Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 21:03

Plotki i skandale

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 17 maja 2018, o 12:12

https://gwiazdy.wp.pl/joanna-krupa-rzuc ... 359157889a - jeżeli to prawda ,to mnie nie dziwi. Taka pokazówka dla Romana :wink: szybkie zakochanie, szybki ślub i szybkie zajście w ciąże. Ludzie dobrze się nie poznali ,a już chcą się żenić. Najpierw wyszła kwestia piesków (facet pedant), publikowania zdjęć, jej ciągłych wyjazdów, a teraz rozbieranych zdjęć.
Facet kompletnie do niej nie pasuje ,wydaje się za poważny i za dobrze ułożony.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 17 maja 2018, o 18:36

Mnie się wydawało, że on nie traktuje jej poważnie. Wierzę, że się oświadczył, że chciał się ożenić i mieć z nią dzieci, ale nie wierzę, że ją szanował jak równego sobie partnera. Była raczej jego zabaweczką.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 18 maja 2018, o 02:53

Dla mnie to zwykłe zauroczenie, fascynacja. Możliwe,że Joannie seks przyćmił wszystko. :yeahrite: W końcu była wyposzczona ,bo Romek jej nie zaspokajał. Nie rozumiem tej decyzji (dla mnie śmiesznej) o ślubie. Ludzie się zaręczyli i dopiero teraz dostrzegają problemy i rozbieżności odnośnie planów życiowych.
Facet :
-nie lata po imprezach,a Joasia bardzo to lubi. Wypić też ,a potem jej odbija.
-nie lubi pokazówki na instagramie i Joanna musiała już kilka razy kasować ich zdjęcia
-jest pedantem i chce zrobić jakąś zamkniętą strefę dla psów ,a wiadomo,że ona psiaki bardzo kocha i na takie rozwiązanie się nie zgodzi
-kwestia konserwatywnych poglądów jego i rodziny
Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna. Wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć.


Normalnie śmiech na sali. :evillaugh: Obydwoje ,to po prostu dwa różne światy.Ona się rozbiera i na tym zarabia.W golfach też nie będzie chodzić. Facet potrzebuje kobiety ułożonej i eleganckiej , a nie takiej ,która całe swoje życie komentuje w mediach społecznościowych.
To nie miało szansy się udać.Nawet jeżeli do siebie wrócą, to nie wierzę,że ona się zmieni. Ten związek jest skazany na porażkę.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 18 maja 2018, o 14:33

Jeśli on rzeczywiście chciał ją zmieniać, to dobrze zrobiła, że mu uciekła.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 19 maja 2018, o 02:09

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 24 maja 2018, o 12:53

http://pudelekx.pl/modny-krychowiak-na- ... duda-77701
Ten facet to piłkarskie nieporozumienie :mur: Mam nadzieje, że nie pojedzie na mistrzostwa, ponieważ jego forma to śmiech na sali.
Większość meczy w tym sezonie spędził na ławce ,ale frustracji po nim nie widać :disgust: Kasę zarabia i może pochwalić się nowymi stylizacjami. Niech lepiej zrezygnuje z piłki i zacznie prowadzić bloga modowego.
Ktoś dobrze napisał w komentarzu :
Normalny facet jak ma gorszy dzień to się piwka napije z kumplami, a taki Krychowiak kupi sobie nową torebkę co mu będzie pasowała do stylizacji na insta.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 24 maja 2018, o 21:22

Mnie się jego oryginalność podoba.
Krychowiak ma takie niegroźne i niewinne hobby. Nikomu nie robi krzywdy, a przy okazji nakręca rynek.
Fakt, że gdyby przy tym był świetnym sportowcem i nie można by było mu niczego zarzucić, to byłoby jeszcze lepiej.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28359
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 24 maja 2018, o 21:49

No społecznie to kupowanie torebek ( o ile #świadomykonsument i niekoniecznie zaraz produkty z trzecio-światowych sweatshopów i wątpliwych zwierzęcych hodowli) jest mniej szkodliwe potencjalnie niż picie piwa :hyhy:
Taki zakup nie skutkuje zachowaniami - raczej - zachowaniami między "obsikana okolica" a "bicie współużywających przestrzeni publicznej / rodziny".

Nie to, że bym zabraniała picia piwa :P ale kurcze "ci prawdziwi mężczyźni".
Abstrahując od formy piłkarskiej - to już biznes klubowo-kibicowy i nie moja bajka.
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 24 maja 2018, o 23:59

Facet przyjechał do Juraty ponoć ciężko pracować. Jedne zakupy już zaliczył.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/7p ... QIAzQL4wsM

Pamiętam też odwiedziny w ramach Szlachetnej Paczki i ich (Krychu i Celia) ''look''.
Obydwoje ubrali się jak na wielkie wyjście. Za cenę ubrań ich dwojga ,rodzina utrzymałaby się przez rok. Nawet na takiej akcji trzeba się lansować.
https://www.szlachetnapaczka.pl/upload/ ... dzina3.jpg
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 25 maja 2018, o 00:07

Możliwe, że dla nich to wcale nie był strój na wielkie wyjście, tylko całkiem zwykły, codzienny.
Najprawdopodobniej oni innych nie mają.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 25 maja 2018, o 00:24

Oglądałaś może ten wywiad ? :P polecam ,obydwoje pasują do siebie.
https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ ... 88991.html
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 25 maja 2018, o 00:50

Kiedyś widziałam ten wywiad, nawet zapamiętałam jeden fragment.
Wygląda na to, że jej wcale nie zależy, by zawsze się przesadnie stroić. Wolałaby czasem być na luzie, w dżinsach, ale on na niej wymusza by dopracowywała makijaż i ciuchy i zawsze wyglądała perfekcyjnie. Ciekawe, co by powiedział, gdyby ją zobaczył w dresie i kapciach.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 25 maja 2018, o 01:14

Ciekawe jakby zaszła w ciążę :evillaugh: Facet gdzieś tam pisał ,że nie myśli jeszcze o dzieciach. Założę się ,że panikuje na myśl ,że Celia przytyje i nie będzie już taka idealna. Koleś jest płytki jak nakrętka od słoika.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 20831
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 25 maja 2018, o 10:40

Ja tam do Krychy nic nie mam. Niech poza boiskiem robi co chce (w granicach prawa), byle w meczach dobrze grał. Wbrew pozorom, on wcale nie jest taki pusty i głupi, jak go opisują.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 15 czerwca 2018, o 11:55

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 15 czerwca 2018, o 12:20

Trochę to mało smaczne. Znane osoby reklamują podróbki. :roll:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 15 czerwca 2018, o 12:54

Także jakaś Deyn miała tę samą reklamę. Nie wiem, kto to jest, ale jej miejsce powinno być w więzieniu razem z Honoratą Skarbek.
Czemu one jeszcze nie siedzą?
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 28 czerwca 2018, o 14:34

https://kobieta.onet.pl/kate-w-czwartej ... ci/r3vp22e
Kobieta dwa miesiące temu urodziła trzecie dziecko ,a w drodze już czwarte? :yeahrite:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4705
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 28 czerwca 2018, o 14:59

Haha patrząca na te wszystkie ciąże, w których była według prasy, to już chyba z dziesięcioro dzieci powinna mieć, w tym kilka par bliźniąt :hihi:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 czerwca 2018, o 21:27

To samo było z Dianą. Artykuły o tym, że jest w ciąży, pojawiały się nawet po tym, gdy już zmarła.
Taki urok prasy plotkarskiej. Czymś muszą przyciągnąć klienta.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 lipca 2018, o 14:13

Podoba mi się ta plotka:
https://www.pudelek.pl/artykul/132565/trump_zabral_do_brukseli_sobowtora_melanii_zdjecia/
Ciekawa jestem, jaka jest prawda.
Wydaje mi się, że to jest prawdziwa Melania, ale fajnie, że ktoś się czegoś doszukuje i skłonił mnie tym do porównywania zdjęć.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28359
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 12 lipca 2018, o 15:39

Kultura modyfikacji ciała fizycznie i wizualnie - spora część mediów żeruje na społecznej wyrabianej dopiero umiejętności analizy twarzy poddawanych zabiegom.

W naszej kulturze Melania może sobie pozwolić na bycie "nierozpoznawalną" ale nie "pomarszczoną/zaniedbaną".
Dopóki kobieta wygląda "dobrze", nie musi przypominać siebie.
(Złośliwie dodam: nic nowego - skoro spokojnie może z własnego nazwiska zrezygnować, to czemu nie z twarzy?)
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 lipca 2018, o 16:39

Fringilla napisał(a):Kultura modyfikacji ciała fizycznie i wizualnie - spora część mediów żeruje na społecznej wyrabianej dopiero umiejętności analizy twarzy poddawanych zabiegom.

Dlatego porównując lepiej patrzeć na dłonie i inne szczegóły ciała.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 19 lipca 2018, o 11:18

Co się ostatnio dzieje z Frąckowiak? :niepewny:

http://pudelekx.pl/frackowiak-pyta-kto- ... amie-78751 - zaczęło się od tego
https://www.pudelek.pl/artykul/131925/a ... rzyl_mnie/
http://pudelekx.pl/frackowiak-ulozona-w ... ulki-79180
http://pudelekx.pl/frackowiak-przekracz ... nice-79378

Nawet jej facet miał dość.

Alex nie mógł znieść jej fochów i dziwacznego zachowania w Internecie - ujawnia znajomy dziedzica La Manii w rozmowie z Faktem. Magda zaczęła żyć w jakimś utopijnym świecie. Stworzyła grupę zagorzałych fanek i żyje tym jak małe dzeicko. To dla Alexa wygląda jak chora sekta. Nie znał Magdy od tej strony. To wcielenie wcale mu nie odpowiada. Myślał, że ma więcej oleju w głowie i jest dojrzalsza.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 19 lipca 2018, o 15:04

Nie mam nawet pojęcia kto to jest :red:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości