Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 24 lutego 2020, o 06:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
 Ciekawe wydarzenia medialne 
Autor Wiadomość
Sprząta i układa

Pochwały: 19
Ponieważ faktycznie nie spodziewałam się niczego ciekawego (i tak wszystko, co ciekawe, oglądałam na bieżąco przed oscarową gorączką, więc tu nawet nie mam niczego do nadrobienia oprócz części dokumentów i, no cóż, Bożego ciała...), to jeszcze w sumie nie oglądałam zestawów garderobowych.
Ale na marginesie: Spike zachowawczo w swoim stylu mimo dodatków, jak widzę :hyhy:

Idę pooglądać.

- Terry Pratchett, Piramidy

La Gata Noruega

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych
Jak Wam się podoba polska piosenka na Eurowizję?

https://www.youtube.com/watch?v=I-oerspDngw

Jak dla mnie cała formuła eliminacji była słaba, wszyscy uczestnicy powinni od początku śpiewać swoje utwory, zamiast coverów. A trzy propozycje w finale to zdecydowanie za mało, żeby mieć z czego wybrać. Żadna z piosnek mnie nie urzekła, prawdę mówiąc. Dziewczyna ładna, nawet bardzo ładna i przyciąga uwagę jej uroda, głos dobry i wokalnie było ok, ale jednak piosenka średnia. :bezradny: Będzie następna Kasia Moś, Lidia Kopania i Isis Gee i pewnie podobny wynik. Ktoś w ogóle jeszcze je pamięta?

Dlaczego nie możemy na dorosłą Eurowizję posłać czegoś w stylu Viki Gabor albo Roksany Węgiel, czyli naprawdę przebojowej piosenki? Dlaczego zawsze musi być jakoś tak patetycznie i z zadęciem, po prostu nudno? To akurat zarzut do wszystkich trojga uczestników, żaden utwór nie był dostatecznie fajny i chwytliwy na tyle,żeby wpadł w ucho już po pierwszym przesłuchaniu, a to ma największe znaczenie w sumie.

Zwycięską piosenkę pisały m.in. te same osoby, co zeszłoroczną piosenkę Szwajcarii i obie ostatnie polskie piosenki z juniora. Chyba tym razem się nie przyłożyli. Dodawszy do tego fakt, że TVP jak zwykle nie podsypie groszem, żeby wypromować polską propozycję, to pewnie znowu będzie ogon stawki. A szkoda, bo dziewczyna fajna i młodziutka. Trochę jest to marnowanie jej potencjału.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Pogromczyni postów

Pochwały: 110
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
Nic ciekawego jak dla mnie :bezradny: Zmęczyłam się już przy pierwszej zwrotce....
Nie wróżę zbyt dobrego miejsca w konkursie, o takie pompatyczne utwory rzadko daleko zachodzą.

https://ksiazkoweromanse.blogspot.com/

La Gata Noruega

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych
Przejrzałam komentarze na temat tej piosenki na różnych forach, głównie zagranicznych i raczej się nie podoba albo ludzie twierdzą, że piosenka taka sobie. Kolejny rok bez finału, prawdopodobnie. :bezradny:

Serio nie mam nic do ballad. Mam kilka ulubionych eurowizycjnych (np. Norwegia 2015, Albania 2017), nawet zeszłoroczna zwycięska piosenka jest balladą. Problem w tym, że polska propozycja nawet po kilkukrotnym wysłuchaniu w ogóle nie zapada w pamięć.

Daleko mi do fanki Roxi i Viki Gabor ale obie piosenki nuciłam w głowie praktycznie po jednym ich usłyszeniu. Tak właśnie powinno być. Na Eurowizji jest tylko 3 minuty na zaprezentowanie piosenki i jeśli utwór nie chwyci od razu, to mała szansa, że zrobi dobry wynik.

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow, Iwona Banach
Piosenka niestety nie porywa. Szkoda że nie jedzie Kayah i Viki . :P

Dobra książka jest jak dobre wino. Jej mądrość z wiekiem staje się coraz cenniejsza.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41