie udzielają informacji próbującym rozwikłać sprawę. Wśród tajemnic i niedopowiedzeń niemal każdy wydaje się podejrzany. Kto i dlaczego zabił prowincjała? Odsunięty ze stanowiska poczciwy ksiądz Ślęzak, nowi dyrektorzy szkoły i fundacji działających przy Zgromadzeniu, gadatliwy furtian, atrakcyjna księgowa, partner od ciemnych interesów czy ponętna Beata Tomczyk? I co wspólnego ma to morderstwo ze śmiercią jedenastoletniego ministranta sprzed trzydziestu lat?

Wydawnictwo Prozami
Data wydania 23.01.2018

Artur K. Dormann - Droga do Lake Falls. Szepty w ciemnościach

Jechała powoli, nie śpiesząc się, bo nie miała po co ani do czego. Do tego momentu walczyła niczym szczur zagoniony w kąt, ale ta okrutna zabawa trwała już stanowczo zbyt długo. Jonathan – jedyny przyjaciel, którego miała – nie żył, jego brat był właśnie w drodze, by zabić jej córkę. Złamana na wszystkie ludzkie i nieludzkie sposoby po prostu się poddała. I tak wpadła w nicość wypełnioną szumem – blednącymi echami myśli, emocji i strachu.Zrozumiała, że jest przeklęta, i cokolwiek uczyni, zawsze odwróci się to przeciwko niej. Wśród Pradawnych zaczyna się walka o władzę, Jonathan znika, a jego brat zostaje wplątany w skomplikowaną intrygę mającą na celu wyrównanie niekorzystnego stosunku sił pomiędzy wyznawcami Azdarotha a zwolennikami Tei. „Niereformowalna” potrzeba naprawienia swoich błędów popycha Victorię w sam środek wydarzeń, które ponownie wystawią jej uczucia na próbę. Czy uda się zmienić przyszłość? Jak zachowa się El’lar? Kto naprawdę zabił Elizabeth Brown?

Wydawnictwo Lemoniada.pl
Data wydania 13.02.2018

Obrazek

Wioletka Koperek uwielbia kryminały, zwłaszcza te, których głównym bohaterem jest trup. Na każdym kroku dostrzega więc podejrzane sprawy i wpada w tarapaty. Pewnej nocy w oknie naprzeciwko swojego mieszkania widzi scenę zbrodni. Oczywiście nikt jej nie wierzy, gorzej – ona sama też sobie nie wierzy. Na wszelki wypadek rano idzie sprawdzić, co dzieje się z zaatakowaną kobietą, a ta… zniknęła. Rezolutna panna Koperek czuje, że coś jest nie tak, i zaczyna działać.

Wydawnictwo Oficynka
Data wydania 28.03.2018

Obrazek

Madison Atwood chce odetchnąć po rozwodzie z hollywoodzką gwiazdą. Paparazzi depczą jej po piętach, a życie prywatne zdobi okładki wszystkich tabloidów, ucieka więc do eleganckiego ośrodka wypoczynkowego w Północnej Kalifornii. Avalon Springs to ustronne miejsce w górach, a ona postanawia na nowo odnaleźć tam siebie.

Luke Dawson żyje skromnie, woli swoje odosobnienie niż kontakty z ludźmi. Gdy spotyka piękną kobietę, która kąpie się w gorących źródłach na jego ziemi, zaczyna ją obserwować. Czuje się zaintrygowany, choć to przecież dziewczyna z wielkiego miasta – urocze stworzenie tylko zakłóca spokój, którego od wielu lat szukał.

Gdy Madison odkrywa jego chatę na uboczu, Luke nie potrafi jej wyrzucić. Nie składają sobie żadnych obietnic. Ona pragnie znów czuć się pożądana, a on tęskni za dotykiem kobiety. Matka Natura ma jednak inne plany – zmusza ich, by spędzili razem więcej niż jedną namiętną noc. Czy Luke zdoła rozstać się z kobietą, dzięki której po raz pierwszy od lat coś poczuł? Czy Madison będzie mogła zostawić mężczyznę, który przywrócił ją do życia?

Nie przegap kolejnych tomów serii o zmysłowych dziewczynach!

