Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 17 lipca 2018, o 15:42

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 125  Następna strona
 2018: Właśnie czytam... 
Autor Wiadomość
Rozpisana cesarzowa

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

14 kwietnia 2018, o 17:10
zdecydowanie,ciepła i pachnąca

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Joanna Szarańska, Małgorzata Rogala
•Sol• napisał(a):
Viperina napisał(a):
Zaczęłam:

Obrazek

Na razie jest spoko, jak to Keeland :)

za moment też zacznę ;)

Właśnie go kupiłam :evillaugh: chodził mi po głowie od dawna,ale Very mnie załatwiła recenzją :evillaugh:

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
jak mi się mocno spodoba to poczekam aż papier stanieje i też kupię :P teraz trochę kręcę pejsa przy zakupach i najpierw robię testy :hyhy:
ale Księcia w wielkim mieście będę chciała mieć :heat:

Szamanka od Umarlaków

viewtopic.php?f=125&t=2814&start=100 dyskusja o Księciu w wielkim mieście przeniesiona do autorskiego ;)

Mala Volanges

Pochwały: 51
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

14 kwietnia 2018, o 20:44
polecanka od kejti 50 % i odetchnelam z ulga bo udalo sie dobic... teraz 10 stopni poczatek tak jak cudowna Olineor potem troche sie psuje zobaczymy co bedzie dalej... :czyta2:
Obrazek

To forget…
To forgive…
Which road will you take?
"Night Road" Hannah Kristin

Zaczytana okularnica

Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Judith McNaught, Lisa Kleypas, SEP
Obrazek
Cytuj:
Eliza ma 18 lat i jest prawdziwą ekscentryczką i nerdem, a do tego boryka się z chorobliwą nieśmiałością oraz brakiem jakichkolwiek znajomych. Drwiny, wyzwiska, przemykanie pod ścianami i nieustanne okupowanie swojego pokoju - tak wygląda jej życie w realu. W internecie za to jest LadyKonstelacją, ekstremalnie popularną na całym świecie autorką komiksu Morze potworne. Ma tam też swoją niewielką, ale wierną grupę wsparcia. Funkcjonuje więc właściwie tylko w sieci, rzeczywistości poświęcając tak mało uwagi, jak tylko się da.
I wtedy do jej szkoły trafia Wallace, były futbolista, a obecnie fan Morza potwornego i twórca fanfików na jego temat, który sprawia, że Eliza zaczyna dopuszczać do siebie myśl o życiu poza siecią. Hm, może związki międzyludzkie mają jakiś sens?

Ona i Wallace stają się sobie coraz bliżsi, dziewczyna nie chce jednak ujawnić mu swojej tajemnicy. Problem w tym, że z sekretów nigdy nie wynika nic dobrego i przez nie cały kruchy świat Elizy może runąć z hukiem… I jak wtedy stawić czoła swoim lękom? Jak pokonać własne potwory? Czy da się być blisko z kimś w realu?

Historyczna dama

Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

15 kwietnia 2018, o 18:45
Serce z obsydianu Nalini Singh.

"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

15 kwietnia 2018, o 18:52
Monku, znowu szalejesz z nowościami ;)

Sarah Hilary W obcej skórze :)

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
U mnie jest na tapecie audiobook Vi Keeland "Bossman".
Zaczęło się bardzo obiecująco, bo ucieszyła mnie narracja pierwszoosobowa w wykonaniu osoby z delikatnym poczuciem humoru.
Intuicja mi mówiła, że dalej może nie być tak różowo i w każdej chwili może być jakaś zmiana w narracji. Moja intuicja znowu miała rację, bo teraz rzeczywiście opowieść przejął bohater. No trudno, może mnie to nie zabije.

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo
Ancymonek napisał(a):
Obrazek
Cytuj:
Eliza ma 18 lat i jest prawdziwą ekscentryczką i nerdem, a do tego boryka się z chorobliwą nieśmiałością oraz brakiem jakichkolwiek znajomych. Drwiny, wyzwiska, przemykanie pod ścianami i nieustanne okupowanie swojego pokoju - tak wygląda jej życie w realu. W internecie za to jest LadyKonstelacją, ekstremalnie popularną na całym świecie autorką komiksu Morze potworne. Ma tam też swoją niewielką, ale wierną grupę wsparcia. Funkcjonuje więc właściwie tylko w sieci, rzeczywistości poświęcając tak mało uwagi, jak tylko się da.
I wtedy do jej szkoły trafia Wallace, były futbolista, a obecnie fan Morza potwornego i twórca fanfików na jego temat, który sprawia, że Eliza zaczyna dopuszczać do siebie myśl o życiu poza siecią. Hm, może związki międzyludzkie mają jakiś sens?

Ona i Wallace stają się sobie coraz bliżsi, dziewczyna nie chce jednak ujawnić mu swojej tajemnicy. Problem w tym, że z sekretów nigdy nie wynika nic dobrego i przez nie cały kruchy świat Elizy może runąć z hukiem… I jak wtedy stawić czoła swoim lękom? Jak pokonać własne potwory? Czy da się być blisko z kimś w realu?

