Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 02:03

Rozrywka, konkursy, reality show: Od Miss World po Miliarderów

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 22 sierpnia 2011, o 23:29

mózgi powinni się zamienić :rzyg:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 23 sierpnia 2011, o 16:32

durny pomysł, same gwiazdy tam wystąpią

Avatar użytkownika
 
Posty: 30705
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 23 sierpnia 2011, o 16:42

czyli program zamieńmy się żonami tym razem w wersji animal :roll:
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 23 sierpnia 2011, o 17:03

Lucy napisał(a):mózgi powinni się zamienić :rzyg:

niektórzy musieliby je mieć :big:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 23 sierpnia 2011, o 19:26

Toż to zakrawa na znęcanie się nad zwierzętami! nie wiem, jak koty na coś takiego reagują, ale mój pies by się chyba zapłakał, jakbyśmy go oddali nawet na jeden dzień. :shock: I już na pewno nikt nie poznałby jego zwyczajów. :/
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 1 września 2011, o 20:46

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 1 września 2011, o 22:36

auuła, całkiem nieźle się ruszają, żadne lewe nogi :suprised: (z wyjątkami)
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 1 września 2011, o 23:16

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 5 września 2011, o 15:36

Co sądzicie o nowych odsłonach programów rozrywkowych ? :hyhy:

1. Must Be The Music - niestety nie było jak oglądać ,trzeba się załapać na powtórkę .

2. Mam talent - mam problem z Kozyrą . Facet bezsprzecznie inteligentny , tylko widać było po nim tremę . Trochę zamknięty w sobie ,mam nadzieje ,że wyluzuje i będzie ok.

3. The Voice of Poland - podoba mi się bardzo formuła ( nie wygląd się liczy ,tylko głos) ,jury też w porządku . Nergal mnie zaskoczył na plus , ale za to trochę mnie wkurzała Dąbrowska. Jej głupie miny ,ciągle mi się wydawało ,że jest niezadowolona. I co to za autorytet ? Reszta ma więcej sukcesów niż ona .

4. Taniec z gwiazdami - ja tam do Urbańskiej nic osobistego nie mam . Większość ją nie lubi bo rozbiła małżeństwo Janusza . Nie wiem jak tam było i nie obchodzi mnie to . Liczy się to jak się zaprezentowała ,a niestety nie było za dobrze. Najbardziej drażnił mnie jej głos - przesłodzony i delikatny. W pewnych momentach nie wiedziała co powiedzieć , numery na koniec strasznie długo czytała ... Mam nadzieję ,że dalej będzie już tylko lepiej . Fraszyńska to bardzo dowcipna osóbka ,mam wrażenie ,że program jednak zyska przez to . I Janusz Józefowicz, który też mnie zaskoczył na plus . Z sensem mówi , inaczej było z Wodeckim. Pary bardzo ciekawie się prezentują , oprócz dwóch wyjątków ( były Skrzyneckiej i blondyna z "na wspólnej") . Tak więc jedyny zgrzyt to Natasza ( mam nadzieje ,że się wyrobi) a reszta było ok.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 5 września 2011, o 17:15

widziałam, a raczej tylko słyszałam 3, na razie nie zgaszę telewizora na drugą część, ale też nie będę specjalnie na to czekać :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 5 września 2011, o 20:06

Voice mi się podobał, jury wydaje się sympatyczne. Nie przepadam jedynie za Dąbrowską, jakaś tak wredna się wydaje.

TzG specjalnie włączyłam, zęby zobaczyć Urbańską i wg mnie byłą miła, ale strasznie stremowana. Józefowicz z tego co słyszałam dawał najniższe oceny, ja jak włączyłam to akurat się nie wypowiadał to nie wiem. :wink:

Reszty nie oglądałam. :smile2:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 5 września 2011, o 21:11

Józefowicz parę razy głosował jak czarna mamba :smile2:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 5 września 2011, o 21:17

A mnie najbardziej denerwowała Fraszyńska i to ,że ze wszystkiego się śmiała i każdej parze dawała 10 :look_down: . To już nawet Tyszkiewiczowa się hamowała :look_down:

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 5 września 2011, o 22:03

Zatrudnili ją za klauna i dobrą ciocię, to co miała się krępować ;)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 6 września 2011, o 13:36

Oglądałam Taniec z gwiazdami z ciekawości i jakoś nie umiem się przełamać. Ostatnich edycji już nie oglądałam tak namiętnie jak kiedyś :)

Natasza Urbańska stremowana strasznie i nie podobała mi sie jako prowadząca, może to kwestia przyzwyczajenia. Nowe jury, fatalnie - chodzi mi o nowe dwie osoby. Fraszyńska śmieszna, ale z 10 przesadzała :P

Gwiazdy i tancerze nawet ok :D

The voice of Poland miło mnie zaskoczył podoba mi się ten program ;)
Nergal zyskał w moich oczach, spoko gościu ;) pozostali z resztą też :big:
i fajne jest to, że oni wsłuchują się w śpiewających i wybierają tych którzy dobrze śpiewają, pomysł programu naprawdę genialny.
aż ciekawa jestem co będzie dalej :D

Mam talent nie oglądałam, a Must be the music może być :)
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 7 września 2011, o 21:40

The Voice of Poland - świetna formuła, profesjonalne jury; generalnie bardzo mi się podobało. O Nergalu miałam już wcześniej dobre zdanie, bo widziałam kilka wywiadów i wiedziałam, że to całkiem sensowny facet :)

Taniec z gwiazdami - Natasza to największa porażka tej edycji; moim zdaniem zupełnie się do konferansjerki nie nadaje; przesłodzona, nienaturalna. Dość pozytywnie zaskoczył mnie za to Józefowicz (nie spodziewałam się tego :] ). Fraszyńska całkiem ok; uczestnicy wypadli generalnie przyzwoicie; tragiczny był jedynie były facet Skrzyneckiej - całe szczęście, że odpadł :]

Co do dwóch pozostałych programów, to widziałam tylko urywki, więc trudno mi się wypowiadać :big:
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 7 września 2011, o 22:29

Uff, że to już wszystko się skończyło! Ja się bardzo denerwowałam - mówiła Urbańska tuż po zakończeniu odcinka w rozmowie z TVN. Wczoraj na próbie tak naprawdę nic nie zdążyłam zrobić, a dzisiaj wszystko się posypało, więc ja byłam załamana, nie mogłam nadążyć za wszystkimi kwestiami, ze wszystkimi wskazówkami. Wszystko było nie tak, wszystko było pod górkę. Ja po tej próbie z głową pełną informacji weszłam do garderoby i miałam godzinę, żeby się szybko przygotować do openingu i spanikowałam. Mówię, Janusz, jezu, schowaj mnie gdzieś, wywieź mnie, niech oni mnie już tutaj nie znajdą, ja nie dam rady, ja uciekam! Naprawdę, byłam przerażona.

Czy tak zachowuje się profesjonalistka ? Założę się ,że większość czasu poświęciła na dopieszczenie swojej choreografii ( trzeba przecież zasłużyć na uznanie męża) ,niż przygotowaniem się do swojej rzeczywistej pracy Teraz dostanie wycisk http://www.pudelek.pl/artykul/34899/jan ... tepu_zony/
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 7 września 2011, o 22:54

jezu???????
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 20831
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 8 września 2011, o 03:32

Urbańskiej i Dody nie cierpię. Obie głupie, puste i sztuczne.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 8 września 2011, o 11:36

A ja dam szansę Nataszy . Może w drugim odcinku będzie lepiej :look_down:

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 8 września 2011, o 11:51

ja daję jej szansę do trzeciego, musi się oswoić.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 20831
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 8 września 2011, o 14:10

Dziewczyny, ona siedzi w tym biznesie odkąd była podlotkiem, powinna to bardziej ogarniać. A przynajmniej umieć zwalczać tremę.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 8 września 2011, o 14:44

też prawda :]
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 8 września 2011, o 17:53

Czy ja wiem? Co innego fikać nogami i odśpiewać tysiące razy ćwiczony numer, a co innego prowadzić na żywo program i pytać ich o samopoczucie, zwłaszcza jeśli się widziało, jak komuś kiepsko poszło.
Natasza pewnie teraz siedzi w domu i uczy się różnych eufemicznych określeń na wypadek kiepskiego tańca i synonimów Wspaniale ;)

Najbardziej śmieszą mnie zarzuty, że czytała numery telefonów z kartki, a przecież Kasia Skrzynecka robiła to samo, zawsze zerkała, żeby czegoś nie pomylić.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 8 września 2011, o 18:16

Właśnie , chociaż prowadziła już n-tą edycję :look_down:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości