Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 04:49

Federico Moccia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13076
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 12 maja 2016, o 08:49

Aaaa, to już rozumiem twoje zniechęcenie, bo początek wyraźnie kuleje, ale od kiedy do akcji wkracza Niki wszystko przyspiesza i nabiera rumieńców. Ten początek spokojnie można przekartkować i przejść do dalszej części.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 13076
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 21 maja 2016, o 15:27

Federico Moccia podpisywał dziś swoje książki na Targach Książki na Narodowym. Całkiem spora grupa się do niego ustawiła, oczywiście same kobiety, ale w różnym wieku. Bardzo sympatyczny facet. Z każdą z pań chwilkę porozmawiał, a potem obowiązkowo wstawał do zdjęć i obcałowywał w policzki. Dwie młodziutki nastolatki to aż piszczały ze szczęścia, kiedy je objął i obcałował. :-D A jaki on był uchachany widząc jak one się cieszą. :hihi:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 21 maja 2016, o 18:02

Moje Młode nie piszczało ;) Skupiło się na tłumaczeniu, że Julia pisze się przez "J" a nie "G" ;) Z tym obcałowywaniem to prawda, i to na dodatek po polsku x 3. A każda dedykacja inna, nie tyko imienna, ale kilka ciepłych słów. Tylko gorzej ze zrozumieniem ;) Moccia sprawiał wrażenie bardzo ciepłego, niemal ojcowskiego :) Jako, że mnie przy tym jeszcze nie było, to nie zdjęć z całowania ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 13076
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 21 maja 2016, o 18:35

A ja się załapałam na obcałowywanie i nawet mam to udokumentowane na zdjęciu - niestety niezbyt wyraźnym i zrobionym na chwilę przed i chwilę po, ale mam. Jak się będą nadawały do pokazania i będą dość ostre, to też je wrzucę. A co, niech się baba nacieszy, że ją obce chłopy chcą jeszcze obcałowywać. :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 21 maja 2016, o 23:17

A miałam iść na Moccia :smarkam:
Super kochane, zazdroszczę wam :-D

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 13076
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 23 maja 2016, o 18:50

To i ja się pochwalę fotkami z Federiciem Moccią:

Tu podpisywał mi książkę:
Obrazek


Tu mnie wycałował: :-D
Obrazek


A tak mi się wpisał:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do M

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości