Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 16 stycznia 2019, o 07:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 447, 448, 449, 450, 451
 Śmieszne obrazki i filmy 
Autor Wiadomość
Literatka

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Krentz
Kawko - reklamy mnie rozwaliły. takie podejście z humorem jest w stanie więcej zdziałać niz głupie hasła...
u mnie worki tez gminne , a do bio kupuję biodegradowalne bo jaki sens plastik, który sie nie rozkłada i to sie w środku kisi? :-)
ale ja jestem zwolennikiem małych kroczków, które w skali świata coś mogą. Na przykład od roku mam w domu rurki do picia wielorazowe, na warzywa mam siateczki.

tylko dlatego że na liście lektur zwolniło się miejsce, a ty umiesz składać prześcieradło z gumka i utrzymać wagę z ciąży nie oznacza że masz wydawać książkę (Katarzyna Nosowska)

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych
Szuwarku - u mnie też są worki gminne, każdy rodzaj śmieci ma swój kolor i oznaczenie. Jakbym zapakowała w inne worki, to nie wezmą śmieci. Wyjątkiem są odpady pozostałe - te mogą być w jakimkolwiek worku. Śmieciarze biorą worki i dokładnie takie same puste zostawiają, więc system jest naprawdę dobry. A jak brakuje to można sobie w gminie dokupić.

Ja jestem taką "Grażyną oszczędności i recyklingu", że rurki, kubeczki itp. plastikowe rzeczy po prostu myję i używam wiele razy. Oczywiście gościom do drinków daję nieużywane rurki. Torebki foliowe też są u mnie wielorazowe. Natomiast za prawdziwe zło uważam te patyczki do uszu na papierowym patyczku. Jak trzeba coś wyczyścić, np. szczeliny w klawiaturze do lapka, to zawsze tymi patyczkami czyściłam. A teraz, odkąd w Norwegii są tylko te papierowe, ciągle się wyginają i doprowadzają mnie do szału. :yeahrite:

Tu mam jeszcze dwie reklamy z tej serii :P :

https://www.youtube.com/watch?v=5tMVwM1HRiI

https://www.youtube.com/watch?v=imGLNxOeoBM

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Literatka

Ulubiona autorka/autor: Krentz
branżowo powiem, że patyczki wrzucane do kanalizacji strasznie zatykają kraty i urządzenia na oczyszczalni! Koszmar. ile przez nie jest awarii, kosztów.
u nas trudno mi znaleźć te papierowe, podobno sa tez bambusowe.
Grażyna recyclingu :hyhy: :hihi:

tylko dlatego że na liście lektur zwolniło się miejsce, a ty umiesz składać prześcieradło z gumka i utrzymać wagę z ciąży nie oznacza że masz wydawać książkę (Katarzyna Nosowska)

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych
Jak będę w Pl następnym razem, to muszę sobie zrobić zapas plastikowych, bo podobno mają je wycofywać w całej UE.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 447, 448, 449, 450, 451