Wydawnictwo Edipresse Książki
Data wydania 28.02.2018

Obrazek

Bezrobotna dziennikarka Agnieszka pewnego wieczoru odbiera telefon z propozycją od swojej mieszkającej w Holandii siostry Julii. Ma ją zastąpić na parę miesięcy, pracując jako gospodyni domowa i podreperować swój nadwyrężony budżet. Agnieszka bez wahania wyrusza w podróż. Na miejscu okazuje się, że siostra zniknęła w tajemniczych okolicznościach, a rolę przewodnika po holenderskiej rzeczywistości przejmuje jej przyjaciel, czarnoskóry Prosper, emigrant z Senegalu. Agnieszka zaczyna pracę w rezydencjach zamożnych Holendrów. Powoli nawiązuje nowe znajomości, przyjaźnie wreszcie poznaje miłość swojego życia. Na jaw wychodzą też okoliczności zniknięcia Julii. Okazuje się, że wplątała się w międzynarodową aferę przemytniczą i musiała uciekać…

Wydawnictwo Edipresse Książki
Data wydania 15.02.2018

Obrazek

ONA JUŻ WIE, TERAZ KOLEJ NA CIEBIE.

Codzienna rutyna Andrei, autorki kryminałów na skraju załamania nerwowego, mającej za sobą traumatyczne przeżycia i nieudane małżeństwo, zostaje przerwana niespodziewaną wizytą jej szwagra. Víctor jest cichym i dość dziwnym człowiekiem, o którym niewiele wie. A Andrea jest osobą, która lubi wiedzieć jak najwięcej. Obsesyjnie podgląda swoich sąsiadów, obserwując okolicę z kuchennego okna. Ale w tej dzielnicy zwykle nic się nie dzieje. Jednak pewnego letniego wieczoru Andrea widzi, jak sąsiadka, María, wsiada do samochodu jej szwagra. On wraca. María więcej się nie pojawia.

Wydawnictwo Albatros
Data wydania 14.03.2018

Obrazek

Najnowsza powieść twórcy Maleny i Cinema Paradiso.

„Jesteśmy w stanie zobaczyć martwe gwiazdy, mimo że już nie istnieją. To właśnie ich tragiczny koniec pozwala nam je odkryć”.

Podobnie miłość Eda i Amy wykracza poza prawa czasu i obecności. Ed Phoerum, dojrzały mężczyzna, światowej sławy astrofizyk, ma żonę i dwójkę dzieci. Amy Ryan jest studentką fizyki, która utrzymuje się z pracy kaskaderki. Spotkania kochanków są rzadkie i potajemne, codzienność ich związku to głównie kontakty wirtualne. Ta sieć stopniowo ich przenika, przejmuje nad nimi kontrolę i przenosi ich uczucie poza realną rzeczywistość. Giuseppe Tornatore snuje kunsztowną miłosną intrygę, a przy okazji stawia ważkie pytania, czym jest miłość w epoce wszechobecnego Internetu i czy wirtualna obecność jest w stanie zastąpić prawdziwą relację z żywym człowiekiem.

Wydawnictwo Rebis
Data wydania 30.01.2018

ObrazekObrazek

Lady Werecat

Pochwały: 23
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele
Księżycowa Kawa napisał(a):
phantera onca napisał(a):

A ja będę czwartą czytać :mrgreen:

Kawo zazdroszczę :bigeyes: Easton :bigeyes:

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Czekam z niecierpliwością na Dankę Braun Krew na sutannie :)

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Mnie ciekawi "Do jutra w Amsterdamie" Agnieszki Zakrzewskiej.

Miss postów

Pochwały: 49
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
A ja się zastanawiam nad "Korespondencją" hmmm

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Dormann! Nie spodziewałam się tak szbko :smile:

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Idealna dziewczyna
Carrie Blake .
15.02.2018

Obrazek

Zderzenie z nowojorską rzeczywistością sprawia, że młoda Isabel Archer porzuca marzenia o karierze aktorskiej i podejmuje pracę w sklepie z materacami, żeby związać z koniec z końcem. Znużona tym zajęciem dziewczyna pragnie nowej roli we własnym życiu. Gdy para przyjaciół zachęca ją do założenia konta na Tinderze, Isabel odkrywa, że wciąż może grać, zamieniając pierwsze – i jedyne – randki w mały teatr i obsadzając siebie w roli Dziewczyny Idealnej dla każdego mężczyzny, z którym się spotka. To dla niej niewinna zabawa, która kończy się buziakiem na dobranoc i niczym więcej – do czasu, gdy Isabel spotyka Matthew – diabelnie przystojnego i czarującego mężczyznę, który pracuje dla Vala Mortona, byłej gwiazdy kina i potężnego magnata nieruchomości.
Gdy Isabel przyznaje się Matthew do swoich gierek, mężczyzna chce dołączyć do teatru, jednak reguły zaczynają się zmieniać. Dziewczyna traci kontrolę nad scenariuszem i sama staje się marionetką posłusznie biorącą udział w rozmaitych seksualnych grach i wyzwaniach, które wymyśla jej nowy partner. Jednak wkrótce Isabel zaczyna się zastanawiać, czy to na pewno Matthew pociąga za sznurki…
Wrodzona intuicja i poczucie moralności zaczynają ją zawodzić, w miarę jak coraz bardziej pogrąża się w mrocznym świecie, rozkoszując się seksualnymi doświadczeniami, o jakich wcześniej nie śniła.
Jednak gdy ukochany przydziela jej ostatnią rolę, erotyczna gra wymyka się spod kontroli i nabiera przestępczego wymiaru, a Matthew i Isabel oboje stają się bezwolnymi marionetkami w rękach Mortona…

Spróbujmy jeszcze raz
K.A. Linde
28.02.2018

Obrazek

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach.
Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce.
Nie mogę mu ufać. Już nie mogę mu oddać ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal go łaknę jak narkoman działki.
Kiedy ostatnio spróbowaliśmy, niemal mnie to zniszczyło. Wiem, że powinnam uciec, nie oglądając się za siebie. Ale jego ciemne oczy i zabójczy uśmiech przenikają mi duszę. Jego dotyk mnie rozpala. A wiadomo, co się dzieje, gdy podpalić benzynę. Ktoś musi spłonąć.
Druga próba może zniszczyć nas oboje.
Przecież wszyscy wiedzą, że brnięcie w te same błędy szczęścia nie przynosi.

Postowa księżniczka

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Jakoś nie mam przekonania do książek Linde. Próbowałam czytać pierwszą z tej serii, ale mnie nudziła i odłożyłam.

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
Wioletka na tropie zbrodni to coś dla mnie :hihi:

Dobra książka jest jak dobre wino. Jej mądrość z wiekiem staje się coraz cenniejsza

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Tak :smile:

Pastelowa Królewna

Lucy napisał(a):
Wioletka na tropie zbrodni to coś dla mnie :hihi:

Mam wielką nadzieję, że ją pochwalisz po czytaniu, to wtedy też się skuszę.

Hobbystka

Obrazek

Co Zrobiliście Tamtego Lata?

Mateusz to utalentowany gitarzysta i autor pięknych piosenek. Razem z matką i siostrą mieszka w niewielkiej Rokietnicy. Kiedy otrzymuje szansę na zrobienie kariery rockowej, nie waha się ani chwili, aby wyrwać się z dusznego, przeoranego podziałami miasteczka i zapewnić sobie lepszą przyszłość.

Jednak gdy wszystko wydaje się wreszcie układać, na jaw wychodzi tajemnica z przeszłości. Mateusz chcąc nie chcąc będzie musiał się z nią zmierzyć i ponieść konsekwencje, które miały miejsce przed jego narodzinami.

Kiedy zniknę to pierwsza część dylogii o dawnych sekretach i dramatycznych decyzjach, oraz o tym, że dzieci nie powinny odpowiadać za grzechy rodziców.

Wkrótce drugi tom zatytułowany "Kiedy wrócę".

Obrazek

Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione spory zdają się wpływać na życie młodych ludzi, a tajemnice z przeszłości nadal ciążą nad bohaterami niczym okrutne widmo sprzed lat. Czy miłość jest na tyle mocna, że poradzi sobie z ludzką nienawiścią i złem w czystej postaci?

„Kiedy wrócę” to dramatyczny drugi tom dylogii o młodości, zdradzie, zemście i bolesnych meandrach życia.

Wydawnictwo Novae Res
Data wydania 18.04.2018

Obrazek

Wczasów w Barlinku Róża Kwiatkowska nie będzie dobre wspominać. Dziennikarka została tam oskarżona o popełnienie morderstwa! Ofiarą jest Andrzej Siudek, profesor archeologii podwodnej, który prowadził badania w Jeziorze Barlineckim. Kto naprawdę stoi za śmiercią naukowca? Była żona? Lokalny złodziejaszek? A może archeolożka kierująca konkurencyjną grupą badawczą?
Zszokowana obrotem sprawy Kwiatkowska wzywa na pomoc prywatnego detektywa Szymona Solańskiego. Z nieodłącznym kundelkiem Guciem u boku ruszają na poszukiwanie mordercy.

Wydawnictwo Dolnośląskie
Data wydania 28.02.2018

Obrazek

Teksas na początku XX wieku. Jego mieszkańcy wciąż podróżują konno, telefonu prawie nie znają, ale oto nadciąga wielka rewolucja przemysłowa, powstaną ogromne fortuny, trzeba będzie walczyć o przyszłość, a prawość zostanie poddana próbie. Jedni poniosą klęskę, inni staną się potężni na podobieństwo mitologicznych Tytanów. Na tle tych historycznych przemian amerykańskiego Południa nieodwracalnie splatają się losy dwojga niezwykłych ludzi, Samanthy Gordon, inteligentnej, uprzywilejowanej i pięknej dziedziczki ogromnego rancza hodowlanego Las Tres Lomas w pobliżu Fort Worth i Nathana Hollowaya, uroczego chłopca z farmy w północnym Teksasie.
W krótkim czasie zmiany ogarniają cały stan i tytani przemysłu albo się do nich szybko przystosują, albo upadną. Wpływowe rodziny Samanthy i Nathana toczą walkę o dominację w nowym świecie, a czytelnik z zapartym tchem śledzi losy bohaterów połączonych niewytłumaczalną więzią, która swój początek wzięła w rodzinnych sekretach i wstydzie, razem z nimi przeżywając miłość, stratę i zdradę

Wydawnictwo Sonia Draga
Data wydania 21.02.2018

Obrazek

Siedemnastoletni Jake Hopkins przeprowadza się do Iglastych Wzgórz, które są rodzinnym miasteczkiem jego zmarłej w tajemniczych okolicznościach matki. Chłopak, od dziecka śniąc wyłącznie koszmary, myśli, że gdy odkryje rodzinną tajemnicę, wyleczy się ze swojej przypadłości. Jednak koszmary się nasilają, a Jake zauważa w nich realne zagrożenie nie tylko dla niego, ale i dla ludzi w jego otoczeniu. Szukając prawdy i racjonalnego wyjaśnienia dla niemożliwego, zaczyna powoli popadać w obłęd. Autodestrukcyjny obłęd, który pogłębia tylko pozornie senny klimat Iglastych Wzgórz.

Wydawnictwo Novae Res
Data wydania 28.02.2018

Obrazek

Pasjonujący thriller psychologiczny, który pokazuje, jak szokująca prawda może kryć się za gazetowymi nagłówkami…
Kiedy w wieczornej gazecie ukazuje się krótka informacja o tragedii sprzed lat –odnalezionym na placu budowy szkielecie noworodka, większość czytelników tylko przebiega po niej wzrokiem. Jednak trzy obce sobie kobiety nie mogą zignorować zamieszczonej treści.
Jednej z nich tekst przypomina o najgorszym wydarzeniu z życia.
Inna obawia się, że jej najpilniej skrywana tajemnica może zostać ujawniona.
Dla trzeciej zaś, dziennikarki, to pierwsza wskazówka w śledztwie prowadzącym do ujawnienia prawdy.
Historia dziecka musi zostać opowiedziana…

Wydawnictwo Czarna Owca
Data wydania 15.02.2018

ObrazekObrazek

Pastelowa Królewna

Jeśli dobrze zapamiętałam, to poprzednie książki Marty Matyszczak określane były na forum jako średnie, czy tak?
Wszystko już mi się pomyliło. Nie notowałam sobie nowości i opinii o nich już od dawna i teraz powinnam to nadrobić, zanim się zrobi za dużo do nadrabiania.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 66  Następna strona