Nawet fajne to było. :P

Zapominasz...

że wciąż tu jestem
po­między słowami
składam swój dźwięk

z wy­razów zlepiając
myśli wciąż ukryte
po­między historią

że wciąż tu bywam
pal­ca­mi tworząc dziś
siebie wspominam...
z anioła już wyrosłam.

Rozpisana cesarzowa

15 kwietnia 2018, o 19:58
Lia ty też???
O losie. Czy jest coś nowego czego nie znacie ;)

Łowczyni Sukcesów

Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

15 kwietnia 2018, o 20:11
Chyba nie. :mysli:

Zapominasz...

że wciąż tu jestem
po­między słowami
składam swój dźwięk

z wy­razów zlepiając
myśli wciąż ukryte
po­między historią

że wciąż tu bywam
pal­ca­mi tworząc dziś
siebie wspominam...
z anioła już wyrosłam.

Rozpisana cesarzowa

15 kwietnia 2018, o 20:21
Szczęściary :)
Idąc za ciosem zapisałam się w kolejkę biblioteczną po tę Elizę ;)

Szamanka od Umarlaków

To może ja po Keeland tez wezmę te Elize mimo innych planów początkowych :mysli:

Zaczytana okularnica

Klarku "Eliza.." jest z tamtego roku, a ciekawi mnie ta książka odkąd Duzz dała ją jako propozycję do motywu z pisaniem listów, maili itp ;)

Lia na razie jestem na początku, ale czyta się bardzo szybko i myślę, że będzie dobrze :D

Sol lubisz ten wątek tak jak ja, więc spróbuj :P

Jak skończę to na pewno napiszę coś więcej ;)

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

15 kwietnia 2018, o 21:23
powtórka...
Obrazek
A taste of Japanese manga: Being invisible can't be that hard, can it?

High school student Hikaru Saito is in trouble. She is failing English because she’d much rather bury her nose in the latest manga than study pronouns and prepositions. To keep her from getting kicked out of school, she is assigned a tutor in the form of the most popular boy in school: golden-haired genius Takeshi Hinata.

You’d think Takeshi would be Hikaru’s surefire way to academic success, but her stubbornness, lack of concentration, and general disinterest in things other than her precious manga frustrate Takeshi to no end. To make matters worse, a young, pretty boy teacher is determined to rescue Hikaru every chance he gets, riling Takeshi up even more—and confusing the hell out of Hikaru.

But as they spend more time together and get to know each other beyond their high school reputations, Hikaru and Takeshi enter a situation neither of them expected to find themselves in—one that factors in stolen kisses, controlling parents, a princess-in-hiding, and the deepest yearnings of a teenage heart.

Miss gaduł

Ulubiona autorka/autor: Kleypas, Castellano, P. Clare, Karen Rose, Hoyt
Janka napisał(a):
U mnie jest na tapecie audiobook Vi Keeland "Bossman".
Zaczęło się bardzo obiecująco, bo ucieszyła mnie narracja pierwszoosobowa w wykonaniu osoby z delikatnym poczuciem humoru.
Intuicja mi mówiła, że dalej może nie być tak różowo i w każdej chwili może być jakaś zmiana w narracji. Moja intuicja znowu miała rację, bo teraz rzeczywiście opowieść przejął bohater. No trudno, może mnie to nie zabije.

A ja akurat wolę pierwszoosobową narrację naprzemienną niż pokazywaną z perspektywy tylko jednego z bohaterów. Książka fajna, ale trochę mnie nużyło to zafiksowanie na seksie. Poza tym parę oczywistych błędów w tłumaczeniu i niestety absurdalna, choć romantyczna końcówka.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Fanatyczka

Pochwały: 32
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon
Zaczęłam wczoraj:

Obrazek

Cytuj:
Samantha Young, autorka serii "On Dublin Street" i powieści "Hero", której nazwisko często trafia na listę bestsellerów „New York Timesa”, wraca do Szkocji w swojej nowej, pełnej namiętności, inspirującej powieści o miłości, stracie i sile przetrwania.
W pogoni za marzeniami, pełna nadziei i wiary w słuszność swojego wyboru, Nora O’Brien przenosi się z Indiany do Szkocji. Doznaje jednak rozczarowania i po trzech bezowocnych latach spędzonych w nowym kraju czuje tylko żal i poczucie winy.
Dopóki w jej życiu nie pojawia się seksowny Szkot, Aidan Lennox.
Kilka lat starszy obyty w świecie producent muzyczny i kompozytor, wydaje się zupełnie nie pasować do Nory. Tymczasem wbrew pozorom odnajdują w sobie iskrę, której im brakowało. Łączy ich wspólny śmiech i namiętność, dające im siłę do dalszych zmagań z życiem, mimo bolesnych doświadczeń z przeszłości.
Niestety, kiedy życie wymierza Aidanowi kolejny cios, ten nie szuka wsparcia u Nory, ale znika z jej życia. Kolejna bolesna strata budzi w Norze ukryte siły. Gniew i ból popychają ja naprzód, pomagają odzyskać kontrolę nad życiem i śmiało podążyć za marzeniami.
Studia, występy na scenie teatralnej – wszystko układa się według jej zamierzeń. Koncentruje się na swoich celach, starannie unikając emocjonalnych zawirowań.
Nie jest to jednak łatwe. Zwłaszcza że znów pojawia się Aidan i z niewiadomych powodów żywi do niej głęboką niechęć, a nawet wypowiada jej wojnę.

Skończyłam wczoraj w takim momencie, że :shock: Szkoda że dzisiaj trzeba pracować :wryyy:

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

16 kwietnia 2018, o 10:23
Cathy Maxwell "Zamek". :czyta2:

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Mala Volanges

Pochwały: 51
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

16 kwietnia 2018, o 10:59
Ta Eliza moze byc dla mnie :)

To forget…
To forgive…
Which road will you take?
"Night Road" Hannah Kristin

Zaczytana okularnica

Skończyłam "Elizę.." - książka była specyficzna, ale podobała mi się ;) więcej postaram się napisać wieczorem, ale czytajcie śmiało dziewczyny, bo myślę że Was nie rozczaruje.

Tully, wiesz co? Myślę, że mogła by Ci się ta "Eliza..." Spodobać :P

Postowa księżniczka

Pochwały: 96
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Skalpel Gerritsen :czyta2:

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Joanna Szarańska, Małgorzata Rogala
Obrazek

On jest rozgrywką, w którą ona jeszcze nie grała.

Kiedy Cassie poznaje w college’u Jacka, postanawia omijać go szerokim łukiem. Gwiazdor drużyny baseballowej uosabia wszystko, czego dziewczyna nie znosi w facetach – jest przystojny, uwodzicielski, pewny siebie, ma wielkie ego i… zabójczo piękne oczy. Sprawy się komplikują, kiedy Jack zaczyna zwracać na Cassie szczególną uwagę. Co tak naprawdę kryje się za jego zainteresowaniem? Czy ma ono jakiś związek z przeszłością dziewczyny? Ile można poświęcić, aby być z ukochaną osobą?

Zapnij pasy! Przejażdżka z the Perfect Game. Rozgrywka sprawi, że serce nieraz zabije ci szybciej. Czasem życie to prawdziwy rollercoaster

Szamanka od Umarlaków

Ancymonku czekam na opinię, bo poczytałam opinie na LC i się zniechęciłam.

A póki co wzięłam:
Obrazek

Pogromczyni klawiatury

Pochwały: 6
Ulubiona autorka/autor: N.Singh, L.Dohner, S.Young, J.Crownover
Karina32 napisał(a):
Zaczęłam wczoraj:

Obrazek

Cytuj:
Samantha Young, autorka serii "On Dublin Street" i powieści "Hero", której nazwisko często trafia na listę bestsellerów „New York Timesa”, wraca do Szkocji w swojej nowej, pełnej namiętności, inspirującej powieści o miłości, stracie i sile przetrwania.
W pogoni za marzeniami, pełna nadziei i wiary w słuszność swojego wyboru, Nora O’Brien przenosi się z Indiany do Szkocji. Doznaje jednak rozczarowania i po trzech bezowocnych latach spędzonych w nowym kraju czuje tylko żal i poczucie winy.
Dopóki w jej życiu nie pojawia się seksowny Szkot, Aidan Lennox.
Kilka lat starszy obyty w świecie producent muzyczny i kompozytor, wydaje się zupełnie nie pasować do Nory. Tymczasem wbrew pozorom odnajdują w sobie iskrę, której im brakowało. Łączy ich wspólny śmiech i namiętność, dające im siłę do dalszych zmagań z życiem, mimo bolesnych doświadczeń z przeszłości.
Niestety, kiedy życie wymierza Aidanowi kolejny cios, ten nie szuka wsparcia u Nory, ale znika z jej życia. Kolejna bolesna strata budzi w Norze ukryte siły. Gniew i ból popychają ja naprzód, pomagają odzyskać kontrolę nad życiem i śmiało podążyć za marzeniami.
Studia, występy na scenie teatralnej – wszystko układa się według jej zamierzeń. Koncentruje się na swoich celach, starannie unikając emocjonalnych zawirowań.
Nie jest to jednak łatwe. Zwłaszcza że znów pojawia się Aidan i z niewiadomych powodów żywi do niej głęboką niechęć, a nawet wypowiada jej wojnę.

Skończyłam wczoraj w takim momencie, że :shock: Szkoda że dzisiaj trzeba pracować :wryyy:

dobre??? Ja uwielbiam Young i tak z pulpitu ta pozycja do mnie świeci :red:

To Pisane Szkarłatem mi nie podeszło, tzn nie było źle ale za mało "romansu" i to ma wiele tomów więc ja podziękowałam. Ciekawe co Ty powiesz Sol ;)

Edit: Sol, ale za to bardzo zapadła mi w pamięci, bardzo dużo szczegółów pamiętam. Czytałam może w 2015 roku a wtedy byłam bardziej Greyowa :hihi: Może teraz bym doceniła :mysli:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 125  Następna strona