Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 23 maja 2019, o 09:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Następna strona
 2019: Zapowiedzi wydawnicze 
Autor Wiadomość
Rozgadana księżna

Pochwały: 106
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
A ja to kupię i przeczytam. :hyhy: Chcę sprawdzić co autorka tym razem wymyśliła.

Gwiazda klawiatury

Pochwały: 44
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
•Sol• napisał(a):
Giovanno, zima Ci szkodzi chyba :evillaugh:

Ciekawe na jak odległe wody James popłynęła tym razem :hihi:

Głowa mnie boli i to chyba dlatego :lol:

To czekam na recenzję joakar :hyhy:

Szamanka od Umarlaków

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
Ooo to na pewno dlatego Giovanno :P

Też czekam w takim razie!
Brzmi jakby autorka wzięła historyk i go przerobiła a współczesność.
Może teraz będzie Loch Pełen Zabawek i Bólu? :evillaugh:

Geniusz Zła

Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips
Lochy bez Seva, to nie lochy :evillaugh:

Szamanka od Umarlaków

W sumie to też Anglia, więc kto wie, może Sev się tam gdzieś zaplącze? :mrgreen:

Rozgadana księżna

Pochwały: 106
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Jeśli pojawi się tam Sev, to na pewno dam Wam znać. Wtedy pewnie każda z Was przeczyta. :hyhy:

Szamanka od Umarlaków

Joakar, jak sie pojawi to rzucę wszystko żeby czytać Greja 2.0 :D

Miss gaduł

Pochwały: 84
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
A kto to jest Sev? Bo nie kojarzę... hmmm

Szamanka od Umarlaków

Severus Snape z serii o Potterze ;)

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: Heyer, Laurens, Austen, Deveraux, Jeffries, Quinn
•Sol• napisał(a):
Montgomerry, na LC jest propozycja właśnie zrecenzowania trzech pierwszych rozdziałów książki ;)
Od wydawnictwa taka inicjatywa wyszła. Dlatego też krytykuję, bo to głupota straszna i wychodzi z nich lisek chytrusek.

Jeleni szukają i łatwej promocji.

Zobacz profil WWW
Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
Pucked up
Helena Hunting
Cykl: Pucked (tom 2)
Wydawnictwo: Szósty Zmysł 17.04
:hyhy:

Obrazek

Miller „ Buck” Butterson przechodzi przez życie bzykając laski, odkąd hokejowy krążek rozwalił mu przednie zęby, naprawiając tym samym jego zgryz. Po pięciu latach spędzonych w NHL, Miller stwierdził , że jest gotowy mieć dziewczynę . Prawdziwą dziewczynę, a nie kogoś w stylu hokejowego króliczka. Taką, którą zabierze na randki, i z którą nie wskoczy do łóżka po pięciu sekundach rozmowy. Miller przekonuje się , że jeśli chce, aby Sunshine „ Sunny” Weters się w nim zakochała , będzie musiał zrobić o wiele więcej niż pokazać jej sypialniane umiejętności swojego kija.

Kroniki Belorskie
Olga Gromyko
Tłumaczenie: Marina Makarevskaya
Cykl: Kroniki Belorskie (tom 6)
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc 17.04
rychło w czas :czeka:

Obrazek

Prawdziwa gratka dla wszystkich tęskniących do przygód ze świata Belorii! Po raz pierwszy w Polsce, wyjątkowe Kroniki belorskie, w których spotkamy się ze starymi przyjaciółmi, poznamy nowych niesamowitych bohaterów i przeżywać będziemy kolejne niezwykłe przygody.

Rozległe są ziemie Belorii i zawsze jest na nich miejsce na wielkie czary! Albo chociaż wesoła opowieść. Czy warto wierzyć w horoskopy? Czy aby na pewno niemowlęta są nieszkodliwe? Czy można komuś sprzedać pomyślny los? Na jaką przynętę łapie się nekromantów? Jak pozbyć się konkurencji? Co jest silniejsze: magia, wiara czy dębowa laga? Jeśli chcecie otrzymać odpowiedzi na te i inne pytania, oraz spotkać się ze starymi przyjaciółmi i poznać nowych, to jest książka dla was!

To ostatni tom cyklu belorskiego! Ostatnia szansa na spotkanie z całą plejada waszych ulubionych bohaterów, wyruszenie w niezapomniany świat przygód i humoru, który gwarantuje proza Olgi Gromyko.

Szamanka od Umarlaków

Pucked up? No przypomnieli sobie...

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
W końcu podali datę wydania Pucked up :wesoły: :wesoły: :wesoły:

Szara Eminencja

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

14 marca 2019, o 21:31
Gromyko i Beloria :smile:

Miss klawiatury

Pochwały: 16
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts
•Sol• napisał(a):
aniazlipca napisał(a):
No i Belle Aurora i najlepsza część z serii!!! Asher!
można to czytać bez znajomości pierwszej której nie zamierzam? ;)

czy ja wiem..dlaczego nie zamierzasz? Jedynka była świetna jeśli chodzi o humor :evillaugh: 2 jest bardziej poważna, ale również ma elementy humorystyczne :wink: wszyscy bohaterowie są w jakiś sposób połączeni więc zachęcam do przeczytania 1 :-D

Nalini Singh, Branded by Fire

Szamanka od Umarlaków

Aniu nie przeczytam jedynki ;)
Bardzo chciałam ale na forum nawet była długa gadka i wiem że nie dam rady albo potem będę miała koszmary. Jednej rzeczy nie toleruje w książkach i nie przejdzie a w jedynce jest znęcanie się i śmierć zwierzaka.

Miss klawiatury

Pochwały: 16
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts
•Sol• napisał(a):
Aniu nie przeczytam jedynki ;)
Bardzo chciałam ale na forum nawet była długa gadka i wiem że nie dam rady albo potem będę miała koszmary. Jednej rzeczy nie toleruje w książkach i nie przejdzie a w jedynce jest znęcanie się i śmierć zwierzaka.

A to teraz rozumiem. Sama staram się omijać takie propozycje książek, ale czasem nie da rady. Muszę Ci powiedzieć, że w tej książce nie ma aż tak drastycznych momentów znęcania. Za to co później zrobił Asher zdobył moje serce! :bigeyes:

Nalini Singh, Branded by Fire

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
aleqsia napisał(a):
Ktoś tęsknił za autorką? :evillaugh:

Mister
James E L
Sonia draga 05.06.2019 r.

Przed chwilą, gdy o autorce wcale nie pamiętałam, to byłam szczęśliwsza.
Papaveryna napisał(a):
W ogóle wydaje mi się, że jakiś tytuł tej autorki wyskakiwał mi, gdy próbowałam wyszukiwać książek podobnych do "Wrednych igraszek" hmmm Choć wiadomo, że potem tych podobieństw nie ma zazwyczaj wcale :P

Nie wiem czemu, ale te dwie autorki natychmiast mi się ze sobą skojarzyły.
Mam nadzieję, że niczego nie wykraczę, ale pomyślałam sobie, że znowu będzie schemat, że pierwsza książka cudowna i doskonała, a druga dużo słabsza.

Miss gaduł

Pochwały: 84
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
•Sol• napisał(a):
Severus Snape z serii o Potterze ;)

Aha, dziękuję, to dlatego nie wiedziałam o kogo chodzi :hihi:

Mister -E L James
Wydawnictwo: Sonia Draga
5 czerwca 2019

Obrazek

Londyn, 2019. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędza samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości... a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć. Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczna, skomplikowana przeszłość. Małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem, wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I co uczyni dziewczyna, gdy dowie się, że jej kochanek również skrywa mroczne tajemnice?

Dziewczyna kłamcy -Catherine Ryan Howard
Wydawca: Świat Książki
Data wydania: 24 kwietnia 2019

Obrazek

Jej pierwsza miłość Will przyznał się do pięciu morderstw. Ale prawda była o wiele gorsza.
Znany seryjny morderca, Will Hurley, ma dziesięć lat do końca wyroku, gdy z Kanału wyłowiono ciało młodej kobiety. Chociaż detektywi podejrzewają, że mają do czynienia z naśladowcą, to zwracają się do Willa o pomoc.. Will twierdzi, że ma informacje potrzebne policji, ale przekaże je tylko jednej osobie - dziewczynie, z którą się umawiał, kiedy popełniał straszne zbrodnie.
Alison Smith spędziła ostatnią dekadę za granicą, odbudowując swe zrujnowane życie i starając się zapomnieć o Irlandii. Ale kiedy dostaje prośbę z policji Dublina, by pomóc w uniknięciu kolejnej bezsensownej okrutnej zbrodni – postanawia stawić czoła przeszłości i mężczyźnie, którego znała – i ciężko pracowała, żeby zapomnieć…

Odbiorę ci wszystko – Ruth Lillegraven
Wydawca: Wielka Litera

Obrazek

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można to usprawiedliwić? Kim wolałbyś być, gdybyś musiał wybrać: ofiarą czy mordercą?
Fenomenalny thriller psychologiczny, prosto z Norwegii.
Clara jest ambitną i utalentowaną urzędniczką w Ministerstwie Sprawiedliwości, specjalizującą się w ochronie dzieci – ofiar przemocy domowej. Pracuje nad kontrowersyjną ustawą, która budzi ostre dyskusje. Kiedy do szpitalu, w którym pracuje jej mąż, trafia pobity czteroletni chłopiec i wkrótce umiera, a na drugi dzień jego ojciec zostaje zamordowany, pojawiają się jednoznaczne podejrzenia, kto za tym stoi. Jej życie zaczyna wymykać się spod kontroli, a z mroków przeszłości powracają demony.
W „Odbiorę ci wszystko” nic nie jest jednoznaczne. Nikt nie jest niewinny, a zło nie jest złem absolutnym.

Peleryna z piór (The Cloak of Feathers) – Nigel Quinlan
Wydawca: Wilga

Obrazek

Opowieść pełna szalonego humoru i magii, zaczerpniętej z irlandzkiego folkloru
Co sto lat w irlandzkim miasteczku Knowmealldown odbywa się Wielki Festiwal, w czasie którego do świętujących ludzi dołączają wróżki, zwane Dobrym Ludem. To huczne, niesamowite, pełne magii święto. A przynajmniej powinno takie być.
Jednak rok, w którym przy organizacji Festiwalu pomaga Brian Nolan, okazuje się pechowy. Gorzej – to katastrofa, która rozpoczyna się, gdy chłopiec przez przypadek rozgniewuje króla i królową wróżek, co doprowadza do przemienienia jego rodziców w czaple.
Aby zdjąć z nich zaklęcie i uratować miasteczko, Brian musi pomóc władcom Dobrego Ludu odzyskać zaginioną córkę, podejmując się czterech wyzwań. A jednocześnie zorganizować najlepszy Festiwal w historii.

Poduszka w różowe słonie – Joanna M. Chmielewska
Wydawca: Wydawnictwo MG

Obrazek

W na pozór uporządkowanym życiu trzydziestoletniej singielki Hanki nie ma miejsca na dziecko. Tak naprawdę nie ma w nim miejsca na żadne bliskie relacje, poza przyjaźnią z koleżanką jeszcze ze szkolnej ławki. Ale prawdziwa przyjaźń ma swoją cenę i Hania staje się niespodziewanie dla samej siebie jedyną opiekunką małej dziewczynki. Problemy emocjonalne utrudniają Hance nie tylko relacje z mężczyznami, ale również kontakt z dzieckiem. Potrafi jej zapewnić byt, a to okazuje się dalece niewystarczające. Zagubiona we własnych emocjach kobieta i rozpaczliwie tęskniąca za matką dziewczynka nieporadnie próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Poznanie Łukasza wprowadza dodatkowe zawirowania w życiu Hanki. Te wydarzenia stają się katalizatorem zmian. Ale aby zmienić cokolwiek, Hanka musi na nowo zmierzyć się z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa…

Wszystko skończy się dobrze – Charlotte Lucas
Wydawca: Świat Książki

Obrazek

Ella uwielbia baśnie.
A jeszcze bardziej szczęśliwe zakończenia. Na świecie jest wystarczająco dużo złego, po cóż więc komu historie, które strasznie się kończą? Ella po prostu pisze je na nowo i wymyśla dla nich piękniejsze, a raczej właściwe zakończenia.
Oscar jest smutny.
Ale sam o tym nie wie. Spotyka jednak Ellę, która chce, żeby i dla niego wszystko dobrze się skończyło. Lecz czy można tego dokonać? Podarować komuś innemu happy end? I co zrobić, jeśli ta osoba wcale tego nie chce?
Czarująca opowieść o losie, bajkowych spotkaniach oraz pytaniu, czy każda historia musi się dobrze kończyć.

Wyspa Camino– John Grisham
Wydawca: Albatros

Obrazek

Świat książek może być o wiele bardziej mroczny i niebezpieczny, niż ci się wydaje…
Białe kruki, niepozorni antykwariusze i niebanalna historia kryminalna!
Księgarnia, szelest przewracanych kartek, usypiająca atmosfera… Nudno, prawda? A co, jeżeli ten spokojny, pokryty kurzem świat ma drugie oblicze? Pełne złodziei, handlarzy trefnymi białymi krukami, romansów, zdrad i spisków..? Zaczyna się od skoku. Udanego – przestępcy kradną z biblioteki Uniwersytetu Princeton manuskrypty. Dziwna kradzież? Niekoniecznie. To skarb – zostały ubezpieczone na 25 milionów dolarów…
Czy cokolwiek może łączyć ten brawurowy skok z niepozornym Bruce’em Cable’em, który prowadzi księgarnię w sennym miasteczku Santa Rosa na wyspie Camino? Niewielu ludzi wie, że Bruce prawdziwe pieniądze zarabia na handlu białymi krukami. Być może dowie się tego Mercer Mann, młoda pisarka z problemami finansowymi, która zostaje wynajęta przez tajemniczą kobietę zlecającą jej poznanie sekretów księgarza…

Co o mnie wiesz? – Miranda Megan
Data wydania: 17 kwietnia 2019
Wydawca: Chilli Books

Obrazek

Uważaj, komu ufasz
Leah z dnia na dzień traci wszystko – karierę, chłopaka, znajomych. Na szczęście może jeszcze liczyć na Emmy. Razem przeprowadzają się do małego miasteczka, gdzie Leah zaczyna wszystko od nowa. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się David Cobb, napastliwy adorator. Kiedy mężczyzna zostaje oskarżony o napaść na znalezioną w lesie w stanie krytycznym Bethany, Leah jest przerażona. Tymczasem Emmy nie wraca do domu. Leah zgłasza jej zaginięcie i dowiaduje się, że ktoś taki jak Emmy… nie istnieje.
Leah, Bethany i Emmy są do siebie łudząco podobne. Bethany walczy o życie w szpitalu. Emmy zaginęła i nie pozostał po niej ślad. Leah już nie wie, kim tak naprawdę jest.

Kalendarz z dziewuchami -Ada Johnson
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
31 marca 2019

Obrazek

Ada mogłaby śmiało nazwać siebie szczęściarą. Z kilku powodów. Pierwszy: świeżo poślubiony angielski małżonek zwany Rośkiem, zakochany w niej na zabój. Powód drugi: para domowych małolatów i rudy terierek Spajkuś, bez których nie wyobraża sobie życia. I wreszcie powód trzeci: Dziewuchy – czyli barwne grono najbliższych jej kobiet. Chociaż na co dzień przyjaciółki mieszkają w czterech różnych krajach, to kontaktują się regularnie, wykorzystując wszystkie zdobycze technologiczne.
W dniu ślubu w ręce Ady wpada koperta od tajemniczego nadawcy, który podpisuje się inicjałami „A.M.” i zwraca się do niej „Adrienne”. Treść wiadomości również nie jest jasna. Ada nie skupia się na tym przesadnie, bo ma na głowie cały dom, prawie zawsze pełen ludzi. Jednak w ciągu następnych kilku miesięcy przychodzą kolejne listy, wzbudzając spore zaciekawienie Ady i jej Dziewuch. Akcja zaczyna nabierać tempa…

Widzę Cię -Lisa Jewell
Wydawnictwo: Edipresse Książki
24 kwietnia 2019

Obrazek

Nie tylko ty obserwujesz
Wróciłaś do domu po czterech latach pracy za granicą, przywożąc ze sobą męża.
Chciałabyś znaleźć własny kąt. Ale na razie koczujesz w pokoju gościnnym swojego starszego brata.
I wtedy – całkiem nieoczekiwanie – spotykasz mężczyznę z sąsiedztwa.
To dyrektor miejscowego liceum. Jest od ciebie dwa razy starszy. I niezwykle atrakcyjny.
Wkrótce zdajesz sobie sprawę, że go obserwujesz. Cały czas.
Nie wiesz jednak tego, że ktoś obserwuje ciebie.
Ani tego, że coś, co zaczęło się jako niewinne zauroczenie, szybko przeradza się w mroczną, śmiertelną obsesję.
Rodzinne sekrety, zakazana namiętność i niewyjaśnione morderstwo tworzą intrygę nowej, trzymającej w napięciu powieści Lisy Jewell.

Powiedz mi to szeptem -Kerry Anne King
Wydawnictwo: NieZwykłe
10 kwietnia 2019

Obrazek

Samotna matka, Maisey Addington, nigdy nie spełniała oczekiwań swojej matki. Nie wyszła za mąż, była odrobinę zagubiona w życiu i marnowała swoje wysokie IQ na pracę bez perspektyw. Jedyną rzeczą, która wychodzi Maisey, jest jej relacja z dwunastoletnią córką, Elle… dopóki rozmowa telefoniczna nie niszczy równowagi ich życia. Matka Maisey jest w śpiączce, a starzejący się ojciec musi zmierzyć się z oskarżeniami o znęcanie się i zaniedbanie. Wracając do rodzinnego domu, Maisey musi podjąć rozdzierającą serce decyzję dotyczącą wyboru podtrzymania życia swojej matki lub jej śmierci. Zdezorientowany ojciec zniszczył dokumenty rodzinne, a wśród nich znajdowała się ostatnia wola matki. Szukając odpowiedzi, Maisey odkrywa jedną tajemnicę za drugą, aż trafia na druzgocącą prawdę.
Obsesja Maisey dotycząca rozwiązania rodzinnej tajemnicy zmusza ją do zbadania swoich najmroczniejszych wspomnień oraz jest bodźcem do rozpoczęcia walki z ojcem Elle o opiekę nad nią. Czy miłość Maisey do córki będzie na tyle silna, aby przerwać krąg przemocy i stworzyć dla nich nowy początek?

Drań z Hollywood -Alessandra Torre
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
17 kwietnia 2019

Obrazek

Kamera, akcja, miłość!

Cole Masten jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Zainspirowany ciekawą historią małego południowego miasteczka w Georgii, postanawia nakręcić tam swój pierwszy film.
Summer Jenkins jako jedyna mieszkanka małej miejscowości nie cieszy się z przyjazdu gorącego gwiazdora. Wie, że tacy ludzie jak on oznaczają tylko kłopoty. Tego typu dranie i podrywacze kompletnie jej nie interesują.
Pociągający mężczyzna z pierwszych stron gazet i dziewczyna z małego miasta są kompletnymi przeciwieństwami. Wydarzy się jednak coś, czego oboje się nie spodziewają. Czy to możliwe, aby tak duże przeciwieństwa się przyciągały?

Szczęście na wyciągnięcie ręki -Agnieszka Krawczyk
Cykl: Uśmiech losu (tom 3)
Wydawnictwo: Filia
24 kwietnia 2019

Obrazek

Uśmiech losu to dar. Rozglądajcie się, aby go nie przegapić.
Można pokonać złe wspomnienia i spróbować wyjrzeć poza mroczną zasłonę przykrości i zadr, które przyniósł nam los. Najpierw nieśmiało, a potem już z całą mocą uwierzyć, że szczęście jest już blisko. Dać sobie szansę i uwierzyć w nią. To jest pierwszy krok, który może zawieść nas w świat, o jakim nawet nie marzyliśmy.
Bohaterowie sagi Uśmiech losu powracają by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.
Czy wreszcie uda się im rozwiązać zagadkę tajemniczego dobroczyńcy? Czy teza, że dobre uczynki wracają do nas po stokroć się potwierdzi? A wreszcie czy dawne tajemnice, które ujrzały światło dzienne, rozwiążą się szczęśliwie?
Trzeci tom o mieszkańcach Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna opowieść o sile rodziny, przyjaźni i miłości. To historia o domu, do którego zawsze można wrócić, nawet jeśli droga do niego bywa kręta i pełna tajemnic. Bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć.

Ekstaza we Florencji -Jessie Chaffee
Wydawnictwo: Sonia Draga
20 lutego 2019

Obrazek

Młoda Amerykanka przyjeżdża do Florencji, by odzyskać zdrowie po wyniszczającym ataku anoreksji. Nieznane miasto odurza ją nie tylko swoim pięknem, witalnością i smakowitą kuchnią, wzbudzając w niej głód, jakiego nie czuła nigdy wcześniej.
Francesca i Luca, nowi znajomi Hannah, szybko wciągają ją w tętniące energią życie włoskiego miasta: skomplikowane relacje towarzyskie, uwielbienie dla piłki nożnej i sztuki, jedzenie, wino, seks oraz ciągłe poczucie nienasycenia. Odkrywając historię regionu, Hannah rozwija w sobie obsesję na punkcie średniowiecznych mistyczek, ascetek, które w imię Boga wyrzekły się wszystkiego – także przyjmowania pokarmów – skazując się na lata cierpienia i bólu. Zaczyna kwestionować wszystko, co dotychczas myślała o anoreksji, i zaczyna postrzegać swoją chorobę w innym świetle, zadając sobie pytanie o sens swoich wyborów i moralny aspekt walki z własnym ciałem.

Pastelowa Królewna

Na pewno będę chciała przeczytać "Widzę Cię" Lisy Jewell. Ciekawa jestem jej ewolucji od chick litów do thrillera.

A co powiesz na nową E L James ? :hyhy:

Pastelowa Królewna

Że szkoda mi czasu, żeby sprawdzać, czy umie pisać.

Geniusz Zła

Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips
Janka napisał(a):
Papaveryna napisał(a):
W ogóle wydaje mi się, że jakiś tytuł tej autorki wyskakiwał mi, gdy próbowałam wyszukiwać książek podobnych do "Wrednych igraszek" hmmm Choć wiadomo, że potem tych podobieństw nie ma zazwyczaj wcale :P

Nie wiem czemu, ale te dwie autorki natychmiast mi się ze sobą skojarzyły.
Mam nadzieję, że niczego nie wykraczę, ale pomyślałam sobie, że znowu będzie schemat, że pierwsza książka cudowna i doskonała, a druga dużo słabsza.

Trzeba po prostu na nic się nie nastawiać. Grunt, żeby choć jedna była tak dobra, żeby móc w niej wiercić w nieskończoność :-D

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Tylko Krawczyk kupię bo to kolejny tom......na kilka poczekam, aż będą w bibliotece

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Następna strona