Teraz jest 29 marca 2024, o 07:18

Jodi Ellen Malpas (+18)

Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Dołączył(a): 10 stycznia 2014, o 13:45
Ulubiona autorka/autor: Julie Garwood, Kat Martin, M.Jo Putney, , Kleypas

Jodi Ellen Malpas (+18)

Post przez AnjaLii » 21 stycznia 2016, o 11:04

Jodi Ellen Malpas

Obrazek

O Autorce

Jodi Ellen Malpas was born and raised in the Midlands town of Northampton, England, where she lives with her two boys and a beagle. She is a self-professed daydreamer, a Converse & mojito addict, and has a terrible weak spot for Alpha Males.

Writing powerful love stories and creating addictive characters has become her passion – a passion she now shares with her devoted readers



Twórczość

Wydane u nas:

    Mój obrońca

Cykl "Ta noc"
  1. Ta noc (tom: 1.1)
    Obietnica (tom: 1.2)
  2. Zdrada (tom: 2.1)
    Odmowa (tom: 2.2)
  3. Przysięga (tom:3.1)
    Finał (tom: 3.2)

Cykl "Ten mężczyzna"
  1. Ten mężczyzna (tom: 1.1)
    Jego kłamstwa (tom: 1.2)
  2. Jego namiętność (tom: 2.1)
    Jego pocałunki (tom: 2.2)
  3. Jego wyznania (tom: 3.1)
    Jego prawda (tom: 3.2)


W oryginale:

Series
This Man

  1. This Man (2012)
  2. Beneath This Man (2013)
  3. This Man Confessed (2013)
    3.4 L'attesa (2014)
    3.5 All I Am: Drew's Story (2017)
  4. With This Man (2018)

One Night
  1. Promised (2014)
  2. Denied (2014)
  3. Unveiled (2015)

Novels
    The Protector (2016)
    The Forbidden (2017)

Novellas
    Forgotten Desires (2015)



Strona www:
http://www.jodiellenmalpas.co.uk/

Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Dołączył(a): 10 stycznia 2014, o 13:45
Ulubiona autorka/autor: Julie Garwood, Kat Martin, M.Jo Putney, , Kleypas

Tom 1"Ten mezczyzna"

Post przez AnjaLii » 23 stycznia 2016, o 21:02

Największy światowy bestseller erotyczny 2013.
Tom 1 sześciotomowej serii numer 1 „New York Timesa”. JODI ELLEN MALPAS opublikowała w październiku 2012 roku „TEN MĘŻCZYZNA”

Niebezpieczna obsesja połączy piękną projektantkę wnętrz i młodego milionera, który przyjemność uczynił sensem życia i dla swojej rozkoszy nie zawaha się przekroczyć żadnych granic…

Ava O’Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje przepychem, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest jej właściciel. Ava spodziewa się nudnego podstarzałego snoba, a spotyka Jessego Warda – oszałamiająco przystojnego i zdumiewająco pewnego siebie. Nie jest w stanie zapanować nad obezwładniającym pożądaniem, jakie budzi w niej ten mężczyzna, nawykły do zaspokajania swoich najśmielszych fantazji. A równocześnie czuje, że za jego pogonią za przyjemnością kryje się jakiś niepokojący sekret. Instynkt podpowiada jej, że powinna uciekać. Lecz Jesse Ward nie zamierza pozwolić jej odejść...
]MARY JO PUTNEY - W taki sposób wąż musiał kusić Ewę. - Bardzo prawdopodobne - zgodził się - bo podniecił jej zmysły. Adam i Ewa zjedli jabłko, zdali sobie sprawę z własnej nagości z różnic płci - i zostali wygnani z raju. Osobiście uważam raj za bardzo nudne miejsce; doskonałość zawsze jest nudna. Jeśli nie można czynić zła, to nie można też czynić dobra. W naszym świecie żyje się o wiele trudniej niż w raju, ale za to ciekawiej, a namiętna miłość jest największą nagrodą za ponoszone przez nas trudy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6738
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 23 stycznia 2016, o 22:57

czytałam, chyba nawet do trójki doszłam. strasznie to rozwleczone, na siłę tworzone juz później problemy. Do tego bohater stukacz i z chora potrzebą kontroli. Bohaterka tez niby twarda, a lazła jak ćma do lampy. Do tego ten dom, byłe kochanki ... ech. szkoda czasu.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Dołączył(a): 10 stycznia 2014, o 13:45
Ulubiona autorka/autor: Julie Garwood, Kat Martin, M.Jo Putney, , Kleypas

co kto lubi..

Post przez AnjaLii » 24 stycznia 2016, o 10:54

Rozwleczone to fakt Ale trzyma w napięciu do końca z chęcią odkrycia tajemnicy psychiki bohatera, to długa historia która nie kończy się tak od razu na "i żyli długo i szczęśliwie".
No i potwierdzę iż jest to romans głęboko erotyczny.I fakt w 3 bodajże części jest trochę na siłę ale wynagradzaja nam to kolejne części które trzymają w napieciu - może nie jak horror no ale jednak
P.s. co kto lubi ...ja polecam, bo dla mnie to godne następstwo Greya no i ahh ten AstonMartin :hyhy: .
]MARY JO PUTNEY - W taki sposób wąż musiał kusić Ewę. - Bardzo prawdopodobne - zgodził się - bo podniecił jej zmysły. Adam i Ewa zjedli jabłko, zdali sobie sprawę z własnej nagości z różnic płci - i zostali wygnani z raju. Osobiście uważam raj za bardzo nudne miejsce; doskonałość zawsze jest nudna. Jeśli nie można czynić zła, to nie można też czynić dobra. W naszym świecie żyje się o wiele trudniej niż w raju, ale za to ciekawiej, a namiętna miłość jest największą nagrodą za ponoszone przez nas trudy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6738
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 24 stycznia 2016, o 11:43

ja to czytałam po wielu innych książkach z tego nurtu i mnie nie porwało. ale własnie- co kto lubi.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 24 stycznia 2016, o 17:11

AnjaLii napisał(a):ja polecam, bo dla mnie to godne następstwo Greya no i ahh ten AstonMartin :hyhy: .

Dla mnie to znak, że nie warto ruszać, jeśli podobne.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 24 stycznia 2016, o 17:23

Kawo, dla mnie też ;) i jeszcze jako że rozwleczone i wydawane przez nasze ulubione wydawnictwo na zasadzie ilość nad jakością.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 24 stycznia 2016, o 19:07

Aczkolwiek nie można powiedzieć, że to wydawnictwo rozwlekło historię, lecz z pewnością autorka, którą poniosło :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 24 stycznia 2016, o 20:37

nie nie, tego nie miałam na myśli ;)
autorka rozwleka, ale wydawnictwo idzie w ilość ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 24 stycznia 2016, o 22:02

Taa, autorka w treści, a wydawnictwo w książkach :roll:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 marca 2018, o 01:41

Zapomniałam tu przenieść, skoro temat nadal istnieje:
„Mój obrońca” Jodi Ellen Malpas, gdzie bohater okazuje się być snajperem i jest przedstawiony jak ktoś bawiący się w gry-strzelanki a nie prawdziwy żołnierz. Po prostu było widać, że autorka pisze o czymś, o czym nie ma zielonego pojęcia. Tak strasznie sztucznie. Jego dramat również robi nieprzekonujące wrażenie, jakby to było na siłę wciśnięte, aby odstawić pseudo dramat i tym wzruszyć/ poruszyć czytelnika. Bohaterka wyszła jej trochę lepiej. Ogólnie przeciętnie, nie najlepiej napisane, ale jeszcze ujdzie w tłoku.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4673
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 1 marca 2018, o 09:23

Księżycowa Kawa napisał(a):Zapomniałam tu przenieść, skoro temat nadal istnieje:
„Mój obrońca” Jodi Ellen Malpas, gdzie bohater okazuje się być snajperem i jest przedstawiony jak ktoś bawiący się w gry-strzelanki a nie prawdziwy żołnierz. Po prostu było widać, że autorka pisze o czymś, o czym nie ma zielonego pojęcia. Tak strasznie sztucznie. Jego dramat również robi nieprzekonujące wrażenie, jakby to było na siłę wciśnięte, aby odstawić pseudo dramat i tym wzruszyć/ poruszyć czytelnika. Bohaterka wyszła jej trochę lepiej. Ogólnie przeciętnie, nie najlepiej napisane, ale jeszcze ujdzie w tłoku.


A ja się zastanawiałam nad tą książką, ale chyba po Twojej opinii sobie podaruję :bezradny:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 marca 2018, o 13:17

Jeśli masz pod ręką, możesz wyrobić własne zdanie. Jeśli nie, uważam, że nic nie tracisz. Może jeszcze coś sprawdzę, ale z mojego punktu widzenia Malpas nie potrafi pisać wiarygodnie.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.


Powrót do M

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość