Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 26 lipca 2017, o 02:35

Regulamin działu

Nowe tematy autorskie zakładają tylko moderatorki tego działu (duzzza22 i wiedzmaSol). Swoje propozycje proszę kierować do nich w prywatnej wiadomości (pw) lub poddziale Spis treści => Autorki - Pytania, sugestie, problemy.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125
 Lisa Kleypas 
Autor Wiadomość
Smerf Maruda

Pochwały: 14
Ulubiona autorka/autor: E.Cherezińska, J.Austen, E.Gaskell, J.Nesbo
A ja gupia myślałam, że seks w jadącej karecie to przegięcie, a tu widzę czeka mnie więcej atrakcji. Na koniu ćwiczebnym - dobrze, że nie żywym. Lisę K. chyba poniosło. ;)

Fanka

Pochwały: 8
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Judith McNaught, Lisa Kleypas, SEP
Oj tam, że zaraz poniosło :P ale fakt faktem, nie przypominam sobie takich seksòw w Paprotkach czy u Hathaway'ów :D

Królewski Skryba

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Krentz
Postanowiłam letnio zapoznać się z tak "sławną" serią jak Wallflowers

Sekrety letniej nocy
Przyznaję, ze pierwsza część mnie nie uwiodła. Rozumiałam Annabelle w jej poczuciu wyższości, desperacji w znalezieniu męża. Nie polubiłam jej, ale jej kibicowałam. Simona Hunta nawet trochę polubiłam. Był na pewno inny niż typowy bohater romansu. Choć jego obsesja była dla mnie mocno podejrzana. i denerwująca. A romans? No był. Jednak dla mnie taki.. meeh. Nic konkretnego nie mogę zarzucić ale mnie nie kupił. Podobny (lekko podobny) motyw pamiętam z "Wiele hałasu o miłość" Eliosy James i tam jakoś bardziej wierzyłam w uczucie. Nie było obsesji i wieloletniego polowania. Tamto bardziej do mnie przemówiła.

Jesienne zauroczenie
Wyczekane spotkanie z Marcusem. Tyle o nim słyszałam. I to może był błąd. Bo oczekiwania miałam wielkie. Nie mogę napisać, że było źle. Bo zarówno Marcus jak i Lilian to postaci pełnokrwiste, z charakterem, z energią. Z przyjemnością śledziłam walkę Marcusa z uczuciem. I walkę Lilian. I ich walkę ze sobą nawzajem. och iskrzyło:-) Wielki plus dla pozostałych bohaterów, bo tutaj dodawali oni kolorów. Byli wyraziści i jakby niezbędni.
P.S. Wulfrick jednak dalej prowadzi :-)

Zimowy ślub
W sumie to od początku nie mogłam polubić tej historii. Pewnie dlatego że nie mogłam wykrzesać w sobie żadnych uczuć do Evie. Od pierwszego tomu. No i z powodu Sebastiana. Nie lubię motywu nawróconego hulaki choć potrafiłam czasem polubić daną historię. Tutaj czytałam bez emocji. Były momenty dobre, lepsze. Jednak w zestawieniu z pozostałymi ta część była dla mnie, nie nie zła, po prostu nie moja bajka.

Wiosna pełna tajemnic
Och wszystko mnie tu ujęło! Daisy i jej fantazyjny stosunek do świata. Normalnie nie lubię takich bohaterek, ale akurat Daisy pasowała mi do tego. Matthew! Och! Podobny bohater do Simona, pracujący, inteligentny. A jakże inny. Uczucie między nimi - w sumie można szukać podobieństw do pierwszej historii a jednak tutaj mamy tajemnice, poznawanie się od nowa. I cudowni wszyscy bohaterowie drugoplanowi! Lilian, Ojciec Daisy, konkurenci. Po prostu wszystko kupiłam i polubiłam.

A że jest to seria to podsumuję całość: świetna! Wszystko scalone, jednolite, powiązane ale nie nachalnie. Warta była oczekiwania.

Odkrywczyni orientu

Pochwały: 40
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez
Fajnie Szuwarku, że przeczytałaś całość. Widzę że jesteś z tego obozu anty Sebastianowego. No cóż. Mnie on ujął. Za to kompletnie nie czułam "Wiosny".
Choć dziewczyny też już pisały że im się właśnie ta część bardzo podobała.

ocalić od zapomnienia.

Zobacz profil WWW
Królewski Skryba

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Krentz
Zauważam, ze jakoś hulacy - meeh :hihi: ale taki Matthew och :wesoły: w sumie Marcus i Simon też bardzo na plus.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125