Teraz jest 13 maja 2024, o 00:13

Karen Rose

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 września 2015, o 16:04

To może po drodze trzeba zaliczyć coś współczesnego albo kilka pozycji i dopiero wtedy :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7610
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 20 września 2015, o 16:14

Kawo dokładnie tak inaczej się nie da, również próbowałam i po kilku stronach zarzucałam historyka na rzecz współczesnej, najczęściej spokojny kryminał, albo paranormal.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 września 2015, o 17:13

Jakoś ostatnio trafiam na słabe historyki i takie podobne do siebie :roll:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7610
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 20 września 2015, o 19:04

Rozumiem, ale w ostatnim czasie dużo ich nie przeczytałam, oprócz polecanek i trochę za nimi zatęskniłam, a Rose chcę jeszcze przeczytać Zabij dla mnie, żeby skończyć serię do końca roku :smile:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 września 2015, o 19:11

Również mam coś niedokończone albo dwa tytuły...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3214
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 20 września 2015, o 20:05

To doczytajcie koniecznie :)

Wiem, wiem, nie jestem obiektywna, bo ostatnio w zasadzie tylko jej książki czytam (coś tam w międzyczasie Kate Brady przeczytałam, ale też podobne tematycznie, bo thriller z wątkiem romansowym). I taż nie trafiam na dobre historyki, czekam z utęsknieniem na ósmy tom Maiden Lane Elizabeth Hoyt po włosku albo po francusku.
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 września 2015, o 23:34

Kompletnie mnie nie ciągnie, ale trzeba, bo książka już zbyt długo leży.
To dobrze mieć, co się podoba :)
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 czerwca 2016, o 19:40

Mam pytanie: czy „Śledzę cię” jest podobne do cyklu Daniel Vartanian?
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3214
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 12 czerwca 2016, o 09:01

Kawo, wszystkie książki Rose są w jakiś sposób do siebie podobne (w każdej jest inna para zakochujących się bohaterów i zagadka kryminalna). Śledzę cię jest zdecydowanie mniej okropieństw niż w cyklu Vartarian i rozwiązanie zagadki kryminalnej jest nieco bardziej przewrotne niż w innych częściach. Oboje bohaterowie fajni, historia ciekawa. No ale ja jestem zdeklarowaną fanką Rose (przeczytałam wszystko, co napisała, z wyjątkiem dwóch ostatnich książek, które jeszcze nie wyszły w tłumaczeniu na francuski). Ja polecam wszystko Karen Rose :)
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 12 czerwca 2016, o 16:03

Mnie ona nudzi i było takie schematyczne. No i nie przepadam za kryminałami poza pewnymi wyjątkami. Wygląda na to, że "Śledzę cię" wyróżni tym się, że będzie mniej okropieństw :mysli:
Nawet tę, o której wypowiadałaś się krytycznie?
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3214
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 12 czerwca 2016, o 16:35

Tak, bo skoro się wypowiedziałam szerzej, to znaczy, że coś mnie poruszyło (nie zawsze musi poruszać na tak). Lubię Rose, dobrze się ją czyta (to jedyna znana mi autorka, która potrafi frapująco opisać na 700 stronach zdarzenia dziejące się przez trzy dni) :)
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 29 maja 2017, o 19:32

Obrazek
The New York Times bestselling author of Every Dark Corner returns to Baltimore, where a father-daughter reunion puts innocent victims in the sights of a stone-cold killer…

Baltimore PI Clay Maynard routinely locates missing children for clients, but his own daughter—stolen by his ex-wife—has eluded him for years. Until she turns up right under his nose…

Since she was a child, Taylor Dawson believed the lie her mother told her: that her father was a monster. But now she has a chance to get to know the real Clay while doing real work as an equine therapist, which includes helping two girls whose mother was brutally murdered. She might even find something deeper with her boss’s handsome son, Ford Elkhart, whose eyes are so haunted. But just as Taylor feels her life opening up to new family, work, and friends, a danger lurks in the darkness—one that will show Taylor the face of true evil…

August 29, 2017
The Baltimore Series


Obrazek
The Cincinnati detectives question everything they know--and everyone they trust--in the new novel of romantic suspense from New York Times bestseller Karen Rose.

Homicide detective Adam Kimble is no stranger to battling demons. But Meredith Fallon is a different kind of weakness: one that could actually be good for him, if only he would let himself depend on her. Meredith has loved Adam for a year, and seeing how hard he's worked to deal with his PTSD makes her feelings only stronger, but she respects his needs. Her work keeps her busy anyway: she counsels sexually abused women like Mallory Martin to help them reintegrate into the world.

But someone doesn't want Meredith helping women like Mallory, and Meredith finds herself the target of a very determined killer. Adam would risk anything for Meredith, but they'll soon find out the killer is just a little too close to home...

February 6, 2018
The Cincinnati Series
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 21 lipca 2018, o 01:00

Obrazek
Introducing the first book in the new pulse-pounding Sacramento series from New York Times bestselling author Karen Rose.

FBI Special Agent Gideon Reynolds did not have a conventional upbringing. Raised in a cult in Northern California, his mother smuggled him out when he was thirteen, and he never saw her again. It is not a bit of history he is keen on sharing, but being guarded has not gotten him any closer to what he really wants: a family.

Daisy Dawson lived a sheltered childhood. Her father, a former military man, believed that the woman he loved and her daughter were being hunted, so he took extreme measures to keep his family safe. But despite his best efforts, Daisy is done being scared. New to Sacramento, she is ready to jump headfirst into life--until she is attacked one night.

Gideon is caught unawares by Daisy, who is unlike any victim he has ever met. But the attacker is far from finished, and tracking him will threaten to pull Gideon back to the world he fought so hard to leave...

February 12, 2019
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Poprzednia strona

Powrót do R

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość