Teraz jest 13 maja 2024, o 15:20

Szycie i dzierganie

Dom i okolice: nasi domownicy, kulinarne opowieści, dekorowanie, ciuchy, szycie i dzierganie, domowe ogrody
Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 31 stycznia 2022, o 08:12

Ewa-j166 napisał(a):
szuwarek napisał(a):Takie ostatnio
Możesz podać firmę czym dokładnie robiłaś? Rodzaj i ile Ci poszło :) :bigeyes:


Na taka okrągłą torebkę czy taki worek potrzeba około 100m , na pozostałe 200 a jak chcesz taka z klapką i większą to 250m.
Bawełnę kupuje w Pimotki, sznurki bawełniane z rdzeniem 5mm : różnie Sznurkomania, woolpaczka, sznurki bawełniane. Poliestrowy płaski (to ta beżowa z klapką) pimotki, dotorebek. ale jest ich coraz więcej.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 18 sierpnia 2016, o 13:10
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn, Mary Balogh, Lisa Kleypas

Post przez kahahaha » 31 stycznia 2022, o 09:37

szuwarku śliczne torebki :bigeyes:

Avatar użytkownika
 
Posty: 241
Dołączył(a): 30 czerwca 2020, o 14:40
Ulubiona autorka/autor: Anne Stuart, Sherrilyn Kenyon, Julie Garwood

Post przez Ewa-j166 » 1 lutego 2022, o 13:17

szuwarek napisał(a):
Ewa-j166 napisał(a):
szuwarek napisał(a):Takie ostatnio
Możesz podać firmę czym dokładnie robiłaś? Rodzaj i ile Ci poszło :) :bigeyes:


Na taka okrągłą torebkę czy taki worek potrzeba około 100m , na pozostałe 200 a jak chcesz taka z klapką i większą to 250m.
Bawełnę kupuje w Pimotki, sznurki bawełniane z rdzeniem 5mm : różnie Sznurkomania, woolpaczka, sznurki bawełniane. Poliestrowy płaski (to ta beżowa z klapką) pimotki, dotorebek. ale jest ich coraz więcej.
:przytul:

Szuwarku, ja pracuję w sklepie papierniczo-plastyczno- pasmanteryjnym :) i mam możliwość zamówić sobie z hurtowni tylko nie mogę trafić w tą gładką, mnóstwo sznurków z rdzeniem i bez mam, włóczki bawełniane to głównie yarn art jeans i jej podobne, cienkie, ale chcę taką właśnie grubą gładką, która wygląda właśnie jak ta na torebce z pierwszego zdjęcia :mysli:

Poszukam na podanych przez Ciebie stronach, może tam będą opisy jaka nazwę podawać na zamówieniu ;) Dziękuję :*




To ta bobilon? T-shirt yarn ? :D
"Problem z książkami polega na tym, że kiedyś się kończą. Uwodzą cię. Rozkładają
przed tobą nogi i wciągają cię do środka. Wchodzisz w nie głęboko, zostawiając wszystko,
co miałeś, zrywasz wszelkie więzy łączące cię ze światem i podoba ci się w nich, i już nie
potrzebujesz więzów, rzeczy, i wtedy książka się kończy.
"
- "You" Kepnes Caroline

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 1 lutego 2022, o 13:35

ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 241
Dołączył(a): 30 czerwca 2020, o 14:40
Ulubiona autorka/autor: Anne Stuart, Sherrilyn Kenyon, Julie Garwood

Post przez Ewa-j166 » 1 lutego 2022, o 17:26

Super! Dziękuję! :*
"Problem z książkami polega na tym, że kiedyś się kończą. Uwodzą cię. Rozkładają
przed tobą nogi i wciągają cię do środka. Wchodzisz w nie głęboko, zostawiając wszystko,
co miałeś, zrywasz wszelkie więzy łączące cię ze światem i podoba ci się w nich, i już nie
potrzebujesz więzów, rzeczy, i wtedy książka się kończy.
"
- "You" Kepnes Caroline

Poprzednia strona

Powrót do Pani Domu to Ja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość