Teraz jest 19 maja 2024, o 03:56

Media: ludzie i wydarzenia

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 27 lipca 2021, o 16:39

W 12. edycji programu Taniec z gwiazdami wystąpią następujący uczestnicy:

Denis Urubko
Kinga Sawczuk
Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała
Sylwia Bomba
Oliwia Bieniuk
Radek Liszewski
Piotr Mróz
Fit Oldboy Wojciech Węcławowicz
Łukasz Juras Jurkowski
Iza Małysz

Kto kogo zna? :hyhy:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 39933
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 27 lipca 2021, o 17:31

Taki gwiazdy że znam tylko nazwisko Małysz :evillaugh:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 13084
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 27 lipca 2021, o 22:05

Denis Urubko? W "Tańcu z gwiazdami", a nie na K2? :ermm: Dziwne. I gdzie te gwiazdy, ja pytam? Bo chyba nie Iza Małysz, Oliwia Bieniuk i inni krewni i znajomi Królika. :zalamka:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28407
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 28 lipca 2021, o 00:18

Już jakiś czas temu był wśród pierwszych nazwisk, ale po chwili zastanowienia rozumiem niejako: poprzedni rok to mocne zastopowanie sponsorowo-zarobkowe dla tej branży - i ten sezon dla Nepalu/Indii i okolic to horror był - więc gdzieś trzeba nadrobić finansowo.
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 20847
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 31 lipca 2021, o 17:55

O ile Iza Małysz, córka Przybylskiej i żona Sławomira to faktycznie są znane z tego, że mają w rodzinie gwiazdę, to Denis Urubko naprawdę jest znanym himalaistą. Podobnie jak Liszewski jest znanym piosenlarzem (lider Weekendu). Juras też dość znany w kręgach MMA, jako zawodnik i komentator w Polsacie. Reszty nie kojarzę.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 28 sierpnia 2021, o 10:29

Jak wam się podoba nowa ramówka TVN?

https://www.youtube.com/watch?v=0uCKGLJgT8k
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28407
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 28 marca 2022, o 20:33

Nie wiem, ja tam spałam, ale jednak dzis przegląd kreacji na Oscarach zrobiłam :D

Nie, nie było zalewu wstążek i przypinek w solidarności z Ukrainą :czeka:
Oprócz Mili Kunis z mężem to poparciem wystąpili z gwiazd kategorii A czyli oscarowych: Jamie Lee Curtis, Diane Warren, Yuh-Jung Youn (ha!), Jason Momoa i Benedict Cumberbatch.
Ekhm, warto przypomnieć, że Rosja jak Chiny w Hollywood: ryyyyneeeek...

Ale co do ciuchów: było nawet ciekawie :D
https://www.pudelek.pl/oscary-2022-najl ... 882155456a
nawet "słabe" kreacje w większości były przynajmniej przykuwające uwagę :D
a obszerniej:
https://www.vanityfair.com/hollywood/ph ... -and-looks
Bo zróżnicowane stylu wyjątkowo (mimo widocznych konkretnych trendów ;) na samej gali i afterparties.
Hm, może to dlatego, że 3 roczniki w końcu się wymieszały ze sobą - ekipa sobie odbija za 2 poprzednie lata i się nagromadziło pomysłów.

No i polska aktorka, Anna Dzieduszycka, wypadła nieźle naprawdę na tle - grzecznie ale nie banalnie, chyba pasujący do osobowości dobry krój i kolor, pasujący makijaż i fryzura, no nie można się przyczepić (butów nie widziałam) ^_^ i jeszcze dobre zgranie koncepcyjne z partnerem oscarowym:
Obrazek
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Poprzednia strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości