Teraz jest 28 marca 2024, o 10:33

Jay Crownover

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 6 kwietnia 2017, o 17:54

mogliby już coś zacząć myśleć o wydaniu tej serii :krzyczy: :P

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31291
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 7 kwietnia 2017, o 02:40

Chyba już zapomnieli o tej autorce, przynajmniej to tak wygląda.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 18 października 2018, o 09:20

Ewo, widziałam że przeczytałaś całą serię, co myślisz o Asa? Mnie się te części bardzo podobały :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30704
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 18 października 2018, o 16:51

chyba miałam lekkie zmęczenie materiałem bo ta część wydawała mi sie dopisana na siłę.Asa nie należał do początkowej grupy Naznaczonych,choć faktycznie aż sie prosił o swoją własną historię.Rozczarowała mnie jednak postać Royal,chyba miałam w stosunku do niej zbyt duże oczekiwania
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 18 października 2018, o 17:08

jak tak ciągiem czytałaś to w sumie racja, ja Ase przeczytałam po sporym czasie i wtedy bardzo czegoś takiego potrzebowałam :P a co takiego sądziłaś o Royal? Ja czytam teraz połówkę o Dominicu i Lando, jest super :bigeyes:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30704
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 18 października 2018, o 17:17

Miałam wrażenie,że ona na siłę chce cierpieć.Natura obdarzyła ją urodą,której nie chce wykorzystywac w pracy(co jej się chwali),ale robienie z siebie na siłę ofiary juz mi się nie podobało.To wieczne obwinianie się o to,że jej partner został postrzelony było przegięciem.Rozumiem,że mogła mieć początkowo wyrzuty sumienia,ale fakt,że nie sypia,nie dojada,zbyt dużo pije i zbyt wiele podrywa to troche za dużo,wziąwszy pod uwagę fakt,że jdnocześnie ostro wyrywa Asę.
Jednocześnie mimo robionych sobie wyrzutów nie odwiedza Dominika w szpitalu,nie interesuje się jego zdrowiemnie obchodzi jej specjalnie jak on sobie radzi,czy nie trzeba mu pomocy albo chociażby odwiedzin.Ogólnie czegos mi w tej książce za mało.Wcześniejsze części maja w sobie jakiś pazur,coś co rzeczywiście jest interesujące i czytalnik nie może się doczekać,aż pozna wszelkie szczegóły.W Asie tego zabrakło.Miałam nadzieję,że może coś będzie w związku z matką Royal ale wątek sam sie rozmył,a szkoda.
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 18 października 2018, o 17:42

rozumiem :) w tej połówce troszkę rola się odwraca i ona ląduje w szpitalu po wypadku na służbie, wtedy też z Dominiciem się trochę sytuacja polepsza. A ta sytuacja z jej matką to mnie strasznie zirytowała, no co za....

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9802
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 7 grudnia 2019, o 20:02

Obrazek

Built Jay Crownover

Wiedziałam, że się nie zawiodę na Crownover, świetny początek nowej serii, a zarazem kontynuacji starej. Zeb cudowny, taki ala drwal, opiekuńczy z głową na karku. Sayer trochę mnie wkurzała tą swoją traumą ale i tak całościowo mi się bardzo podobało. Zdecydowanie będę kontynuować :)

Swoją drogą, brzydka okładka, tzn ten gościu w ogóle nie pasuje

edit: czy ktoś pamięta część o Rome? w tej części powiedziano że ma blizne przecinająca twarz.. ja czegoś takiego nie pamiętam :mysli:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 8 czerwca 2022, o 11:53

Niezwykłe wznawia Buntownika, a to zapewne oznacza, że będą też inne książki autorki :D
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Poprzednia strona

Powrót do C

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość