Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 21 września 2018, o 11:58

Regulamin działu

• Nowe tematy autorskie zakładają tylko moderatorki tego działu (duzzza22 i wiedzmaSol). Swoje propozycje proszę kierować do nich w prywatnej wiadomości (pw) lub poddziale Spis treści => Autorki - Pytania, sugestie, problemy.
  • Notki biograficzne, bibliografie i dodatkowe materiały znajdują się w pierwszym poście danej autorki/autora.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Robyn Donald 
Autor Wiadomość
Pulitzer w kieszeni

Pochwały: 15
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer :)
On jakieś taki jajogłowy. Ale za to świetny kochanek. Widać po jej minie :evillaugh:

Rozpisana cesarzowa

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Oni zawsze w zasadzie tacy bywają :hyhy:

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych
Ostatnio trafiłam na "Nierozerwalne więzy" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/62324/ni ... alne-wiezy i jest to pierwsza książka tej autorki, z którą się zetknęłam. Od razu rzuca się w oczy fakt, że to dość stary hq, wydany u nas na początku lat 90-tych, a w oryginale prawdopodobnie jeszcze sporo wcześniej. Postacie i relacje między nimi są tak strasznie niedzisiejsze, że nie da się tego przeoczyć. Ona - dziewczyna ze wsi, łagodna i posłuszna dziewica, on bogaty i despotyczny śfiniak. Nienawidzą się a równocześnie pożądają. Nie przepadam za motywem, że bohater poniewiera bohaterką, bo coś sobie źle zinterpretował, a ona się nie broni, bo jest święta do wyrzygania, woli więc cierpieć w milczeniu i znosić zniewagi ze strony bohatera oraz brutalne ataki fizyczne zakrawające na gwałt. :zalamka: To właśnie jest w tej książce. Poza tym sporo złych emocji i patologicznych wręcz relacji, które mnie od takich książek odstraszają skutecznie. Mimo to akcja dość ciekawa i czyta się to szybko, więc skończyłam i mam zamiar zapomnieć. Nie jest to zdecydowanie książka, do której kiedykolwiek bym wróciła z własnej woli. Dla mnie 4/10. :bezradny:

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Zobacz profil WWW
Rozpisana cesarzowa

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa
Nieźle mi się to czytało, ale niestety bohaterka nie za bardzo potrafiła się postawić, a on z kolei był mało kumaty.

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3