Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 listopada 2019, o 14:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 105  Następna strona
 2019: Właśnie czytam... 
Autor Wiadomość
Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Iwona Banach
Obrazek

Nie zniechęcajcie się takim tytułem książki! Choć można ją zaklasyfikować jako romans, to wytrawny humor, dobre wyczucie czasu, wyśmiewane dziwne sytacje i fakt, że rozgrywa się w bardzo luksusowym schronisku w Devonie, sprawia, że czyta się z prawdziwą radością i przyjemnością.
Charlie nienawidzi wakacji, a w tym roku to będą najgorsze święta w jej życiu. Jej chłopak zostawił ją dla swojego osobistego trenera, mieszkanie wyparowało w eksplozji gazu, a matka, która mieszka w przeciekającej łodzi, wyjechała do Melbourne spędzić Boże Narodzenie ze swoim piątym mężem. Zupełnie samotna, łagodnie skonsternowana i tymczasowo bezdomna, Charlie z wahaniem zgadza się odkurzyć kalosze i spędzić święta w Devon, ze swoją kuzynką Jez, która prowadzi eleganckie schronisko dla psów bogatych właścicieli....

Dobra książka jest jak dobre wino. Jej mądrość z wiekiem staje się coraz cenniejsza.

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo
Viperina napisał(a):
LiaMort napisał(a):
Jennifer Ashley Primal Bonds :czyta2:

No właśnie muszę przeczytać w końcu coś Jennifer Ashley, bo z Szaleństwami lorda Iana Mackenzie mi nie poszło, a autorka ma całkiem niezłe notowania...

fajne to..xD ;P chociaż pierwsza część lepsza. :P

John Verdon - Wyliczanka

Rozgadana księżna

Pochwały: 108
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Lucy, daj znać czy Ci się podoba? Też sobie kupiłam, ale trzymam na bliżej świąt. :hyhy:

Dzisiaj powinnam skończyć "Proś o wybaczenie" M. Leigh :czyta2:

Hobbystka

Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn, Mary Balogh, Lisa Kleypas
"Dostatecznie blisko" Colleen Oakley :czyta2:

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Książka z 1995 r. doczekała się w końcu polskiego wydania :evillaugh: jestem bardzo ciekawa czy będzie trzymała poziom Bridgertonów

Obrazek

O Alexandrze Ridgeleyu wszyscy wiedzą dwie rzeczy: po pierwsze, że jest księciem, po drugie, że nie zamierza się żenić… Wszystko zmienia się, gdy płomiennoruda Amerykanka rzuca się pod koła powozu, by uratować jego siostrzeńca. Alexander nigdy jeszcze nie spotkał takiej kobiety: odważnej i pełnej temperamentu, stanowczej i słodkiej zarazem. Ale piękna nieznajoma jest służącą, a zatem kimś zupełnie nieodpowiednim dla wysoko urodzonego arystokraty... Chyba że okazałoby się, że wcale nie jest tym, kim się wydaje... Lecz dlaczego udaje kogoś, kim nie jest?

joakar4 napisał(a):
Lucy, daj znać czy Ci się podoba? Też sobie kupiłam, ale trzymam na bliżej świąt. :hyhy:

Na razie dobrze się bawię :smile:

Dobra książka jest jak dobre wino. Jej mądrość z wiekiem staje się coraz cenniejsza.

La Gata Noruega

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

6 listopada 2019, o 13:25
Heather Graham "Księżycowa zatoka". :czyta2:

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Pogromczyni postów

Ulubiona autorka/autor: Kleypas, Castellano, P. Clare, Karen Rose, Hoyt

6 listopada 2019, o 13:37
Zaraz zacznę:

Obrazek

Although beautiful young widow Phoebe, Lady Clare, has never met West Ravenel, she knows one thing for certain: he's a mean, rotten bully. Back in boarding school, he made her late husband's life a misery, and she'll never forgive him for it. But when Phoebe attends a family wedding, she encounters a dashing and impossibly charming stranger who sends a fire-and-ice jolt of attraction through her. And then he introduces himself...as none other than West Ravenel.

West is a man with a tarnished past. No apologies, no excuses. However, from the moment he meets Phoebe, West is consumed by irresistible desire...not to mention the bitter awareness that a woman like her is far out of his reach. What West doesn't bargain on is that Phoebe is no straitlaced aristocratic lady. She's the daughter of a strong-willed wallflower who long ago eloped with Sebastian, Lord St. Vincent—the most devilishly wicked rake in England.

Before long, Phoebe sets out to seduce the man who has awakened her fiery nature and shown her unimaginable pleasure. Will their overwhelming passion be enough to overcome the obstacles of the past?

Only the devil's daughter knows...

Chociaż francuska okładka chyba podoba mi się bardziej:

Obrazek

Wydawnictwo J'ai lu pour elle ma w ogóle naprawdę ładne okładki romansów historycznych (dzisiaj kupiłam trzy i wszystkie mają bardzo ładne okładki).

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

6 listopada 2019, o 17:20
(Nie)zwyczajna Young :)

Złote Pióro

Pochwały: 94
"Dziewczyna od trawnika" Dorota Pasek.

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd
 A Wedding in December by Sarah Morgan
6 listopada 2019, o 21:41
Obrazek
This funny, charming and heartwarming new Christmas novel is USA TODAY bestselling author Sarah Morgan at her festive best!

In the snowy perfection of Aspen, the White family gathers for youngest daughter Rosie’s whirlwind Christmas wedding. First to arrive are the bride’s parents, Maggie and Nick. Their daughter’s marriage is a milestone they are determined to celebrate wholeheartedly, but they are hiding a huge secret of their own: they are on the brink of divorce. After living apart for the last six months, the last thing they need is to be trapped together in an irresistibly romantic winter wonderland.

Rosie’s older sister, Katie, is also dreading the wedding. Worried that impulsive, sweet-hearted Rosie is making a mistake, Katie is determined to save her sister from herself! If only the irritatingly good-looking best man, Jordan, would stop interfering with her plans…

Bride-to-be Rosie loves her fiancé but is having serious second thoughts. Except everyone has arrived—how can she tell them she’s not sure? As the big day gets closer, and emotions run even higher, this is one White family Christmas none of them will ever forget!

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Sophie Kinsella "Zakupoholiczka i siostra".
Mam najnowszą książkę cyklu, ale chciałabym ją przeczytać dopiero w Święta, albo przynajmniej w grudniu, więc na razie powtarzam wcześniejsze tomy, by nie ciągnęło mnie tak bardzo do tej nowej.

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 7
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh
Lucy napisał(a):
Lilia ❀ napisał(a):
Lucy, napisz coś później o tej książce; interesuje mnie od jakiegoś czasu.

Średnia. :mysli:
Liczyłam na historię w którym hotel i jego mieszkańcy będą odgrywać większą rolę. Mamy matkę i jej trzy córki. Każda z nich boryka się z innymi problemami. Jedna dowiaduje się, że jej mąż jest gejem, druga zostaje z dzieckiem porzucona przez kochanka, a trzecia ma problem ze zleceniami w pracy. Oczywiście na koniec wszyscy znajdują nowych facetów, wybaczają sobie wzajemne krzywdy i tylko brakuje tam konkretnego prologu.

idealny blurb :rotfl:
klarek napisał(a):
(Nie)zwyczajna Young :)

daj proszę znać, chociaż po opiniach widzę że coś słabo?

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Fanka

Ulubiona autorka/autor: braak

7 listopada 2019, o 09:48
Mali bogowie :czyta2:

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
Zaczęłam Porwanego Pieśniarza Raduchowskiej, nadal mam rozgrzebaną Naznaczoną Bishop, dłubię też w Nietypowej matce Polce, zaczęłam też First last look...

Fanatyczna Fanka

Pochwały: 1
Ulubiona autorka/autor: Jane Austen
•Sol• napisał(a):
Zaczęłam Porwanego Pieśniarza Raduchowskiej, nadal mam rozgrzebaną Naznaczoną Bishop, dłubię też w Nietypowej matce Polce, zaczęłam też First last look...

Nie przejmuj się, też czytam cztery książki naraz :).

Zobacz profil WWW
Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
Mdusiu, tyle że ja nie czytam. Rozgrzebuję i leżą :(

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Kolory zła.Czerwień - Małgorzata Oliwia Sobczak :czyta2:

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

7 listopada 2019, o 23:36
Wild Cat Ashley Jennifer. ;D

John Verdon - Wyliczanka

Obrazek

W drugim tomie serii Dive Bar znajdziesz kolejną emocjonującą opowieść o uczuciach, nadziei na miłość i wielkiej namiętności. Joe Collins, barman w Dive Bar, któregoś dnia postanowił zlikwidować konto na portalu randkowym. Konto należało do jego brata Erica, który jednak uznał, że nie będzie z niego korzystał. Kiedy Joe się na nie zalogował, jego uwagę przykuł profil Alex Parks. Zaczęli wymieniać się mailami. Mężczyzna prędko doszedł do wniosku, że jego nowa znajoma ma wszystko to, czego od dawna szukał w kobietach. I choć już wkrótce wyznali sobie swoje najskrytsze sekrety, najważniejsze pozostało niewypowiedziane.

Alex to śliczna, inteligentna i fascynująca dziewczyna, która dotychczas nie miała szczęścia do facetów. Ci, z którymi próbowała się wiązać, okazywali się dupkami. To samotność i niegasnąca nadzieja na miłość skłoniły ją do prowadzenia rozmów z nieznajomym z sieci. Problemem wydawała się odległość — jej wybranek mieszkał w innym stanie. Mimo to Alex zdecydowała się na niezapowiedzianą wizytę, postanowiła pojawić się na przyjęciu urodzinowym Joego. Już w pierwszej chwili przekonała się, że obiekt jej westchnień wygląda nawet bardziej seksownie niż na zdjęciu w internecie. Tyle że zamiast cudownego romansu dziewczynę czekał kompletnie niespodziewany zwrot akcji!

Kiedy zamiast spełnienia marzeń los znowu szykuje przykrą niespodziankę, może lepiej zrezygnować i pogodzić się z porażką? Alex była raniona wiele razy, ale tym razem miała podstawy do zawarcia przyjaźni. Choć to wydaje się całkowitym nieporozumieniem, gdzieś tli się szansa na prawdziwe uczucie. Tylko czy naprawdę warto próbować? Czy jest sens ryzykować kolejny raz?

Czy po serii ostrych zakrętów jest jeszcze szansa na miłość?

Rozgadana księżna

Pochwały: 108
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Wczoraj to skończyłam i było super. Aż nabrałam ochoty na powtórkę historii Mala. :bigeyes:

A teraz czytam "Jej ostatnie pożegnanie" Melindy Leigh :czyta2:

Smerf Maruda

Pochwały: 18
Ulubiona autorka/autor: E.Cherezińska, J.Austen, E.Gaskell, J.Nesbo
Lucy napisał(a):

Nie zniechęcajcie się takim tytułem książki! Choć można ją zaklasyfikować jako romans, to wytrawny humor, dobre wyczucie czasu, wyśmiewane dziwne sytacje i fakt, że rozgrywa się w bardzo luksusowym schronisku w Devonie, sprawia, że czyta się z prawdziwą radością i przyjemnością.

Potwierdzam! Lektura na 1 wieczór, ale książka jest naprawdę zabawna, lekka, przyjemna i świąteczna.
Miło spędziłam z nią czas.
Scena usługiwania przy stole jest lepsza niż niejeden rozbierany moment u innych autorek. Także tego... :red:
Autorka ma na razie tylko tę jedną powieść, ale jak jeszcze coś napisze, to chętnie sięgnę.

Potwierdzam :smile:

Smerf Maruda

Pochwały: 18
Ulubiona autorka/autor: E.Cherezińska, J.Austen, E.Gaskell, J.Nesbo

9 listopada 2019, o 10:56
Też ci zmiękły kolana przy polewaniu potrawy sosem? Bo mnie się wtedy podejrzanie gorąco zrobiło. :heat:

Diamentowa klawiatura

Pochwały: 51
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
•Sol• napisał(a):
Mdusiu, tyle że ja nie czytam. Rozgrzebuję i leżą :(

To tak jak ja :(

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 105  Następna strona