Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 25 kwietnia 2018, o 09:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 76  Następna strona
 2018: Właśnie czytam... 
Autor Wiadomość
Historyczna dama

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

7 stycznia 2018, o 02:41
Skończyłam polecankę, a teraz chyba wezmę się za Niecne zamiary Hoyt. :mysli:

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Joanna Szarańska, Małgorzata Rogala
koniecznie :hyhy:

"Dobra książka jest jak dobre wino. Jej mądrość z wiekiem staje się coraz cenniejsza".

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 6
Ulubiona autorka/autor: N.Singh, L.Dohner, S.Young, J.Crownover
Cissie napisał(a):

kejti napisał(a):
wyobraźcie sobie, że czytałam to w sierpniu ale mało co pamiętam, a dałam 8/10 i dodałam na półkę "Chcę w papierku". Kurczę, wkurza mnie to, człowiek był zachwycony książką a tu takie dziury :ermm:

Ja po kilku latach, gdy do niej wracałam, pamiętałam tylko scenę z turnieju. Jeden z kilku ubóstwianych przeze mnie fragmentów :bigeyes:

teraz coś kojarzę :mysli: ;)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Zaczytana okularnica

Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Judith McNaught, Lisa Kleypas, SEP
Kejti, ja bardzo lubię "Królestwo marzeń" (chociaż wolę "Coś wspaniałego"), ale też nie pamiętam treści za bardzo :P

Co do McNaught to nie pamiętam, czy czytałam "Fajerwerki" :mysli:

Cissie to z całego serca polecam Ci "Doskonałość" tej pani. Długie tomisko, ale myślę, że warto ;)

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

7 stycznia 2018, o 15:58
Tornado Brown. :czyta2:

I często za Tobą tęsknię łzą wpi­sując się w serce.

Życie to nie tylko wielkie kapelusze i powolny walc. Życie to również czekanie na tych, którzy nigdy nie wracają.

Lars Saabye Christensen Półbrat

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Joanna Szarańska, Małgorzata Rogala
Obrazek

"Dobra książka jest jak dobre wino. Jej mądrość z wiekiem staje się coraz cenniejsza".

Pogromczyni klawiatury

m/m

Obrazek
Cytuj:
My name is Jamie Atwood, and I’m an addict. I never thought I’d say such a thing. Never had a problem being overly-attached to anything in my life. I came from a perfectly middle-class family, made good grades, and had a hot cheerleader girlfriend... but the truth is, nothing ever really moved me. So how did a guy like me become an addict?

I met Michael Kage.

Kage is an MMA fighter. A famous one. I like to think I helped him get that way.

He’s charming as hell, with looks to rival any movie star and talent to back it up. So why did he need to hire me as an intern Publicist? Simple. He has a darkness in him– like a black hole so deep it could swallow him, and me, and everyone we know– and that’s not good for business.

The first time I met him, I felt the pull. I think the addiction began at that very moment. And even if I’d known then what I know now, I would have fallen for him. How could I not?

For me, Kage is everything.

.
.

Rozgadana księżna

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

7 stycznia 2018, o 21:51
A ja się zastanawiam co czytać. Już tydzień nowego roku, a aj nawet jednej książki nie zaczęłam.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...
rzucam okiem Kochane, co czytacie.. bo ja zaczynam rok powtórkami :)
właśnie 3 raz czytam Rock Chick Revenge :D (Kochane moje chłopaki 5 książek w papierku mi podarowali w przeciągu miesiąca, i tak tykałam te Rock Chick i tykałam i jakoś wyszło, że zaczęłam powtarzać Avę i Luke'a ;) )

a z tego co Wy tu piszecie to na McNaught mam ochotę... mogłabym pociągnąć cały cykl Kolejnej szansy.. a Tobie Ancymmonnkku polecam z całego serducha Fajerwerki jeśli naprawdę nie czytałam.. piękna książka... gdzieś tam w recenzjach możesz poczytać co mi się w tej książce podobało...
Kejti, Ty też byś mogła do McNaught wrócić :P nawet jak 5 miesięcy później miałabyś zapomnieć co czytałaś :P

Pogromczyni klawiatury

Jak na razie mam tylko jedną pozycje u niej zaliczoną :mysli: na pewno wkrótce zacznę albo dalej Garwood ;)

.
.

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...
Garwood to być mogła Szmaragd poczytać :P taki do pośmiania, bo główna bohaterka to niezły herbatnik :D
były czasy kiedy zły nastrój poprawiałam sobie tą książką :D teraz mam inne pocieszyciele, ale o Szmaragdzie zawsze myślę z sentymentem :)

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Czytam Gaby Hauptmann "Scheidung nie – nur Mord!".
Autorka jest w Polsce prawie nieznana, wydano tylko jedną jej książkę, "Impotent pilnie poszukiwany", a napisała już 35 sztuk.
"Scheidung nie – nur Mord!" jest jej najnowszą książką, całkiem świeżutką. W każdej księgarni rzucała mi się mocno w oczy okładką i w końcu złapałam się na haczyk.
Obrazek

Zaczytana okularnica

Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Judith McNaught, Lisa Kleypas, SEP
rewela napisał(a):
... a Tobie Ancymmonnkku polecam z całego serducha Fajerwerki jeśli naprawdę nie czytałam.. piękna książka... gdzieś tam w recenzjach możesz poczytać co mi się w tej książce podobało...
Kejti, Ty też byś mogła do McNaught wrócić :P nawet jak 5 miesięcy później miałabyś zapomnieć co czytałaś :P

Rewelo, nadal się zastanawiam czy czytałam Fajerwerki, ale chyba nie :mysli: może sie za nie jutro wezmę, bo póki co rządzą u mnie powtórki hq i nie umiem się zabrać za nic innego :facepalm:

Pogromczyni klawiatury

rewela napisał(a):
Garwood to być mogła Szmaragd poczytać :P taki do pośmiania, bo główna bohaterka to niezły herbatnik :D
były czasy kiedy zły nastrój poprawiałam sobie tą książką :D teraz mam inne pocieszyciele, ale o Szmaragdzie zawsze myślę z sentymentem :)

pierw Lwica, potem Szmaragd, a to jest bardziej średniowiecze czy to już ten etap fraków, peruk i innych dupereli?

.
.

Geniusz Zła

Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips
Lucy napisał(a):
Obrazek

Ciekawe jak Ci się spodoba :)
Ja jeszcze w tamtym roku wyciągnęłam do powtórki, ale tylko kilka stron przeczytałam :facepalm:

Lady Butterfly

Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

8 stycznia 2018, o 00:03
Obrazek
Cytuj:
Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow – czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści.

Jednocześnie Lidia, namawiana przez agentkę i przyjaciółkę, Karolinę, przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu, aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże, aby wywiad poprowadził Jack, który jako krytyk literacki także występuje incognito.

„Wszystko wina kota!” to ciepła i optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy.

:czyta2:

“Women are not short. They’re petite. They also are never middle-aged. They’re mature.”
― Kristen Ashley, Soaring

“It’s never too late to reach for happiness and no matter what life has done to you, it’s never too late to find it.” ― Kristen Ashley, The Will

“Never give up. Never quit dreaming. Because dreams had a way of being. You just had to keep hold.” ― Kristen Ashley, Walk Through Fire

Łowca postów

Ulubiona autorka/autor: Agatha Christie, Amanda Quick
Ancymmonnekk napisał(a):
Cissie to z całego serca polecam Ci "Doskonałość" tej pani. Długie tomisko, ale myślę, że warto ;)

Dopisałam do swojej listy, czeka grzecznie w kolejce. A jeżeli dobrze będzie wchodziła, to długość nie ma znaczenia :explain:

rewela napisał(a):

A tak zapytam, jakie teraz masz pocieszyciele? Moje obecne znam prawie na pamięć, więc szukam kolejnych pozycji :)

Fanatyczna Fanka

Pochwały: 17
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon
A ja zaczęłam:

Obrazek

Cytuj:
Ally D'Aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.

Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii, gdzie dowiaduje się o Annie Landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do Christianii, aby śpiewać na premierze poematu Henrika Ibsena „Peer Gynt”. Informacje na temat Anny rodzą w głowie Ally pytania dotyczące przeszłości Pa Salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą?

Postowa księżniczka

Pochwały: 94
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Ofiara losu C. Lackberg

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: .brak.
na polu pada śnieg wiec powtórze sobie Pocałunek pod jemiołą Lisa Kleypas

Obrazek

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb
Karina32 napisał(a):
A ja zaczęłam:

Obrazek

Cytuj:
Ally D'Aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.

Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii, gdzie dowiaduje się o Annie Landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do Christianii, aby śpiewać na premierze poematu Henrika Ibsena „Peer Gynt”. Informacje na temat Anny rodzą w głowie Ally pytania dotyczące przeszłości Pa Salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą?

Brzmi ciekawie. Daj znać jak skończysz!

Fanatyczna Fanka

Jasne, faris. To jest druga część cyklu "Siedem sióstr". Poniżej link na LC do pierwszej części:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4091307/siedem-siostr

Lady Butterfly

Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

8 stycznia 2018, o 12:59
Dla mnie miało to troszkę dłużyzn ;)

“Women are not short. They’re petite. They also are never middle-aged. They’re mature.”
― Kristen Ashley, Soaring

“It’s never too late to reach for happiness and no matter what life has done to you, it’s never too late to find it.” ― Kristen Ashley, The Will

“Never give up. Never quit dreaming. Because dreams had a way of being. You just had to keep hold.” ― Kristen Ashley, Walk Through Fire

Fanatyczna Fanka

Duzzz - jedynka? Faktycznie, momentami było trochę ciężkawo. Ale generalnie pomysł na historię fajny, dlatego chyba pociągnę całą serię. Zobaczymy :) Poza tym cudnie są wydane te książki i ładnie będą wyglądać na półce :hihi:

Rozgadana księżna

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

8 stycznia 2018, o 13:15
Właśnie ogarnęłam, że mam jeszcze 36 książek w wersji papierowej do przeczytania więc jeśli nie chcę nimi zagracić mieszkania, to muszę w końcu je zacząć czytać, zamiast ebooków. Najbardziej w oczy rzuciła mi się "Diablica z Hampshire" Michelle Martin.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 76  Następna strona