Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 19 czerwca 2018, o 22:09

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 368, 369, 370, 371, 372
 Ciucholandia 
Autor Wiadomość
Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 39
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Fajne są, takie niespotykane. Ja mam taki ozdobny z cyrkoniami Fossil ze stali nierdzewnej, syn mi kupił kiedyś w prezencie, noszę jak gdzieś wychodzę chyba bardziej jako ozdobę, bo mało co widzę na nim.

Pastelowa Królewna

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Mam tak samo. Ozdobne mają zwykle gorszą możliwość odczytania czasu. Bywa, że na tarczy wcale nie ma cyferek i trzeba zgadywać, która jest godzina, co dla mnie może być trudniejsze niż dla przeciętnej osoby, bo rzadko korzystam z zegarów analogowych.
giovanna napisał(a):
takie niespotykane

Tych całkiem płaskich modeli Casio najprawdopodobniej nigdy nie sprzedawano w Polsce.
Możliwe, że w Polsce znajduje się tylko jedna sztuka. Ta, którą zgubiłam kiedyś na plaży.
Zresztą w Niemczech już też pewnie oprócz moich nie ma zbyt wielu egzemplarzy. Chyba że są na wysypiskach śmieci.

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 39
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Nie spotkałam się nigdy z takimi, a swego czasu też lubiłam Casio

Pastelowa Królewna

Klika lat temu widziałam w polskim sklepie bardzo podobne, prostokątne, także firmy Casio, tylko niestety nie takie płaskie. Chyba miały też mniej funkcji (nie było notesu). Były tylko dwie lub trzy wersje kolorystyczne, ciemne i raczej męskie. Nie zdecydowałam się w końcu na zakup, ale długo nad nimi rozmyślałam. Całe szczęście, bo gdybym już miała gruby, to teraz nie kupiłabym płaskiego.

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Od dawna zabieram się do poszukania zegarka po tym, jak mój padł, lecz ciągle o tym zapominam i póki co, korzystam z zegarka-bransolety, co nie jest zbyt praktyczne. Nawet jakoś do niego się przyzwyczaiłam...

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Pastelowa Królewna

Kupiłam sobie w Polsce bardzo fajne spodnie dżinsowe. Firma się nazywa "Funk'n'Soul", na spodniach jest napisane, że są męskie, ale w sklepie powieszono je w ciuchach damskich. Nie wiem, dlaczego, ale może z powodu kroju i braku rozporka faceci by się w nie zmieścili tylko z trudem.
Materiał jest dżinsowy, raczej mocny, normalnej grubości, a spodnie są uszyte jak dresy, mają gumkę w pasie i sznureczek do zawiązania oraz szerokie gumki na dole nogawek. Kieszenie są trzy, dwie z przodu, a trzecia na pupie i jest to prawdziwa kieszeń (w ostatnich czasach w spodniach szytych na wzór dresów na pupie zwykle miałam tylko wstawkę udającą kieszeń). Na długość są super, sięgają mi prawie do kostki, może dlatego, że szyto je dla wysokich mężczyzn.
Uwielbiam je. Jeśli spotkam je przy następnym pobycie w Polsce, to kupię jeszcze jedne, tym razem mniejsze, bo te są trochę za luźne w pupie. Albo najpierw zobaczę, co się będzie z nimi działo po praniu.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 368, 369, 370, 371, 372