Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 czerwca 2018, o 09:10

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139
 Zrzucamy kilogramy! 
Autor Wiadomość
Lady Butterfly

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata
Dziś weszłam na wagę. Od 4 maja od czasu ataku i później po wizycie w szpitalu ubyło mi 4,5 kg, a dziś wchodzę i w sumie od 4 maja obecnie ubyło mnie 13,5 kg :wesoły: Miłe zaskoczenie z rana przeżyłam, lekko ponad miesiąc i taki spadek wagi już można zauważyć... Chodź nie wiem czy po mnie widać, znajomi/rodzina mówią, że schudłam, ale ja po sobie tego zbytnio nie czuję. Jestem lżejsza, ale to chyba przez dietę, a nie spadek kg. Czuję ubywające cm w brzuchu, ale też myślałam, że to raczej dlatego, że nie chodzę już tak ciągle wzdęta jak kiedyś. A tu proszę waga wskazuje taki ubytek. ;) Byle tylko tak dalej ubywało :]

“Women are not short. They’re petite. They also are never middle-aged. They’re mature.”
― Kristen Ashley, Soaring

“It’s never too late to reach for happiness and no matter what life has done to you, it’s never too late to find it.” ― Kristen Ashley, The Will

“Never give up. Never quit dreaming. Because dreams had a way of being. You just had to keep hold.” ― Kristen Ashley, Walk Through Fire

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

10 czerwca 2018, o 13:25
Duzz - super wiadomość!

A u mnie stabilnie. Nie chudnę i nie tyję. Ciągle w okolicach 74 kg, a to i tak dobrze, zważywszy na fakt, że ostatnio nie ograniczam się z jedzeniem i nie ćwiczę regularnie.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Mala Volanges

Pochwały: 51
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

11 czerwca 2018, o 08:25
u mnie niestedy walka na granic 50 przegrana (53 obecnie), i wkurzam sie niemilosiernie bo jesli taka linia wsparci padla to jak znow ja osiagnac ? bieganie stabilnie 2 razy w tygodniu 12 km, na karaibach 4 x 10km na plazy 2 razy na bosaka, bylo cudnie ale rowniez bardzo wymagajaco ponad 30 stopni, teraz NYC i zamierzam codzienie przez 10 dni biegac 10km w central parku raniutko i malo jesc, tylko zwiedzanie i odpoczynek, pobycie ze swoimi myslami w miescie ktory zawsze chcialam zobaczyc, jesli to nie pomoze to juz sama nie wiem jak znow osiagnac 50 kg :facepalm:

To forget…
To forgive…
Which road will you take?
"Night Road" Hannah Kristin

Literatka

Ulubiona autorka/autor: Krentz

11 czerwca 2018, o 09:08
tully - naprawdę to 50 jest takie ważne?

tylko dlatego że na liście lektur zwolniło się miejsce, a ty umiesz składać prześcieradło z gumka i utrzymać wagę z ciąży nie oznacza że masz wydawać książkę (Katarzyna Nosowska)

Rozpisana cesarzowa

11 czerwca 2018, o 10:33
A ja to trochę rozumiem. Też mam swoją ulubioną wagę, w której czułam się i wyglądałam najlepiej (55-60 kg) i choć w sumie teraz nie jest najgorzej (było już powyżej 80 kg w najgorszym okresie u mnie), to chciałabym mniej ważyć, bo wiadomo, mniejsze obciążenia dla serca i stawów, mniejsze ryzyko wielu chorób, lepsza kondycja, figura i samopoczucie.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Mala Volanges

Pochwały: 51
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

11 czerwca 2018, o 12:09
wiem ze to troche glupie bo w sumie jakie to ma znaczenie ? ale bylam juz na wysokosci 65 kg i to baardzo dlugo, wiec jesli nie bede miala jakiegos celu to szybko sie moze okazac ze wroce do poprzedniego stanu :)

To forget…
To forgive…
Which road will you take?
"Night Road" Hannah Kristin

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

12 czerwca 2018, o 22:38
Ja od kilku miesięcy regularnie chodzę na zajęcia fitness dwa razy w tygodniu,za każdym razem tak z godzinkę do półtorej. Na początku była nas spora grupa,teraz zostałyśmy we czwórkę.Może nie schudłam ani nie zeszłam spektakularnie z wagi ale mam lepszą kondycję,schudły mi uda i pośladki.Brzuch nie jest rewelacyjny ale mam większą wytrzymałość i spokojnie wytrzymują to co serwuje nam nasza instruktorka...

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Literatka

13 czerwca 2018, o 07:07
Ewo - super. Poprawa kondycji to super sprawa

tylko dlatego że na liście lektur zwolniło się miejsce, a ty umiesz składać prześcieradło z gumka i utrzymać wagę z ciąży nie oznacza że masz wydawać książkę (Katarzyna Nosowska)

Srebrne Pióro

Pochwały: 90
A mnie niech ktoś kopnie w to moje leniwe dupsko, i to tak żebym z rozpędu wygrała Wielką Pardubicką, bo inaczej nie zmobilizuję się do przejścia na dietę. A ile w końcu można żreć i żreć. Już niedługo zrobię się kwadratowa! :krzyczy: :krzyczy: :krzyczy:

Literatka

13 czerwca 2018, o 10:43
koło to figura idealna.. :hihi:

Lady Butterfly

Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

13 czerwca 2018, o 17:35
Hmm.. wbrew pozorom ja np. jem hmm w sumie więcej niż jadłam przed dietą :hihi:
Tylko jem regularniej i częściej ;) I posiłki są mniejsze, częściowo ;)

Plus jem np. ziemniaki, białe pieczywo i zaprawiam zupy mąką ;)

“Women are not short. They’re petite. They also are never middle-aged. They’re mature.”
― Kristen Ashley, Soaring

“It’s never too late to reach for happiness and no matter what life has done to you, it’s never too late to find it.” ― Kristen Ashley, The Will

“Never give up. Never quit dreaming. Because dreams had a way of being. You just had to keep hold.” ― Kristen Ashley, Walk Through Fire

Fanatyczka

Pochwały: 26
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon
duzzz - gratulacje :-D

A ja sobie wykupiłam dzisiaj karnet. Co roku jedna z krakowskich sieci klubów fitness robi wakacyjne promocje na karnety (49 zł za karnet Open, do wszystkich ich klubów w Krakowie), więc sobie skorzystam, tak jak w zeszłym roku :) A że w dwóch mają też basen, to tym bardziej :-D Może mi się uda trochę ruszyć wagę, bo niedługo będzie mnie łatwiej przeskoczyć niż obejść :red:

Rozpisana cesarzowa

14 czerwca 2018, o 14:54
E tam. Naprawdę źle jest kiedy kupujesz hula hop i pasuje. :P

Zobacz profil WWW
Fanatyczka

Pochwały: 26
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon
Mam takie dziecięce to chyba lepiej nie próbować :evillaugh:

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139