Teraz jest 12 maja 2024, o 23:37

Cora Reilly

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 sierpnia 2021, o 15:03

A nie mówiłam :hyhy:
Boska jest, tam wszystko ze sobą gra i buczy :D
i nawet jak ktoś nie chce całej Cory, nic nic, to chociaż tę Słodką pokusę mógłby, bo jest genialna ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 3034
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 9 sierpnia 2021, o 17:17

Kejti też tak myślałam o Słodkiej pokusie do czasu przeczytania Złamanych emocji i Złamanej dumy :wink: Nie wiem jak to możliwe, ale każda kolejna książka autorki jest jeszcze lepsza, a cykl Camorra to już wymiata.
Te trzy wymienione bardzo wpasowują się w mój gust czytelniczy :bigeyes: czekam na ciąg dalszy historii Nino i Kiary :smile:


Sol super, że zrobiłaś tę ściągę z książkami Cory i ich bohaterami :cheer:

Avatar użytkownika
 
Posty: 9884
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 9 sierpnia 2021, o 17:34

•Sol• napisał(a):A nie mówiłam :hyhy:
Boska jest, tam wszystko ze sobą gra i buczy :D
i nawet jak ktoś nie chce całej Cory, nic nic, to chociaż tę Słodką pokusę mógłby, bo jest genialna ;)

dokładnie ;)

aleqsia własnie na czytam o Remo ale na razie i tak jestem za Słodką pokusą :P

I w sumie ominęłam te części gdzie jest powrót do bohaterów i myślę czy jednak nie przeczytać :evillaugh:

edit: czytałam że części Savio i Adamo są beznadziejne... tak jak inne oceniane 4+/5 tak te ledwo 3,5 (ogólna opinia) i bardzo dużo dało 1/5 :smutny:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30710
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 11 sierpnia 2021, o 18:37

ja z jej mafijnej serii przeczytałam chyba 5 części,zaczęłam kolejną i musiałam odłożyć
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9884
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 11 sierpnia 2021, o 19:28

jakiś powód odłożenia?

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30710
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 11 sierpnia 2021, o 21:20

Znudziło mnie wałkowanie w kółko tego samego. Nie działo się właściwe nic nowego. Oba zntowaa rzeciwko nieu, o a nad nią pełną władzę, nie cierpią się wzajemnie a jednocześnie jest między nami chemia z którą nie umią sobie poradzić. No a poza tym jakoś nie przepadam za mafiosami...
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 12 sierpnia 2021, o 00:31

Mam przeczytane trzy tomy tego pierwszego cyklu. Muszę powrócić, bo mam gdzieś jeszcze dwa kolejne schowane. I "Słodką pokusę" tyż mam kupioną. Tylko z tego nowego cyklu jeszcze nic :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 9884
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 12 sierpnia 2021, o 19:40

Słodka pokusa warto :bigeyes:
ewa.p napisał(a):Znudziło mnie wałkowanie w kółko tego samego. Nie działo się właściwe nic nowego. Oba zntowaa rzeciwko nieu, o a nad nią pełną władzę, nie cierpią się wzajemnie a jednocześnie jest między nami chemia z którą nie umią sobie poradzić. No a poza tym jakoś nie przepadam za mafiosami...

może co jakiś czas jeden tom bo tak wszystko po kolei to rzeczywiście podobny schemat

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30710
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 13 sierpnia 2021, o 22:47

nie wykluczam,że kiedyś wrócę.Z czytnika nie usuwałam,więc może kiedys przeczytam
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9884
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 28 sierpnia 2021, o 08:17

jak ktoś już czytał historię Nino to może coś skrobnąć? Czy rzeczywiście jest aż tak źle w porównaniu do wcześniejszych? :mysli:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 10 października 2021, o 19:48

Przeczytałam "Sodką pokusę" z początkowymi problemami z narracją. Do końca nie jestem przekonana jednak co do tej historii. :yeahrite:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 17 października 2021, o 22:00

W końcu zaliczyłam „Złączeni nienawiścią”. Jak dla mnie było nużąco. Gianna rzucała się jak g* w betoniarce, dopóki jej to się nie znudziło (tzn. wystarczyło ją przelecieć, by się uspokoiła i przestała robić problemy). I kompletnie nie rozumiem tego wątku z tuszowaniem zabójstwa – z jednej strony niby ma prawo bronić żonę przed zniewagą i w ogóle robią za szychy itp., a z drugiej zachowują się jak płotki, które pozwoliły sobie na za dużo.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2651
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 30 października 2021, o 23:59

A ja bardzo lubię Giannę i Matteo :twisted: mieli przynajmniej mnóstwo ikry bo Aria i Liliana były takie nudne...Lucci też nie polubiłam zwłaszcza za jego zachowanie w stosunku do Gianny. Dante i Valentina byli super, może dlatego, że byli nieco starsi niż reszta bohaterów Born in Blood Mafia Chronicles, chociaż żałowałam, że nie było POV Dantego. Na szczęście dostajemy to w Złączeni przeszłością.
Bardzo dobrze się czytało, chociaż znałam fakty z zewnątrz. Dużo rzeczy mi się wyjaśniło. Uważam jednak, że Camorra Chronicles w porównaniu do "Złączeni.." były duże lepsze zwłaszcza 3 część z Remo.
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 listopada 2021, o 21:37

Aria przynajmniej wydawała się sensowna, a Liliany jeszcze nie znam, lecz nie zapowiada się najlepiej.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2651
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 2 listopada 2021, o 22:22

Dla mnie Aria była megaaaa nudna i taka przewidująca...i taka dobra blablabla...Gianna przynajmniej mówiła co myśli...i chociaż często wzbudzała negatywne wrażenie, to jakieś emocje wzbudzała.
Kawo Liliana jest jeszcze gorsza od Arii...
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 4 listopada 2021, o 14:01

Gianna nudziła mnie tym bezsensownym buntem, bo postanowiła na złość sobie, że odmrozi uszy jak pięcioletnie dziecko, a reszta wydawała się tak ślepa, że niczego nie widziała. Męczą mnie takie rzeczy. Postawa Arii w tej sytuacji wydawała mi się w porządku, przynajmniej z czegoś się brała.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2651
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 8 listopada 2021, o 00:43

Kawo ważne, że wzbudzały emocje :hyhy: chociaż i tak mój numer jeden to Serafina i Remo :-D :heat: ta chemia :bigeyes:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 listopada 2021, o 22:04

Na razie to podziałało na mnie zniechęcająco.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2651
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 10 listopada 2021, o 21:07

Kawo zniechęciło do dalszego czytania?
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 11 listopada 2021, o 21:21

Owszem, wydaje mi się, że historia Liliany będzie nużąca.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2651
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 13 listopada 2021, o 23:05

Była i to bardzo...ale Camorra Chronicles są ciekawsze więc zachęcam :wink:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 29633
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 21 listopada 2021, o 19:58

aniazlipca napisał(a):Kawo ważne, że wzbudzały emocje :hyhy: chociaż i tak mój numer jeden to Serafina i Remo :-D :heat: ta chemia :bigeyes:

Jak dla mnie jedna z najlepszych par. :bigeyes:
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 3054
Dołączył(a): 7 kwietnia 2016, o 13:30
Lokalizacja: Genf
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 21 listopada 2021, o 21:19

hmm co to za ksiazka lubie chemie :D
Je préfère aller doucement...
"the standout in this drama is, without a doubt, Emi Takei. Eyes are her asset, and her stare is from another world in this drama. You could feel her love towards Shuji, and that passion is so strong that you could feel it coming out from your screen." Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta J-2011
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shancai initiates the kiss: https://tenor.com/view/dont-say-anythin ... f-12266619
Tsukushi initiates the kiss: https://c.tenor.com/YC0oyiizgj8AAAAd/ha ... anadan.gif

Avatar użytkownika
 
Posty: 29633
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 21 listopada 2021, o 21:33

Złamane duma Tully. To trzecia część Camorra Chronicles.
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 3054
Dołączył(a): 7 kwietnia 2016, o 13:30
Lokalizacja: Genf
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 21 listopada 2021, o 21:52

Dzieki Lio, nie cierpie mafii ale blurb ciekawy...
Je préfère aller doucement...
"the standout in this drama is, without a doubt, Emi Takei. Eyes are her asset, and her stare is from another world in this drama. You could feel her love towards Shuji, and that passion is so strong that you could feel it coming out from your screen." Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta J-2011
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shancai initiates the kiss: https://tenor.com/view/dont-say-anythin ... f-12266619
Tsukushi initiates the kiss: https://c.tenor.com/YC0oyiizgj8AAAAd/ha ... anadan.gif

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do R

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości