Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 18 sierpnia 2018, o 16:32

Regulamin działu

• Nowe tematy autorskie zakładają tylko moderatorki tego działu (duzzza22 i wiedzmaSol). Swoje propozycje proszę kierować do nich w prywatnej wiadomości (pw) lub poddziale Spis treści => Autorki - Pytania, sugestie, problemy.
  • Notki biograficzne, bibliografie i dodatkowe materiały znajdują się w pierwszym poście danej autorki/autora.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 833 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
 Eloisa James 
Autor Wiadomość
Rozpisana cesarzowa

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Właśnie zastanawiałam się, czy by nie wejść w tę serię. Czytałaś?

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd
Jeszcze nie, ale mam w planach na ten lub następny miesiąc.

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Zobaczę, jak to u mnie wyjdzie...

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd
Obrazek
Cytuj:
The richest bachelor in England plays matchmaker…for an heiress he wants for himself!

For beautiful, witty Lavinia Gray, there’s only one thing worse than having to ask the appalling Parth Sterling to marry her: being turned down by him.

Now the richest bachelor in England, Parth is not about to marry a woman as reckless and fashion-obsessed as Lavinia; he’s chosen a far more suitable bride.

But when he learns of Lavinia's desperate circumstances, he offers to find her a husband. Even better, he’ll find her a prince.

As usual, there’s no problem Parth can’t fix. But the more time he spends with the beguiling Lavinia, the more he finds himself wondering…

Why does the woman who’s completely wrong feel so right in his arms?

July 31, 2018

Pogromczyni gaduł

Pochwały: 41
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Załącznik:
661062-352x500.jpg

Siedem minut w niebie Eloisa James

On obiecuje jej niebo. Ona daje mu siedem minut na spełnienie obietnicy...

Eugenia Snowe kochała raz – wielką gorącą miłością. Jest przekonana, że już więcej nikogo nie pokocha. Całkowicie poświęciła się pracy, choć to zajęcie nietypowe dla damy z jej sfery. Eugenia prowadzi bowiem renomowaną agencję guwernantek. Lecz oto w drzwiach jej gabinetu staje Edward Reeve, arogancki syn hrabiego i genialny wynalazca. Chce mieć guwernantkę dla swego rodzeństwa i... chce mieć Eugenię dla siebie...

Tym razem "padło" na Edwarda Reeve nieślubnego syna hrabiego i Lisette do której zalecał się książę de Villiers (Jej własny książę), byłego narzeczonego Emilii z Cztery noce z księciem. Okazuje się, że Edward miał jeszcze przyrodnie rodzeństwo z małżeństwa matki z lordem Darcy i po śmierci obojga zgodnie z ich życzeniem to on ma się nimi zająć. Musi mieć guwernantkę i w tym celu wybiera się do renomowanej agencji pani Eugenii Snow, która jest wdową po lordzie i córką markiza ( Edward o tym nie wie, myśli, że jest ona byłą guwernantką). Okazuje się, że nie każda guwernantka się nadaje dla dzieciaków "z piekła rodem". Od pierwszej chwili między nimi iskrzy, po odejściu kolejnej guwernantki Ward "porywa" ją żeby pomogła mu w nauczeniu dobrych manier dzieci ponieważ babka za strony matki chce mu odebrać dzieci i ma się odbyć proces przed Izbą Lordów.
W sumie wszystko rozbija się o to, że Edward chciałby być z Eugenią jednak uważa, że związek z byłą guwernantką zniweczy jego plany co do tego żeby dzieci zostały z nim, co nie przeszkadza mu w tym żeby zostali kochankami. Jest sporo seksu i podobnie jak w Czterech nocach z księciem wulgaryzmów typu
Spoiler:
. I też tylko tło jest historyczne, a bohaterowie zachowują się współcześnie, ale to chyba też u pani James norma. Fajne dzieciaczki. Rewelacja to nie jest, ale chyba lepsza od Lady X, bardzo podobna w stylu do Czterech nocy i to chyba tyle :)

Autor postu otrzymał pochwałę

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Postowa księżniczka

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Jezu, jak mnie wkurzał główny bohater. :zalamka:
Poza tym nie mogłam się odnaleźć kto jest kim, pamiętałam tylko Villiersa.

Pogromczyni gaduł

Pochwały: 41
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Ja nie tak dawno czytałam Lady X i Cztery noce z księciem to dałam radę. Nie masz wrażenia, że w porównaniu ze starszymi książkami jakaś wulgarna się autorka zrobiła? Rzeczywiście bohater wkurzający.

Edit.
Spoiler:

Postowa księżniczka

Pochwały: 103
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Masz rację. Faktycznie te nowsze książki są coraz wulgarniejsze i coraz bardziej "współczesne".

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 833 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34