Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 6 czerwca 2020, o 21:31

Regulamin działu

• Nowe tematy autorskie zakładają tylko moderatorki tego działu (duzzza22 i wiedzmaSol). Swoje propozycje proszę kierować do nich w prywatnej wiadomości (pw) lub poddziale Spis treści => Autorki - Pytania, sugestie, problemy.
  • Notki biograficzne, bibliografie i dodatkowe materiały znajdują się w pierwszym poście danej autorki/autora.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
 Sandra Brown 
Autor Wiadomość
Mól książkowy

Ulubiona autorka/autor: Deveraux,Medeiros,Putney,Dawson Smith,Balogh
Jak pisałam,pozamawiałam sobie ostatnio sporo książek Sandry Brown i oddałam się orgii czytelniczej :evillaugh:
Z wyjątkem sag i typowych harlequinów przeczytałam i kupiłam prawie wszystkie oprócz " Francuskiego jedwabiu". Ale ten już do mnie idzie.
I tak,najbardziej podobał mi się "Wyrok śmierci". Zresztą,na równi z "Zazdrością". Ach,ci mężczyźni :bigeyes: .
" W objęciach chłodu" także świetne. "Świadek",nad którym się zastanawiałam również był bardzo w moim guście. Nie żąłuję zakupu.
W mój gust nie trafiło natomiast "Witaj,mroku". Nie była to zła książka. Ale ze wszystkich Brown podobała mi się najmniej.

Nie wiem jeszcze co sądzić na temat "Nieba i piekła". Czy to warto kupić? Jest to typowy romans,czy może z domieszką sensacji?

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45