Teraz jest 29 marca 2024, o 07:20

Jill Shalvis

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 16 grudnia 2015, o 14:23

Przybyło, bo pisze nowy cykl. Część pierwsza wyszła chyba w październiku.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 16 grudnia 2015, o 15:19

Ma tempo :facepalm: Chyba jej dzień pracy/pisania wygląda tak jak Norki :lol:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 4 czerwca 2016, o 22:31

Obrazek
Choose the one guy you can’t have . . .

As captain of a San Francisco Bay tour boat, Pru can handle rough seas—the hard part is life on dry land. Pru loves her new apartment and her neighbors; problem is, she’s in danger of stumbling into love with Mr. Right for Anybody But Her.

Fall for him—hard . . .

Pub owner Finn O’Riley is six-foot-plus of hard-working hottie who always makes time for his friends. When Pru becomes one of them, she discovers how amazing it feels to be on the receiving end of that deep green gaze. But when a freak accident involving darts (don’t ask) leads to shirtless first aid, things rush way past the friend zone. Fast.

And then tell him the truth.

Pru only wants Finn to be happy; it’s what she wishes for at the historic fountain that’s supposed to grant her heart’s desire. But wanting him for herself is a different story—because Pru’s been keeping a secret that could change everything. . . .

June 28th 2016
Heartbreaker Bay #1


Obrazek
If she has her way . . .

Willa Davis is wrangling puppies when Keane Winters stalks into her pet shop with frustration in his chocolate-brown eyes and a pink bedazzled cat carrier in his hand. He needs a kitty sitter, stat. But the last thing Willa needs is to rescue a guy who doesn’t even remember her . . .

He’ll get nothing but coal in his stocking.

Saddled with his great-aunt’s Feline from Hell, Keane is desperate to leave her in someone else’s capable hands. But in spite of the fact that he’s sure he’s never seen the drop-dead-gorgeous pet shop owner before, she seems to be mad at him . . .

Unless he tempers “naughty” with a special kind of nice . . .

Willa can’t deny that Keane’s changed since high school: he’s less arrogant, for one thing—but he doesn’t even remember her. How can she trust him not to break her heart again? It’s time to throw a coin in the fountain, make a Christmas wish—and let the mistletoe do its work . . .

September 27th 2016
Heartbreaker Bay #2


Obrazek
There’s no such thing as a little in love…

Elle Wheaten’s priorities: friends, career, and kick-ass shoes. Then there’s the muscular wall of stubbornness that’s security expert Archer Hunt—who comes before everything else. No point in telling Mr. “Feels-Free Zone” that, though. Elle will just see other men until she gets over Archer . . . which should only take a lifetime . . .

There’s no such thing as a little in lust…

Archer’s wanted the best for Elle ever since he sacrificed his law-enforcement career to save her. But now that she’s earned happiness and success, Archer just wants Elle 24/7. Their chemistry could start the next San Francisco Earthquake, and Archer doesn’t want to be responsible for the damage. The alternative? Watch her go out with guys who aren’t him . . .

There is such a thing as…

As far as Archer’s concerned, nobody is good enough for Elle. But when he sets out to prove it by sabotaging her dates, she gets mad—and things get hot as hell. Now Archer has a new mission: prove to Elle that her perfect man has been here all along…

January 31st 2017
Heartbreaker Bay #3
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 6 stycznia 2017, o 18:08

“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 11 lutego 2017, o 02:47

Obrazek
Bohaterka jest ratownikiem medycznym, który będzie przez kilka miesięcy pracować ze strażą ;)
Bohater to strażak, seksowny strażak. Sama historia raczej taka sobie, ale przyjemnie się czytało. ;)
Jest za to pewna intryga odnośnie podpalacza, która nadaje smaczku temu HQ ;)

Obrazek
Przyjaciel bohatera z pierwszego tomu. Powraca jego dawna miłość ;)
Dopiero tu będziemy wiedzieć kto stoi za podpaleniami, co się stało z innym strażakiem.
I romans jak dla mnie również ciekawszy ;)

Obrazek
To jest właściwie połówka nie trzeci tom, ale para bohaterów przebija się na drugim planie już od pierwszego tomu i tam też obserwujemy jak ich związek sobie poczyna. ;) Cristina się w końcu złamała, na początku za nią nie przepadałam, ale potem się do niej przekonałam.

I inny cykl ze strażakami...
Obrazek
Niestety muszę przyznać, że zawiodłam się troszkę na tym.
Było przeciętnie. Bohaterka i bohater dość ciekawi, ale w tym wszystkim czegoś mi brakło. Pożary to chyba dla mnie za mało. ;) Przydałoby się więcej jakiejś akcji tak zbyt szybko traciłam zainteresowanie książką.
Takie 3 na 5 ;)
Zastanowiam się czy czytać kolejne tomy czy sobie darować ;)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 11 lutego 2017, o 04:04

duzzza22 napisał(a):Niestety muszę przyznać, że zawiodłam się troszkę na tym.
Było przeciętnie. Bohaterka i bohater dość ciekawi, ale w tym wszystkim czegoś mi brakło. Pożary to chyba dla mnie za mało. ;) Przydałoby się więcej jakiejś akcji tak zbyt szybko traciłam zainteresowanie książką.
Takie 3 na 5 ;)
Zastanowiam się czy czytać kolejne tomy czy sobie darować ;)

Ojej, szkoda.
Intuicja podpowiadała mi od lat, że tak właśnie będzie i nie wiem, czemu jej nie wierzyłam i się jeszcze łudziłam.
Bardzo dziękuję, Duzz, za Twoją opinię, teraz bez żalu przerzucę ten cykl na koniec kolejki.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 11 lutego 2017, o 13:23

W HQ była ciekawa intryga z podpalaczem i chodź rozłożona w sumie na dwa tomy to coś się dzięki temu więcej działo, a tu oprócz samej walki z pożarami nic nie było. Może problemy zarówno jednego i drugiego, ale to znowu za mało. Wprowadziła wątek drugiej pary, ale dla mnie pomimo tej pary i tak czegoś brakło. To nie HQ to normalna powieść i chyba wymagam od niej już znacznie więcej :bezradny: Czytałam to z tydzień może dwa temu i powoli już zapominam co tam nawet było :bezradny:
Nie wiem kochana, może tobie by się podobało mnie jednak zawiodło. :bezradny:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 lutego 2017, o 03:34

Mnie by też zawiodło. Jestem pewna, że odebrałabym tak samo jak Ty.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 22 lutego 2017, o 19:33

Kupiłam sobie "Do szaleństwa" i dopiero teraz zauważyłam że to 3 część cyklu.
Dużo stracę jeśli nie będę czytać po kolei?

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 23 lutego 2017, o 01:10

Trochę. To jest trzecia z sióstr i o poprzednich dwóch i ich związkach i relacjach będziesz mieć. Jednak każdy tom jest oddzielną historią miłosną danej siostry. ;)
Lepiej czytać po kolei, przynajmniej 3 pierwsze tomy, ale wielkiej szkody nie będzie jak zrobisz inaczej ;)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 23 lutego 2017, o 11:48

Na razie jeszcze się nie zabrałam. Może dorwę wcześniejsze książki najpierw.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 lutego 2017, o 13:04

zdecydowanie tak Kasiu ;) nie czytaj od trójki bo trójka moim zdaniem najgorsza.
Z tym że to seria dość mocno seksowa wiesz o tym? ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 23 lutego 2017, o 17:11

Mi nie przeszkadza. Czasem takie lubię.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 lutego 2017, o 17:12

a to okej ;) jak Ci pasuje to masz lekuchną lekturkę, całkiem przyjemną, przed sobą ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 17 grudnia 2017, o 16:19

Obrazek
Following the USA Today bestselling author of Lost and Found Sisters comes Jill Shalvis' moving story of heart, loss, betrayal, and friendship.

Six months after Lanie Jacobs’ husband’s death, it’s hard to imagine anything could deepen her sense of pain and loss. But then Lanie discovers she isn’t the only one grieving his sudden passing. A serial adulterer, he left behind several other women who, like Lanie, each believe she was his legally wedded wife.

Rocked by the infidelity, Lanie is left to grapple with searing questions. How could she be so wrong about a man she thought she knew better than anyone? Will she ever be able to trust another person? Can she even trust herself?

Desperate to make a fresh start, Lanie impulsively takes a job at the family-run Capriotti Winery. At first, she feels like an outsider among the boisterous Capriottis. With no real family of her own, she’s bewildered by how quickly they all take her under their wing and make her feel like she belongs. Especially Mark Capriotti, a gruffly handsome Air Force veteran turned deputy sheriff who manages to wind his way into Lanie’s cold, broken heart—along with the rest of the clan.

Everything is finally going well for her, but the arrival of River Brown changes all that. The fresh-faced twenty-one-year old seems as sweet as they come…until her dark secrets come to light—secrets that could destroy the new life Lanie’s only just begun to build.

June 19, 2018
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 28 kwietnia 2018, o 15:26

Oczarowana.
Moje pierwsze zetknięcie z autorką.
Zaliczę je na pewno do udanych i mimo, że obyło się bez zachwytów i wypieków na twarzy, to jedna stwierdzam, iż w jakiś sposób zostałam oczarowana tja

Początkowo myślałam, ze tak nie będzie, bo mimo lekkości narracji, która sprawiła, że czytało mi się lekko i przyjemnie, drażniło mnie już na starcie kilka rzeczy. Przede wszystkim to, że Jax jest aż takim przystojniakiem. I to, że Maddie jest aż tak pod jego urokiem, że niemalże traci głowę za każdym razem, kiedy się spotykają.
Na szczęście, z czasem okazało się, że Jax obronił się charakterem, a Maddie swoim niezwykłym urokiem i ciepłem. I mimo, że tych dwoje połączyła chemia, a seks nie ma co ukrywać, jest ważnym elementem składowym tej historii, to jednak jest też tam druga warstwa, ta zdecydowanie bardziej duchowa.
Urzekło mnie to, że Jax zdawał się dostrzegać to jaka Maddie jest naprawdę, dał jej czas potrzebny do ochłonięcia, po złych doświadczeniach z poprzedniego związku. Był cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki temu Maddie nabrała pewności siebie, odkryła w sobie nową siłę i stanęła mocno na nogach. Dzięki temu też miała szansę na odbudowanie relacji z siostrami. A naprawdę było co odbudowywać :mrgreen:

Z chęcią sięgnę po kolejne części, bo jestem ciekawa, co czeka Tarę i Chloe, a apetyt zaostrzył mi się dzięki temu co już wiem i czego się domyślam.
Poza tym Lucky Harbor ma swój zdecydowany, małomiasteczkowy urok i z przyjemnością tam wrócę tja
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 28 kwietnia 2018, o 16:40

Też lubię ten cykl i mam go prawie w komplecie (12 części). Im dalej tym lepiej.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 29 kwietnia 2018, o 07:12

A u nas wydano zaledwie cztery :niepewny:
I chyba się nie zapowiada, żeby było więcej? :mysli:
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 kwietnia 2018, o 12:19

u nas to totalnie olali....
Znaczy ja strasznie jęczałam na trójkę :P pierwsza jest lekka i dość gorąca, dwójka ma trochę więcej powagi, ale trójka...
Chwilami ręce opadają. Ale skoro im dalej tym lepiej jak pisze Lilia, to szkoda że u nas zrezygnowali.
I to Prószyński chyba był nie? A oni raczej nie porzucają serii.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 29 kwietnia 2018, o 13:44

Jestem zakochana w części szóstej :bigeyes:
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 29 kwietnia 2018, o 18:15

Lilia napisał(a):Też lubię ten cykl i mam go prawie w komplecie (12 części). Im dalej tym lepiej.

Aż tyle? W sumie mogłabym poczytać, gdyby wydali…
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 30 kwietnia 2018, o 17:08

Ja też, no ale póki co zapoznam się z tymi czterema, które są tja

•Sol• napisał(a): Znaczy ja strasznie jęczałam na trójkę :P pierwsza jest lekka i dość gorąca, dwójka ma trochę więcej powagi, ale trójka...
Chwilami ręce opadają.


Trójka to chyba o Chloe? Jakoś najmniej mnie zaciekawiła, spośród trójki sióstr, więc w sumie mnie nie dziwi, że część o niej jest najmniej strawna :wink:
Z kolei Tara i jej historia bardzo mnie zaintrygowała.
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 30 kwietnia 2018, o 22:19

Ja jestem po jedynce i trójce.
Masz rację Sol co do trójki - taka se była.
Muszę chyba dwójkę i czwórkę nadrobić.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 maja 2018, o 21:08

Dla mnie dwójka była najsłabsza i najmniej przekonująca.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 3 maja 2018, o 21:27

Czytalam Oczarowana w 2016. Pamietam, ze wiazalam z tym wielkie nadzieje a okazalo sie dla mnie beznadziejne. Cos mi swita ze mialam dac szanse drugiej czesci :mysli: na LC jako plus wpisalam tylko "przepisy na zycie ich matki" :bezradny:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość