Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 04:48

Media: ludzie i wydarzenia

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 17 sierpnia 2019, o 23:33

Nie każdy jest na tyle mądry sam z siebie, by miłość miała go z czego ogłupić.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 22 sierpnia 2019, o 13:04

Piotr Woźniak Starak nie żyje, odnaleziono ciało http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... bPVf4cXMfU. Co za diabeł go podkusił do pływania nocą po jeziorze, młody człowiek miał wszystko ... :( Żal człowieka :(

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 22 sierpnia 2019, o 18:59

Pisali, że lubił tak robić.
Pozostaje pytanie, czy był pod pływem czegoś ...
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 22 sierpnia 2019, o 21:19

Szkoda mi go bardzo, bo w tym wieku nie powinno się jeszcze umierać.
Współczuję jego rodzinie. Strasznie długo musieli czekać na potwierdzenie złej wiadomości. Mogli się łudzić i żyć w nadziei, ale wszystko nadaremnie.
On był producentem z ambicjami, miał chęć robić dobre kino, pewnie polska kinematografia też straciła na tym nieszczęściu.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 23 sierpnia 2019, o 11:42

Podobno dobre filmy robił, nie wiem, bo ja do tyłu z polskimi filmami. Bardzo mi szkoda rodziny, jego mamy chyba najbardziej, to okropne przeżyć własne dziecko :(. A wydaje mi się, że tak niedawno rozmawiałyśmy tutaj o jego ślubie z Agnieszką Szulim. Może to głupio zabrzmi, ale pewnie tak miało być, gdzieś miał taki los zapisany, przecież znał jezioro i drogę do domu jak własną kieszeń, może gdyby nie znał to nie wypłynąłby nocą ...

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 23 sierpnia 2019, o 11:48

Co dla jednych jest wielkim nieszczęściem, to dla innych jest metodą na zbicie dużej kasy. Weszłam w nocy na pudelka i znalazłam dwanaście artykułów dodanych od momentu ogłoszenia, że znaleziono ciało. Prawdopodobnie wynegocjowali bardzo wysoką stawkę za blokowanie komentarzy pod artykułami na ten temat, bo tłuką teraz te wpisy jak szaleni.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 23 sierpnia 2019, o 18:44

Dziwne dla mnie było, że nic nie podawano na TVN24.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 23 sierpnia 2019, o 20:08

Może to było na prośbę jego rodziny.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 23 sierpnia 2019, o 20:11

Jego żona jest chyba z TVNu, może okazali w ten sposób szacunek dla niej i zmarłego?

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 23 sierpnia 2019, o 20:47

Ich prawnicy i tak mieli pełne ręce roboty z tropieniem miejsc w sieci, w których pojawiały się komentarze i z blokowaniem ich.
Hejterzy rekordowo wykorzystali okazję by zaszaleć.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 23 sierpnia 2019, o 20:56

Okropne te komentarze, na facebooku nikt nie blokował, ludzie jednak nic nie potrafią uszanować

Avatar użytkownika
 
Posty: 28340
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 23 sierpnia 2019, o 21:22

Przyłożył rękę do Bogów o Relidze i Sztuki kochania o Wisłockiej, więc zapamiętany powinien być raczej na plus pod tym względem.

Ja chyba mam tylko nadzieję (płonną), że się jakoś ten wypadek przełoży jednak na kwestie ograniczania pływania motorówkami tego typu po jeziorach nocą. Wiem, z żaglówki też wypaść można, ale no... :(
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 23 sierpnia 2019, o 21:44

Jakoś w to nie wierzę. Śmierć przez utopienie jest bardzo popularna w Polsce. Co roku słuchając wiadomości, mam wrażenie, że odbywa się jakieś współzawodnictwo, czy liczbą ofiar da się pobić poprzedni rok. Tu nie liczy się jakość, lecz ilość. Nie sądzę by jeden nawet bardzo mocno nagłośniony wypadek zmienił cokolwiek w mentalności społeczeństwa.
Założenie kapoka chyba jest ujmą na honorze dla wielu osób.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 24 sierpnia 2019, o 20:31

To było pierwsze co powiedziałam do męża: dlaczego nie mieli kapoków, ale teraz to sobie można gadać. Gdzieś widziałam filmik jak chyba czterech ratowników nad morzem szarpało się z pijanym facetem, który mimo zakazu kąpieli pchał się do wody, dlatego też myślę jak Janka chyba u nas to się nie zmieni.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28340
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 24 sierpnia 2019, o 21:25

Hm, śledząc instagramowe opowieści celebrytów choćby na Mazurach, to tam chyba nikt kapoków nie nosi... ech... :(
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 24 sierpnia 2019, o 23:30

https://www.pudelek.pl/artykul/150238/nowe_doniesienia_w_sprawie_piotr_wozniak-starak_poznal_27-letnia_ewe_w_dniu_wypadku/

Jestem pod wielkim wrażeniem, że z tych wszystkich dotychczasowych doniesień, częściowo sobie zaprzeczających, udało się komuś ulepić tak zgrabną i piękną historyjkę. Autor tej wersji wydarzeń powinien pisać książki, bo świetnie trzyma się w ramach jednego gatunku literackiego i nie gubi napoczętych wątków. Ładnie charakteryzuje bohaterów i jedyne, co można mu zarzucić, to zbytnią skłonność do korzystania z Mary Sue jako wzorca. No ale nad tym może jeszcze popracować.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 26 sierpnia 2019, o 08:44

Tam nic nie trzyma się kupy.
Począwszy od tego, że ponoć na tym brzegu znaleziono ją nagą, a kończąc, że restauracja w której pracowała dziewczyna, zamykana jest o 23.00 ( wypadek zdarzył się ok 2 -3 w nocy). Pisali też, że był na kolacji z żoną i wrócili o 23 do posiadłości. To co, później pojechał po kelnerkę, żeby ją odwieźć? I czary mary, trzecia osoba była też z nimi ...
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 sierpnia 2019, o 11:58

Tego, że była naga nikt oficjalnie nie potwierdził, więc może być zmyśloną plotką.
Druga sprawa jest taka, że w przemoczonych ubraniach bardzo trudno się płynie. Ciuchy ważą tonę i ciągną do dna, więc zrzucanie niepotrzebnej odzieży i butów może komuś w takich warunkach uratować życie.
Jeśli była na brzegu bez ubrań, to może znaczyć, że zadziałał jej instynkt samozachowawczy albo że wiedziała już wcześniej, że w sytuacji znalezienia się w wodzie trzeba zdjąć z siebie co tylko się da, inaczej będzie się bez szans.

Oprócz tego jednego faktu, który nawet nie jest faktem, bo może być plotką, reszta doniesień się w miarę zgadza. Co nie zmienia tego, że stworzona wersjia naprawdę brzmi jak bajeczka dla najmłodszych dzieci, a ten, co ją wymyślił, bardzo ostro przesadził.
Lucy napisał(a):Pisali też, że był na kolacji z żoną i wrócili o 23 do posiadłości. To co, później pojechał po kelnerkę, żeby ją odwieźć?

Słyszałam tylko wersję, że żona i jej rodzice wrócili wcześniej, a on jeszcze został.
Żona miała wracać do Warszawy i dłużej nie mogła tam być.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28340
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 26 sierpnia 2019, o 22:05

Hm, to pewnie dla mediów lepsze finansowo, niż reklamowanie kryminałów...

A nie takie opowieści można w naszym małym światku medialnym ze sobą powiązywać...
Spoiler:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 6 grudnia 2019, o 17:24

Janusz Dzięcioł nie żyje.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 grudnia 2019, o 23:30

Smutne.
Znałam go z filmu "Gulczas, a jak myślisz..."
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 29633
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 6 grudnia 2019, o 23:50

Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera. :smutny:
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 20831
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 10 grudnia 2019, o 17:23

Nie żyje wokalistka Roxette. :( Niestety rak ją w końcu pokonał.

To był jeden z nielicznych zespołów rockowych, którego słuchanie mnie nie drażniło. Nie znoszę rocka ale Roxette bylo z innej kategorii, właśnie głównie dzięki wokalistce.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 6396
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 10 grudnia 2019, o 19:53

[*][*][*] Bardzo smutna wiadomość.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28340
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 11 grudnia 2019, o 00:45

Och... :niepewny:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości