Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 22 czerwca 2018, o 09:09

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
 Obejrzane przed chwilą 
Autor Wiadomość
Lady Butterfly

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata
Liberty napisał(a):
Obejrzałam Deadpool 2 i podobało mi się, ale to jednak film nie dla wszystkich ;)

Bo?

“Women are not short. They’re petite. They also are never middle-aged. They’re mature.”
― Kristen Ashley, Soaring

“It’s never too late to reach for happiness and no matter what life has done to you, it’s never too late to find it.” ― Kristen Ashley, The Will

“Never give up. Never quit dreaming. Because dreams had a way of being. You just had to keep hold.” ― Kristen Ashley, Walk Through Fire

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej
Nie dla wszystkich. Podpisuję się :)
Ja w ramach jednego z punktów obchodów Dnia Dziecka zabrałam dzisiaj dzieciaki do kina na Deadpoola 2. Oni zakochani, ale to w sumie wiadomo było, a jak chyba jeszcze bardziej, bo za diabla nie spodziewałam się, że do tego filmu można tak wiele JESZCZE włożyć :)

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Właśnie przeszukałam kilka stron tego wątku i kilka wątku kinowego w poszukiwaniu mojej własnej opinii o filmie "Jurassic World" i nie znalazłam. Nie mam pojęcia, gdzie to upchnęłam.
No trudno, w takim razie nie dowiem się, co napisałam o części czwartej.

Obejrzałam przed chwilą piątą część cyklu dinozaurowego, czyli "Jurassic World: Upadłe królestwo".
Film mi się podobał, ale nie tak jak część poprzednia, która nadal pozostaje dla mnie najlepsza. Porównując bardzo ogólnie, film powiela splot akcji części drugiej. Ktoś chce ukraść zwierzęta dla swoich własnych niecnych celów.
Film był dla mnie przerażający, nadal jeszcze jestem nastraszona. Ale to nie dinozaury tak mnie przerażały, lecz ludzie.
Dinozaury są z filmu na film coraz bardziej kochane, a ludzie coraz bardziej źli.
Chris Pratt jest niesamowitym ciasteczkiem. Trzymam kciuki, żeby wygrał The Sexiest Men Alive.

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Obejrzałam wczoraj "Zwierzogród". Niesamowicie mi się podobał.
Lubię kryminały, a jeszcze bardziej komedie kryminalne, więc był dla mnie idealny.
Wreszcie przydała mi się dobra znajomość książek z tego gatunku, bo dzięki niej w trakcie filmu zgadłam, dlaczego drapieżniki świrowały, kto stał za całą intrygą oraz przewidziałam trick z jagodami. Normalnie poczułam się wczoraj prawie tak mądra jak dzieci.
Film muszę koniecznie obejrzeć kiedyś jeszcze raz, bo był tego warty. Podobnie jak w "Lego Movie", są tam wbudowane przeróżne drobiazgi, cytaty z innych filmów i inne szczególiki, których przy jednokrotnym obejrzeniu nawet nie miałabym szansy wyłapać.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55