Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 17 stycznia 2018, o 05:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
 Dramy 
Autor Wiadomość
Hobbystka

Pochwały: 2
Ulubiona autorka/autor: Nie mam jednej ulubionej : )
A ja planuję zacząć oglądać "Black Knight: The Man Who Guards Me". Już dawno temu widziałam na KBS zapowiedzi tej dramy. Zwróciła moją uwagę niesamowitą scenerią. Wprawdzie nie występuje w niej żaden z moich ulubieńców, ale jestem jej ciekawa.

Jutrzenka :zawstydzony: :roll:

Książki w świąteczno-zimowym klimacie

Zobacz profil WWW
Miss postów

Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb
Nie powiem. Też wygląda ciekawie.

Ja sobie robię "maraton" filmów koreańskich.

Za mną Beauty Inside. Naprawdę bardzo mi się podobał. Może to będzie złe porównanie, ale kojarzył mi się z Ciekawym przypadkiem Benjamina Buttona, tylko... ciekawszy, bardziej... nie wiem - ciepły, złożony ? Koniec końców, dołączam go do moich ulubionych romansów. Te koreańskie perełki po prostu coś w sobie mają. No i... ta cała plejada aktorów która się tu pojawiła. Miodzio :)

Przede mną jeszcze
Sunny

Ajussi

Going by the Book

Miss postów

No dobra. Obejrzałam ostatni odcinek BTIMFL. Baaaaardzo przyjemny.

Obejrzałam też A Korean Odyssey. Wciągnęła mnie na razie, zobaczymy jak się potoczy. Póki co, z braku czasu, to będzie jedyna drama, którą będę oglądać.

Rozpisana cesarzowa

Pochwały: 17
Oglądam od tygodnia ponad po kawałku i jeszcze nie skończyłam (bo #powody).
Jednak ten skandal wokół produkcji trochę dystansuje...
PS na razie Cha Seung Won jest bezkonkurencyjny. Ale też miło, że jest Oh Yeon Seo.

You know, I used to want to be a Valkyrie when I was younger, until I found out you were all women. There's nothing wrong with women, of course, I like women. Sometimes a little too much. Not in a creepy way, just more like a respectful appreciation.
- Thor: Ragnarok

Miss postów

Skandal ? Czy masz na myśli, te ich potknięcia w produkcji przy występach kaskaderskich czy jeszcze coś innego ?
Mnie to nie ruszyło. :D Podobają mi się obie męskie role. Każda w sobie coś ma. Cieszy mnie to, że nie zrobili z Lee Seung-gi od razu zakochanego w głównej bohaterce.

Rozpisana cesarzowa

Pochwały: 17
Warunki pracy bywają naprawdę niefajne jak na branżę, która niby świetnie prosperuję - uważam, że to cholernie ważne, aby rzeczy, które się lubi, powstawały w warunkach humanitarnych #staćnas
I sądzę, że im większy i bardziej znany i rozreklamowany projekt, tym bardziej powinno się o tym mówić.

Jestem na tyle stara, że zrezygnuję z oglądania, jeśli sprawy potoczą się w niefajnym kierunku - tyle innych dram... ;)

A zarazem mam wrażenie, że to nie tak, że Hwayugi jest jakimś odstępstwem, ale wlaśnie że wreszcie zaczyna się głośno protestowć, bo to tak reklamowana produkcja - i super.

Kurcze, jak były problemu klaszu kulturowego przy Man Who Dies To Live, to bojkot był olbrzymi... Ale jeśli chodzi o realne traktowanie ludzi pracujących na planie...

You know, I used to want to be a Valkyrie when I was younger, until I found out you were all women. There's nothing wrong with women, of course, I like women. Sometimes a little too much. Not in a creepy way, just more like a respectful appreciation.
- Thor: Ragnarok

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48