Teraz jest 29 marca 2024, o 06:36

Plotki i skandale

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 6738
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 31 stycznia 2019, o 15:03

a to jakis trend TVN, może ten Miszczak preferuje taki typ urody i go promuje
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 31 stycznia 2019, o 17:49

Ale to chore :zalamka:
Zapomniałam jeszcze o Rozenek. To wygląda, jakby TVN wysyłał każdą do tego samego chirurga.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 31 stycznia 2019, o 20:10

Tylko Kinia żyje na własnych prawach. Ona nawet nie jest zmuszana do ukrywania siwych włosów.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 31 stycznia 2019, o 21:30

Nie zapominajmy o Wellman.
Aż dziw, że nie kazali jej schudnąć.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 31 stycznia 2019, o 21:43

No właśnie. Czyli jak się chce, to można się postarać, by być ocenianym za to, jak się pracuje, a nie za to, jak się wygląda.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 6 lutego 2019, o 22:05

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 lutego 2019, o 22:09

Może tam lubią dlatego, że można łyknąć trochę orientu, a nie trzeba przy tym samej zapakować się w burkę.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28308
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 7 lutego 2019, o 01:01

Mega kasa ładowana w PR przez ZEA (w tym fundowanie celebrytom i influenserom pobytów / sponsroing różnego rodzaju instytucji, np. klubów piłkarskich, programów tv etc i wrzucanie wizyt w pakiecie dla rodzin pracowników).

No i target, czyli do jakich potencjalnych turytów jest to skierowane: faktycznie relatywnie niskie ceny, czyli nieśmiertelne pytanie - gdyby chciało się w "wizualnym luksusie" spędzić podobne wakacje w Norwegii lub Szwajcarii, żeby niedaleko szukać, to ile by się wydało ;)

A parę dekad temu dziewczyny wyjeżdżały choćby na francuską Riwierę.
Dziś te dziewczyny w Dubaju należą do masy migrantów ogarniających to całe turystyczne przedsięwzięcie - ostatnio papież Franciszek nawet odwiedził kraj i odprawiał msze dla tej masy pracowników (całkiem sporo katolików ;)
Zaproszenie dla niego też się wpisuje w politykę PR ZEA.
A rzeczywistość skrzeczy swoją drogą, i jeśli chodzi o traktowanie kobiet, i migrantów.

Ach, gdzie te HSŻetowe kraiki, których władze walczą o polepszenie jakości życia i wartości humanitarnych obywateli swych... :P

PS Osobiście wolałabym nawet Turcję, gdybym musiała wybierać, jako kierunek urlopowy.
Chociaż jak nie muszę, to się nie pcham poniżej 40 stopnia na południe...
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 6738
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 7 lutego 2019, o 14:01

Maroko nie jest złe :-)
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 7 lutego 2019, o 15:02

Chyba bym się bała do Maroko. Niby jak to mówią co ma być to będzie, ale jednak wolę nie ryzykować

Avatar użytkownika
 
Posty: 20818
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 7 lutego 2019, o 16:07

Ostatnio dwie dziewczyny (Dunka i Norweżka), doświadczyły dogłębnie marokańskiej gościnności. Jeszcze w sieci krąży filmik, jak jednej z nich lokalsi użynają głowę na żywca. Podobno wcześniej zostały też zgwałcone. :ermm: Między innymi dlatego nie polecam wybierania się do krajów muzułmańskich, szczególnie samotnej kobiecie. Ja nigdy nie pojadę w miejsce gdzie jest prawo szariatu, gdzie popierają kamienowanie zgwałconych kobiet, kobiece obrzezanie, krzyżowanie homoseksualistów i panują ogólnie islamskie "wartości". Nie i koniec. Bojkotuję. Moje pieniądze dostają więc np. Chorwaci, Serbowie, Bułgarzy, Węgrzy, Rumuni. Jest sporo pięknych i gościnnych krajów, gdzie można spędzić cudowne wakacje i mieć piękną pogodę, a gdzie nie ma stresu, że ktoś utnie mi głowę tylko dlatego, że mam za głęboki dekolt albo zgwałci bo po prostu jestem kobietą.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 28308
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 7 lutego 2019, o 18:08

Kawka napisał(a): Jest sporo pięknych i gościnnych krajów, gdzie można spędzić cudowne wakacje i mieć piękną pogodę, a gdzie nie ma stresu, że ktoś utnie mi głowę tylko dlatego, że mam za głęboki dekolt albo zgwałci bo po prostu jestem kobietą.


No więc takie paradoksalnie są ZEA - jako turystka, nawet samotna, jesteś teoretycznie bezpieczniejsza niż w Maroku (bo bezpieczeństwo turystów jest dotowane i wszystko trzymane za pysk).

A ja jednak, jakbym musiała (podkreślam: musiała), to bym wybrała to drugie, bo jednak tam jakoś się negocjuje te wartości ze społeczeństwem w praktyce w kierunku, który mi odpowiada.
(to jak w Europie: wobec tego wolę Niemcy niż Czechy jako kierunek, i Ukrainę niż Rosję oraz Finlandię niż Norwegię :D a swoją drogą w ogóle to Szwecję niż Polskę pod względem wartości ;)

A kobiety straciły życie raczej w ramach przepychanek o władzę i kontrolę niż "bo taki mają klimat" (tak, to pewien czynnik, ale znowu jak ZEA pokazuje: w praktyce różnie to wygląda :(
Maroko długo uchodziło za bezpieczne dla turystek z Europy - i państwo, i społeczeństwo raczej starało się (i stara) o dobry PR (tak jak Egipt).

Rozumiem zarazem, że np. turystycznie rodziny z dziećmi pewnie będą wybierać miejsce bezpieczne, choćby nawet pod względem "wartości" koszmarne. To trochę jak z migracją: migrujesz tam, gdzie się opłaca i jest bezpiecznie, a niekoniecznie tam, gdzie jest ci blisko kulturowo ;)
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 6394
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 7 lutego 2019, o 20:59



Nie wiem jak to u gwiazd jest ale kumpela była na wakacjach i totalny zachwyt. Luksus pełną gębą,a to co u nas jest luksusem tam to średniaczek i tym samym markowe towary i gadżety są tańsze niż u nas. I to sporo. Wspomniana kumpela zakupiła sobie jakiś fikuśny, nowiutki smartfon i dała za niego kilkaset zł (w przeliczeniu) mniej niż musiałaby zapłacić w Polsce.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 7 lutego 2019, o 22:24

Moi znajomi, którzy tam bardzo często jeżdżą (bo mają zapewniony dach nad głową u swoich przyjaciół, którzy są tam na stałe), chwalą cudowne wycieczki na pustynię i w miejsca nieskalane cywilizacją. Podoba im się w Dubaju to, że zarówno wielki luksus, jak i całkowita prostota, są tak samo łatwo dostępne. Praktycznie na wyciągnięcie ręki.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28308
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 7 lutego 2019, o 23:04

Dla mnie to jednak przerażające trochę miejsce, brrr...
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 8 lutego 2019, o 01:57

Gdybym miała jechać do Dubaju, to wolałabym dołożyć jeszcze trochę drogi i znaleźć się na którejś z wysp na Oceanie Indyjskim. Mauritius byłby milusi.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6738
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 8 lutego 2019, o 12:12

cóż, w listopadzie byłam w Maroko. W Agadirze. I jak pisze Frin czułam że rządzącym zależy na bezpieczeństwie turystów.
No chyba, ze ktoś chce opuścić tereny pilnowane i samemu ruszyć na pustynię. To własnie chyba kwestia czy zgadzamy sie na enklawy dla turystów, gdzie wszędzie ochrona czy chcemy samotnie podróżować. IMHO samotnie bałabym się wszędzie, czy Europa czy nie.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 10 lutego 2019, o 19:28

Właśnie oglądam w TV program o czekoladach z całego świata i dowiedziałam się, że w Dubaju produkowane są czekoladowe wielbłądy. Teraz zrozumiałam, z jakiego powodu wszystkie gwiazdy i celebrytki tam jeżdżą.
Wielbłądy wyglądają bardzo smakowicie, zupełnie jak nasze Mikołaje i zające z czekolady. Niestety bym ich raczej nie zjadła, bo powstają na bazie wielbłądziego mleka.
Celebrytkom Dubajowym życzę smacznego.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 12 lutego 2019, o 23:07

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 22 lutego 2019, o 13:31

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28308
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 22 lutego 2019, o 19:45

Na załączonym obrazku pewnie zobaczymy, jak wielkie ryzyko się ponosi za fałszywe zeznania - monety przeciw żołędziom, że facet dostanie wyrok surowszy od niejednego molestującego i gwałcącego, któremu winę udowodniono.
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 22 lutego 2019, o 21:22

To jest bardzo możliwe.
Podobnie jak przestępstwa przeciwko skarbowi państwa.
Fringilla napisał(a):monety przeciw żołędziom

Monety to każdy głupi może mieć, a znaleźć żołędzie naprawdę nie jest już łatwo.
Pewnie dziki wyżarły.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28308
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 22 lutego 2019, o 22:42

:lol:

Ta powyższa sprawa w ogóle ciekawa jest, bo pokazała też, że to, że ktoś popiera #metoo (i dla mnie ogólnie zdrowy rozsądek) nie oznacza, że się krytycznie nie przygląda każdej sprawie. Ba, wręcz zdarza się być bardziej krytycznym i nieufnym niejako (obawa przed prowokacją).

A także, że media zbyt często wyprzedzają swoich odbiorców - w momencie, gdy co bardziej aktywni oglądacze, aktywiści i świadomi konsumenci mediów jeszcze zbierają info, porównują i czekają na rozwój wydarzeń, biznes medialny już zarabia ;)

PS poniżej: komik Jon Stewart w 2004 roku wygarnia "profesjonalnym dziennikarzom", w jaki sposób niszczą "profesjonalne media" :lol:
Panowie są zabawni: zaprosili komika do swojego poważnego debato-programu, który w swoim show często podśmiewał się z ich profesjonalizmu, a na koniec skarżą się, że był mało zabawny w ich programie.
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 23 lutego 2019, o 03:06

Coś dla Janki Obrazek
Hollywood for Science Gala, a tam :
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/lh ... AgDNA8DCww
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 23 lutego 2019, o 03:32

Dziękuję, Lucy, ślicznie wyszli.

Kilkunastu zawodników z klubów NFL przebywa właśnie w Niemczech i bierze udział w różnych imprezach trwających do niedzieli. Niestety bez mojego udziału.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości