Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 18 stycznia 2018, o 03:20

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
 Dramy 
Autor Wiadomość
Hobbystka

Pochwały: 2
Ulubiona autorka/autor: Nie mam jednej ulubionej : )
A ja planuję zacząć oglądać "Black Knight: The Man Who Guards Me". Już dawno temu widziałam na KBS zapowiedzi tej dramy. Zwróciła moją uwagę niesamowitą scenerią. Wprawdzie nie występuje w niej żaden z moich ulubieńców, ale jestem jej ciekawa.

Jutrzenka :zawstydzony: :roll:

Książki w świąteczno-zimowym klimacie

Zobacz profil WWW
Miss postów

Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb
Nie powiem. Też wygląda ciekawie.

Ja sobie robię "maraton" filmów koreańskich.

Za mną Beauty Inside. Naprawdę bardzo mi się podobał. Może to będzie złe porównanie, ale kojarzył mi się z Ciekawym przypadkiem Benjamina Buttona, tylko... ciekawszy, bardziej... nie wiem - ciepły, złożony ? Koniec końców, dołączam go do moich ulubionych romansów. Te koreańskie perełki po prostu coś w sobie mają. No i... ta cała plejada aktorów która się tu pojawiła. Miodzio :)

Przede mną jeszcze
Sunny

Ajussi

Going by the Book

Miss postów

No dobra. Obejrzałam ostatni odcinek BTIMFL. Baaaaardzo przyjemny.

Obejrzałam też A Korean Odyssey. Wciągnęła mnie na razie, zobaczymy jak się potoczy. Póki co, z braku czasu, to będzie jedyna drama, którą będę oglądać.

Rozpisana cesarzowa

Pochwały: 17
Oglądam od tygodnia ponad po kawałku i jeszcze nie skończyłam (bo #powody).
Jednak ten skandal wokół produkcji trochę dystansuje...
PS na razie Cha Seung Won jest bezkonkurencyjny. Ale też miło, że jest Oh Yeon Seo.

You know, I used to want to be a Valkyrie when I was younger, until I found out you were all women. There's nothing wrong with women, of course, I like women. Sometimes a little too much. Not in a creepy way, just more like a respectful appreciation.
- Thor: Ragnarok

Miss postów

Skandal ? Czy masz na myśli, te ich potknięcia w produkcji przy występach kaskaderskich czy jeszcze coś innego ?
Mnie to nie ruszyło. :D Podobają mi się obie męskie role. Każda w sobie coś ma. Cieszy mnie to, że nie zrobili z Lee Seung-gi od razu zakochanego w głównej bohaterce.

Rozpisana cesarzowa

Warunki pracy bywają naprawdę niefajne jak na branżę, która niby świetnie prosperuję - uważam, że to cholernie ważne, aby rzeczy, które się lubi, powstawały w warunkach humanitarnych #staćnas
I sądzę, że im większy i bardziej znany i rozreklamowany projekt, tym bardziej powinno się o tym mówić.

Jestem na tyle stara, że zrezygnuję z oglądania, jeśli sprawy potoczą się w niefajnym kierunku - tyle innych dram... ;)

A zarazem mam wrażenie, że to nie tak, że Hwayugi jest jakimś odstępstwem, ale wlaśnie że wreszcie zaczyna się głośno protestowć, bo to tak reklamowana produkcja - i super.

Kurcze, jak były problemu klaszu kulturowego przy Man Who Dies To Live, to bojkot był olbrzymi... Ale jeśli chodzi o realne traktowanie ludzi pracujących na planie...

You know, I used to want to be a Valkyrie when I was younger, until I found out you were all women. There's nothing wrong with women, of course, I like women. Sometimes a little too much. Not in a creepy way, just more like a respectful appreciation.

Rozpisana cesarzowa

No więc tak się podle czuję, że no z rytmu wypadłam całkowicie - nadrobiłam tylko Money Flower (trzyma poziom!) i Hwayugi (dobry koncept, wykonanie szwankuje).
Nieprzytomna jestem, ale czuję potrzeby zanotowania :P

Hwayugi - kurcze, główny bohater mnie nie przekonuje... za mało tricksterowy jk na trikstera :P i w ogóle jakos blednie przy bohaterce oraz Ma Wangu (który ukradł to szoł wespół w zespół z Sekretarka swą).

ale jeden aspekt jest ciekawy: bohaterka, która utkwiła w związku, gdzie albo "da się kochać" albo ekhm zginie. Między miłością a śmiercią jest tylko bransoletka.
To cholernie toksyczny związek, który w sumie emocjonalnie musi totalnie ją rozwalać -żeby nie oszaleć, sama niejako musi się zakochać ("wypada kochać faceta, który cie kocha" oraz "bohaterka czuje się winna, że opętała bohatera").
Brrrr...
"Jak go porzucę, to mnie zabije".
Totalni nie czuję wobec tego romansu w tej opowieści, ale też jestem ciekawa, jak zostanie rozegrane (znaczy: obawiam się, że sztampowo).

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48