Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 18:04

Kay Hooper

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 stycznia 2012, o 00:17

Nie rozumiem. Czyżby u niej zawsze z paranormalnym?
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6645
Dołączył(a): 27 grudnia 2010, o 18:13

Post przez Wiedźma Ple Ple » 6 stycznia 2012, o 00:59

nie wiem co wydano po niemiecku ale z tego co u nas ciut ciut zawsze

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 stycznia 2012, o 02:07

No wolę bez, ale w małych ilościach bym zniosła.
Właśnie odkryłam, że mi się cóś popierniczkało. Kay Hooper mam tylko jedną jedyną, Podążając tropem strachu (niemiecki tytuł Jagdfieber).
Jednak sobie ją na razie odłożę na kiedyś tam. Czekają inne panie, ważniejsze.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 21 stycznia 2012, o 03:13

Nawet mocno mi się popierniczyło, bo się okazało, że już to zaliczyłam. Dawno, to i mnie się zapomniało.
No to sobie teraz przypomniałam. Podobało mi się nawet, ale to trudno dobrze ocenić, bo te wersje audio są skracane. Prawdopodobnie okrajane są wątki romansowe na konto sensacyjnych. (U Sandry Brown w Nieczystej grze wycięto wszystkie sceny erotyczne, a one tam były bardzo ważne.)

Podążając tropem strachu, jako wątek paranormalny, miał to, co w książkach mi nie przeszkadza, czyli nadprzyrodzone zdolności ludzkie.
Nie lubię za to tego, w co nie wierzę, np. przenoszenia w czasie.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6645
Dołączył(a): 27 grudnia 2010, o 18:13

Post przez Wiedźma Ple Ple » 21 stycznia 2012, o 11:34

ponadnaturalne zdolności to właśnie u niej częste :wink:

(U Sandry Brown w Nieczystej grze wycięto wszystkie sceny erotyczne, a one tam były bardzo ważne.)
i te retrospekcje :adore:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 21 stycznia 2012, o 19:23

Wiedźma Ple Ple napisał(a):ponadnaturalne zdolności to właśnie u niej częste :wink:


Jak mi coś Kay Hooper wpadnie w ręce, to może kupię, ale na siłę nie będę jej wyszukiwać.

Wiedźma Ple Ple napisał(a):i te retrospekcje :adore:


Tego szkoda najbardziej.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 30 stycznia 2012, o 22:16

Dreszcz strachu wcale mi sie nie podobał. Lubię jej paranormale, ale tego paranormalu jest tu za dużo jak na mój gust, a już romowa z duchami, szara strefa ( gdzie żywa bohaterka spotyka się z duchem) to już dla mnie bzdura...i wogóle nie odczuwałam dreszczu strachu, tylko poirytowanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 30 stycznia 2012, o 22:36

Duchów to bym za nic nie zdzierżyła. Na wszelki wypadek będę już unikać Kay Hooper.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6645
Dołączył(a): 27 grudnia 2010, o 18:13

Post przez Wiedźma Ple Ple » 30 stycznia 2012, o 23:09

łoj tam, czytnij te wczesne po polsku i będzie ok :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 1 lutego 2012, o 01:48

Po polsku nie mam niczego. Popatrzyłam na allegro, że jest dużo i tanio. To może kiedyś, w bardzo dalekiej przyszłości ...
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 3066
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Warszawa

Post przez Scholastyka » 1 lutego 2012, o 09:35

basik napisał(a):Dreszcz strachu wcale mi sie nie podobał. Lubię jej paranormale, ale tego paranormalu jest tu za dużo jak na mój gust, a już romowa z duchami, szara strefa ( gdzie żywa bohaterka spotyka się z duchem) to już dla mnie bzdura...i wogóle nie odczuwałam dreszczu strachu, tylko poirytowanie.

zaczęłam czytać i... podoba mi się :mysli:
Jeśli w powieściach nie będzie wygrywać sprawiedliwość, a miłość kończyc się szczęśliwie, to po co je czytać? Prawdziwe życie zbyt często daje w kość.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 29 lipca 2014, o 13:37

ObrazekObrazek
Władza i pieniądze nie chronią przed przeznaczeniem... ani przed morderstwem.
Niezrozumiała nawet dla Laury fascynacja lustrami sprawia, że nagle losy tej młodej malarki zostają splątane z losami rodziny Kilbourne'ów. Małe, niepozorne zwierciadełko zakupione na aukcji staje się obiektem nagłego zainteresowania Petera, jednego z członków tej rodziny. Gotów jest odkupić je od Laury bez względu na cenę. Kiedy następnego dnia w podrzędnym motelu policja odnajduje zwłoki tego znanego uwodziciela, Laura jest główną podejrzaną. Przekonana, że lusterko jest kluczem do wyjaśnienia morderstwa, postanawia udać się do rezydencji Kilbourne'ów. I nagle, nie wiedząc nawet jak i kiedy, staje się bezwolnym pionkiem w tajemniczej grze, prowadzonej przez najstarszą w rodzie Amelię i jej wnuka Daniela.


Przyznam, że odkładalam czytanie bo jakośopis nie zachęcał. Wydawał się wtórny i nudnawy. Ku mojemu zaskoczeniu nie dostałam do ręki przesłodzonej historii wiecznych kochanków. Ani kryminału z lusterkiem w tle.
Otrzymałam za to ciekawą historię lekko sensacyjną (z morderstwem w tle), intrygami (pieniądze i władza) i bardzo, moim zdaniem udany, portret rodziny , w której nikt nie jest takim jakim się wydaje. Nasza bohaterka wkracza do tego domu pełna obaw i lęku, jednka nie umie sie oprzec magii domu i mieszkających w nim ludzi. Daniel ją pociąga, jest mroczny i władczy. Jednak Laura jest nim absolutnie zafascynowana. Poznajemy pozostałych członków rodziny : Amelię - smoczycę rodu, Alexa - prawnika, kuzyna Daniela niby lekoducha i hulakę, Josie -sekretarkę Amelii i wdowę po Jeremym, Katerinę, Madeline i Annę - każdy z nich odkryje nam swoje prawdziwe oblicze.
Powoli poznajemy sekrety tej rodziny, słabości każdego mieszkańca domu i ich uczucia. Tak jak powoli Laura ulega Danielowi i powolutku poznaje swoje uczucia.
Wątek kryminalny jak u Agathy - co chwila ktoś inny jest podejrzanym, co chwila wyskakuje nowy trop. Koniec zaskakujący (ale i z morałem :wink: ).
Bardzo miła, fajna i logiczna opowieść. Dobry i płynny język tylko ułatwiły czytanie.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 29 lipca 2014, o 14:01

Jedna z moich ulubionych książek :D
mam w tej zielonej okładce.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 31 lipca 2014, o 17:26

Tej chyba nie znam :mysli:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 31 lipca 2014, o 18:51

Kawo - myślę, że spodobałaby ci się.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 31 lipca 2014, o 20:54

Muszę sprawdzić, czy jest w bibliotece, bo coś widziałam.
Czytałam jej "Osaczoną" i miałam wrażenie, że chociaż nieźle pisze, to tej historii nie do końca przemyślała.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 18 sierpnia 2014, o 11:20

Dreszcz strachu

sięgnęłam bo po Labiryncie byłam ciekawa autorki, miałam ochotę na coś mało paranormalnego i kryminalnego. I znalazłam w Dreszczu strachu. Mamy tu zagadkę zniknięć, zabójstw dzieci i nie tylko na przestrzeni lat. mamy ogarniętego obsesją rozwikłania tej zagadki agenta specjalnej jednostki, mamy kobietę, która widzi duchy lecz uważa, że jest chora psychicznie. Nie powiem żeby było rewelacyjnie. Czasem za dużo było gadania o paranormalnych zdolnościach , koniec był jakby "na szybko" - historia biegła swoim rytmem i nagle hop hop i koniec. jednak czytałam naprawdę zaciekawiona (chociaż wątek oklepany), zdziwiona była wplątaniem
Spoiler:
- to akurat była dla mnie jakby ciut za dużo kombinowania. Romans jako taki znowu delikatny, nienachalny. W sumie fajna letnia lektura. Na pewno poczytam kolejne części bo jestem ciekawa i zastrzeżeń jako takich nie mam.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 18 sierpnia 2014, o 11:23

Jak pada nazwisko Hooper to zawsze na końcu języka mam jeden tytuł "Labirynt wiecznej miłości".
Nie znam wszystkiego K.H., ale labirynt plasuje się u mnie w czołówce jej najlepszych. ;)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 27 listopada 2014, o 13:20

Obrazek
Bishop Files #2
Published by Jove (first published December 30th 2014)

John Brodie is a Guardian, a member of a secret network devoted to protecting the psychics in his charge from a ruthless—and virtually invisible—enemy.

Tasha Solomon is unaware of the Guardians’ existence—until the night the gifted psychic suffers a shocking and violent attack and Brodie saves her life.

Tough and resilient, Tasha isn’t used to depending on anyone. But the assault has left her vulnerable. Tasha doesn’t know who wants her dead, or why, or when he will strike again. Now, she is forced to trust that Brodie can guide her through a tangled web of danger and deception toward a safe harbor—one she fears is more elusive with each dark and endless night.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 27 listopada 2014, o 17:49

polubiłam Hooper dzięki Duzzz :)
dlaczego przestałam ją czytać :mysli:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 27 listopada 2014, o 23:38

Może nie było kolejnych tytułów pod ręką?
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 27 listopada 2014, o 23:39

pewnie coś tam stało na rzeczy ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 27 listopada 2014, o 23:40

Ja tak mam z wieloma z autorkami. Miałam sprawdzić, czy tej nie ma w bibliotece i znowu zapomniałam.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7574
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 20 listopada 2016, o 19:11

Zachęcałyście mnie do tej autorki i zaczęłam od jej najgorszej wg was książki Dreszcz strachu i potwierdzam trochę przekombinowana z tymi zdolnościami Diany, ale i tak zainteresowała mnie ta autorka, na pewno sięgnę po nastepne jej książki, warto ją poznać.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Poprzednia strona

Powrót do H

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości