Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 23 maja 2019, o 09:15

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Następna strona
 2019: Zapowiedzi wydawnicze 
Autor Wiadomość
Królewski Skryba

Pochwały: 70
Kandi Steiner to autorka na którą warto zwrócić uwagę ;)

Cholera, kolejna Chyłka. Kupić, nie kupić :bezradny:

Namiętny wąchacz farby drukarskiej

Pochwały: 127
Ulubiona autorka/autor: Tiffany Snow
Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć o tę miłość -Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska
Cykl: Miłość zostaje na zawsze (tom 3)
3 kwietnia 2019

Obrazek

Spędź wiosnę w Ogrodzie Zuzanny! Trzeci tom poświęcony jest kolejnej z przyjaciółek - Kazi Leszczyńskiej.
W ostatnim czasie oddalili się od siebie z Ludwikiem, a gdy na horyzoncie pojawia się dawna narzeczona Ludwika, ich małżeństwo staje pod znakiem zapytania. Na dodatek Kazia skrywa sekret, którego ujawnienie spowoduje w życiu jej rodziny prawdziwą rewolucję… Dużo dzieje się także u pozostałych bohaterek – Zuzanna pragnie dziecka, a Wiola rozwija pierwszy w swym życiu poważny związek.
"Ogród Zuzanny" to powieść o szczególnej atmosferze, z wyrazistymi, interesującymi bohaterami (także tymi drugoplanowymi, na dwóch czy czterech… łapach), pełna ciepła i humoru.

Słodki dom -Tillie Cole
Cykl: Słodki dom (tom 1)
Wydawnictwo: Editio
kwiecień 2019

Obrazek

Molly Shakespeare nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. Bardzo wcześnie straciła rodziców. Wychowywała ją babcia, która utwierdzała wnuczkę w przekonaniu, że aby wykorzystać swoją szansę i stać się kimś, musi pracować ciężej niż inni. Molly była bystra, inteligentna, rozkochana w wiedzy i wyjątkowo oczytana, jednak bardzo samotna. Większość ludzi widziała w niej tylko brązowowłosą okularnicę, najczęściej milczącą, skrytą, niezbyt modnie ubraną i niemajętną. Dziewczyna podjęła decyzję o wyjeździe z rodzinnej Anglii do Alabamy, by tam ukończyć studia i zrobić doktorat z filozofii, gdyż bardzo chciała daleko zajść.
Molly prędko się przekonuje, że ten wyjazd radykalnie zmieni jej życie. Ludzie w Alabamie kochają futbol, głośną zabawę i mają nieznośny temperament. Jednak największym zaskoczeniem i równocześnie największą rewolucją w poukładanym życiu Molly okazuje się Romeo Prince: gwiazda sportu, potomek rodziny z tradycjami i dziedzic wielkiej fortuny, a przede wszystkim chłopak o boskim ciele, cudownych oczach i zniewalającym uśmiechu. Romeo robi, co chce, i może mieć każdą dziewczynę, której zapragnie. Ale z jakiegoś powodu upodobał sobie Molly...

To pierwsza część przepięknej opowieści o miłości, która rozkwitła między dwojgiem młodych ludzi z zupełnie innych światów. Uczucie to sprawiło, że każde z nich odkryło w ukochanej osobie najpiękniejsze cechy i nie wyobraża sobie bez niej życia. Czy pierwsza, młodzieńcza miłość okaże się na tyle silna, by przezwyciężyć twarde zasady ugruntowane przez pieniądze, tradycję i niepisane umowy?
Niegrzecznym chłopcom najbardziej potrzebne są mądre dziewczyny!

Forumowa romantyczka

Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown
Ja czekan na Szept syberyjskiego wiatru Gąsiorowskiej :)

Gwiazda klawiatury

Pochwały: 44
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)
Nad Chyłką się zastanawiam i Ogrodem Zuzanny, druga część już nie była taka fajna jak pierwsza

Szamanka od Umarlaków

Ulubiona autorka/autor: Andrews/SEP/Sparks i wiele, wiele innych.
Chase na bank, kusi mnie też ta Niebezpieczna gra.

A Tillie Cole... U niej brak pewności co do HEA mnie hamuje.

Miss klawiatury

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown
giovanna napisał(a):
aleqsia napisał(a):
A mnie ciekawi ta Niebezpieczna gra Wituszyńskiej. Chase mam do nadrobienia poprzedni tom więc jak już przeczytam to dwa po kolei

Na wattpadzie czytałam, wg mnie taka sobie, ale to kwestia gustu.

Z zapowiedzi brzmi interesująco, ale już z mniejszym entuzjazmem podchodzę do książki :(

Zostań ze mną
Robert Kornacki, Lidia Liszewska
Cykl: Matylda i Kosma (tom 3)
Wydawnictwo: Czwarta Strona 03.04

Obrazek

Prawdziwa, dojrzała miłość, która poruszy twoje serce
Matylda i Kosma wreszcie znaleźli upragnione szczęście. W domu w mazurskiej głuszy wychowują córki i zajmują się nowym niecodziennym pomysłem na biznes. Gdy ona wyjeżdża w samotną podróż do Włoch, on musi sprawdzić się w roli ojca i poradzić sobie z codziennością dwóch kilkulatek. Podziwiając malownicze krajobrazy i pisząc emocjonalne listy, Matylda nie spodziewa się, że jej ukochany spotka znacznie młodszą kobietę, z którą przed laty łączyło go coś więcej. Czy będzie chciała namieszać w dopiero co poukładanym życiu Kosmy?
Gdy los wszystko komplikuje, liczą się tylko prawdziwe uczucia.

Zostań w domu
Agnieszka Pietrzyk
Wydawnictwo: Czwarta Strona 03.04

Obrazek

Rasowy thriller. Akcja jest tak gęsta, że nie odłożycie tej książki przed świtem”. Marta Guzowska
Jak bezpiecznie czujesz się we własnym mieszkaniu?
Blok z wielkiej płyty, jedenaście kondygnacji, sześćdziesiąt cztery mieszkania, prawie dwustu lokatorów. W wigilijny wieczór wszyscy oni dowiadują się, że są zakładnikami, a próba wyjścia z wieżowca oznaczać będzie śmierć.
Zwyczajni ludzie stają w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia, wielopokoleniowe rodziny zostają uwięzione w czterech ścianach. Jakie tajemnice rodzinne wyjdą na jaw pod presją strachu i terroru?
Na zewnątrz trwa mroźna i śnieżna zima. Przed komisarzem Kamilem Soroką stoi trudne zadanie, musi bowiem ustalić, kim są bezwzględni sprawcy, oraz uwolnić zakładników. Czeka go przy tym rywalizacja z inspektorem Semeniukiem przysłanym z Wrocławia wraz z oddziałem antyterrorystycznym.
Obaj spróbują poradzić sobie z zamachem, jakiego jeszcze nie było. Oni oraz mieszkańcy elbląskiego wieżowca, których życie nigdy już nie będzie takie samo.

Nasze małe kłamstwa
Sue Watson
Wydawnictwo: Filia 03.04

Obrazek

Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach.
Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie?
Życie Marianne jest idealne. Jest żoną przystojnego chirurga, matką trojga wspaniałych dzieci, ma piękny dom w najlepszej dzielnicy. Kobieta nie musi nic robić. Ma tylko opiekować się swoją rodziną. Jej perfekcyjne życie dla innych jest spełnieniem marzeń. Nie zawsze tak było. Czasem trudna przeszłość Marianne daje o sobie znać, ale zawsze wtedy u jej boku jest jej kochający mąż.
Pewnego dnia na idealnym życiu Marianne pojawia się rysa o wdzięcznym imieniu Caroline.
Dotąd Marianne sądziła, że doskonale rozumie swoje małżeństwo, ale prawda ma wiele twarzy.
Im bardziej Marianne interesuje się Caroline, zaczyna sobie zadawać pytanie nie tylko o to, czy powinna być zazdrosna, ale też o to, czy powinna się bać.
Małżeństwo nie ma prostych instrukcji i nie wszystko jest czarne lub białe.
Może ci się nie spodobać to, co zobaczysz.

Zawsze będę przy tobie
Tomasz Kieres

Obrazek

Patrzył na ich roześmiane twarze.
Nie ma możliwości abym był bardziej szczęśliwy, pomyślał.
Kątem oka. Ułamek sekundy. Zobaczył to.
A potem.
Potem nie było już nic.
Paweł kilka lat temu stracił żonę i dwie córki w wypadku samochodowym. Od tej pory dryfuje przez życie obciążony poczuciem winy. Myślami jest cały czas z tymi, które odeszły.
Natalia jest samotną matką wychowującą nastoletnią Maję. Całą uwagę koncentruje na córce, nie szuka nowych związków.
Natalia i Paweł poznają się u wspólnych znajomych, na imprezie na której, żadne z nich nie chciało być. Powoli zbliżają się do siebie. Próbują przezwyciężyć swoje traumy i dać życiu jeszcze jedną szansę. Gdy wszystko zaczyna się układać, dzieje się coś, co na nowo rozdziela tych dwoje.
Czy mężczyzna, którego duszę opanował obezwładniający smutek i kobieta, która jest pewna, że nikt poza nią nie ochroni jej dorastającej córki, mają szansę znaleźć do siebie drogę? Czy głębokie blizny, które powstały na sercu, kiedyś się zagoją? Być może pewnego dnia przyjdzie moment pożegnania przeszłości i wyruszenia w nową podróż. Być może…

Zawsze i wszędzie
Brittainy C. Cherry
:smile:

Obrazek

Każdego dnia modliłam się, żeby on znów mnie pokochał. Zostawił mnie dla innej, nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić, jak bez niego żyć. Chciałam jedynie, by do mnie wrócił.
Ale pojawił się Jackson Emery. To miał być tylko letni romans. Zastrzyk pozytywnej energii dla pogruchotanego serca.
Byliśmy dla siebie idealni, ponieważ oboje wiedzieliśmy, że nasz romans nie potrwa zbyt długo. Jackson nie wierzył w związki, a ja straciłam wiarę w miłość.
Wszystko było dobrze, aż pewnej nocy moje serce zgubiło rytm. Nie spodziewałam się, że Jackson się zaśmieje, nakłoni mnie do zwierzeń, przegna mój smutek.
Kiedy nasz wspólny czas dobiegł końca, moje serce nie potrafiło zapomnieć.
Prosiłam o jeszcze jeden uśmiech, kolejny pocałunek, następny dotyk… Wznosiłam modły, by Jackson mógł być mój, nawet jeśli wiedziałam, że jego przeznaczeniem nie była miłość.

Gwiazda klawiatury

aleqsia ja mam trochę dziwny gust więc może przeczytaj sobie fragment jak wyjdzie ebook i będziesz wiedziała czy się podoba :), ewentualnie trzy rozdziały na wattpadzie https://www.wattpad.com/367754793-niebe ... ana-prolog

Zawsze będę przy Tobie mnie ciekawi, bo znów facet pisze :)

Szamanka od Umarlaków

o proszę to może i ja trochę wyhamuję, dzięki Giovanno.
Chciałam inną jej książkę na wattpadzie przeczytać ale usunęła a informacji o wydaniu nie ma...

Miss klawiatury

Dzięki, zerknę do linka

Dziewczyny powiedzcie mi czy to jest nowość czy jakieś wznowienie pod innym tytułem bo na lubimyczytac nie mogę znaleźć tej książki

Obrazek

Młodsze pokolenie Familii dorasta. I – jak to w życiu bywa – im większe dzieci, tym większy kłopot. Nela, córka Marty i Michała, po wypadku zamienia się w wyobcowaną dzikuskę, dopuszczając do swojego świata jedynie brata. Daniel, syn Oleńki i Andrzeja, używa studenckiego żywota, beztrosko korzystając z pieniędzy ojca. Zośka, córka Weroniki i Radka, wyrosła na urodziwą, ale rozpuszczoną, złośliwą pannicę, a Grzesiek, jedynak Doroty i Kamila, marzy o karierze estradowej i wciąż siedzi na utrzymaniu rodziców. Diablęta czy anioły? Odpowiedzialni, kochający rodzice, paczka zżytych przyjaciół wzajemnie się wspierających, a jednak... Co poszło nie tak? Czy na zawiłych ścieżkach dorosłego życia dzieciaki Familii odnajdą własne drogi?

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Z opisu wynika, że na sto procent nowa.

Miss klawiatury

W zapowiedziach chyba się nie pojawiała...

Pastelowa Królewna

Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich
Była chyba w wątku autorskim.

Gwiazda klawiatury

Tak jakoś nagle "wyskoczyła" autorka z tą ksiązką :hihi: , może znów miała dawno temu napisaną

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: Heyer, Laurens, Austen, Deveraux, Jeffries, Quinn
zauważyłyście, że w końcu w Polsce faceci zaczęli pisać romanse?

Zobacz profil WWW
Rozgadana księżna

Pochwały: 106
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick
Jakoś nie mam przekonania do romansów napisanych przez facetów. :mysli:

Miss postów

Ulubiona autorka/autor: Heyer, Laurens, Austen, Deveraux, Jeffries, Quinn
ale "tam gdzie jesteś" jest udane :)

Zobacz profil WWW
Gwiazda klawiatury

Zgodzę się z tym :)

Miss klawiatury

Hate to Love You
Tijan Meyer
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece maj2019

Obrazek

Bohaterką jest Kennedy Clarke, która właśnie zaczyna studia. Traktuje tę zmianę w swoim życiu jako szansę na nowy początek. W liceum ciągle była na świeczniku, a teraz chce w końcu być “niewidzialna”. Jednak okazuje się to trudne, kiedy zwraca uwagę najgorętszego faceta na kampusie Shaya Colemana. Chłopak wyraźnie jest zaintrygowany, a dziewczyna chce po prostu mieć spokój. Zaczyna się ich gorąca rozgrywka hate-love. Szybko może się okazać, że Kennedy złamie przez tego chłopaka wszystkie zasady, których miała się trzymać idąc na studia.

Zimowy żołnierz
Daniel Mason
Wydawnictwo: Rebis 02.04

Obrazek

Wojna, miłość i przesuwanie granic ludzkiej wytrzymałości!
Lucjusz Krzelewski z zamożnej polskiej rodziny mieszkającej w Wiedniu studiuje medycynę, gdy nadchodzi rok 1914, wybucha wojna i błyskawicznie rozlewa się po całej Europie. Zafascynowany tym, że z dnia na dzień może zostać lekarzem, zaciąga się do wojska, licząc na przydział do znakomicie zorganizowanego lazaretu. Niestety trafia do Lemnowic, maleńkiej wioski w sercu Karpat, do szpitala polowego urządzonego w zrujnowanym kościele, skąd uciekli wszyscy lekarze.
Jedyną osobą, która może pokazać Lucjuszowi, jak ratować ciężko rannych zwożonych z pól bitewnych frontu wschodniego, jest tajemnicza siostra Margareta. Szalona i piękna. Osobliwy, niebezpiecznie bliski związek tych dwojga zostaje brutalnie przerwany, kiedy w samym środku zimy trafia do kościoła nowy pacjent. Chcąc go za wszelką cenę ratować, Lucjusz podejmuje fatalną decyzję, która zaważy na losach tego zimowego żołnierza, jego samego i Margarety.

Złota klatka
Camilla Läckberg
Seria: Thriller psychologiczny
Wydawnictwo: Czarna Owca 11.04

Obrazek

Pierwsza część nowej serii królowej szwedzkiego kryminału.
Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.
Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory.
„Złota klatka” to trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.

Z zimną krwią
Robert Bryndza
Cykl: DCI Erika Foster (tom 5) | Seria: Mroczna strona
Wydawnictwo: Filia 20.03

Obrazek

iąta część bestsellerowej serii o detektyw Erice Foster.

Kiedy Erika Foster otwiera zardzewiałą walizkę, znajduje w niej rozczłonkowane ciało młodego mężczyzny i choć wiele już widziała w swojej karierze, to z podobnym widokiem ma do czynienia po raz pierwszy.
Dwa tygodnie wcześniej znaleziono identyczną walizkę z ciałem młodej kobiety. Co łączy dwa morderstwa? Kiedy Foster wraz z zespołem zaczynają śledztwo, szybko orientują się, że to przypadek seryjnego mordercy, który już zaplanował kolejny ruch i zawsze jest przed nimi o krok.
Gdy policjanci są co raz bliżej schwytania mordercy, Erika zostaje ofiarą brutalnego ataku. Zmuszona do odpoczynku w domu, nie zważa na pogróżki i za wszelką cenę chce wrócić do pracy.
Walizek przybywa, a na dodatek w śmiertelnym niebezpieczeństwie znalazły się bliźniaczki jednego z kolegów detektyw. Czy uda jej się je uratować zanim będzie za późno? Czas mija nieubłaganie szybko, a kiedy główny podejrzany zostaje namierzony, Foster odkrywa, że morderca nie działa w pojedynkę.

Mimo wszystko kochaj
Agnieszka Rusin
Wydawnictwo: Lucky

Obrazek

Cztery siostry nie mogłyby być bardziej różne: Joanna to wiecznie zabiegana i zapracowana matka dwóch córeczek, Gosia wiedzie beztroskie życie przy zamożnym mężu, Majka goni za karierą, a Julia wciąż szuka swojego miejsca na świecie i właśnie postanowiła rzucić studia.
Choroba matki sprawia, że wszystkie spotykają się w rodzinnym domu w malowniczym Karpaczu. Przywożą ze sobą złamane serca i sekrety. To jednak jeszcze nie koniec dramatycznych wydarzeń… Czy siostry będą umiały przezwyciężyć to, co je dzieli? Czy nauczą się kochać… mimo wszystko?

Jak zaczyna się miłość?
Julie Anne Long
Cykl: Pennyroyal Green (tom 10) | Seria: Romans Historyczny [Amber]
Wydawnictwo: Amber 14.03
wznowienie niestety

Obrazek

Książę Philippe Lavay podejmuje się najniebezpieczniejszych tajnych misji, wierząc, że służba dla brytyjskiej korony to jedyny sposób, by odzyskać rodowy majątek we Francji. Teraz jest bliski celu. Lecz podczas wykonywania ryzykownego zadania zostaje ranny i musi wrócić do swojej angielskiej posiadłości…
Jedno upojne popołudnie miało dla Elise Fountain katastrofalne skutki. Odtrącona przez rodzinę, okryta skandalem, żeby przeżyć, musi przyjąć niezbyt zaszczytną posadę: gospodyni aroganckiego i przerażająco cudownego księcia. Posadę, której dłużej niż kilka dni nie utrzymała jeszcze żadna kobieta…
Teraz mężczyzna, który nigdy nie kochał, i kobieta, która myślała, że już nigdy nie pokocha, będą musieli się zmierzyć z namiętnym wyzwaniem, które może zniszczyć ich oboje…

Rozstańmy się na rok
Taylor Jenkins Reid
Wydawnictwo: Amber 26.03
wznowienie, ładna okładka

Obrazek

Nie ma jednej recepty na szczęśliwe małżeństwo…
PRZEDTEM: Jedenaście lat temu Lauren i Ryan zakochali się bez pamięci. Dziewięć lat temu pierwszy raz się pokłócili… Sześć lat temu wzięli ślub. A potem zaczęło być coraz gorzej i gorzej…
TERAZ: Działają sobie na nerwy. Kłócą się. Nie ufają sobie. Oskarżają się o wszystko. Są coraz bardziej dalecy, osobni. Co się z nimi stało? Czy po prostu przestali się kochać?
Wtedy Ryan proponuje, żeby rozstali się na rok. „Zobaczymy, jak to jest być bez siebie… Może rozłąka pozwoli nam spróbować znowu…” Jest tylko jeden warunek: nie mogą się ze sobą kontaktować. Poza tym wolno im wszystko…

Szamanka od Umarlaków

Może ta nowa Lackberg? :mysli:
Zobaczę jakie będą opinie ;)

Miss gaduł

Ulubiona autorka/autor: Kleypas, Castellano, P. Clare, Karen Rose, Hoyt

23 lutego 2019, o 12:50
Bryndza, na pewno.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Miss gaduł

Pochwały: 84
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard
Pewnie Julie Anne Long i tę ostatnią, Reid.

Ta okładka Tijan jest dziwna według mnie. Wygląda jak jakiś facet bez głowy hmmm

Miss klawiatury

Karina32 sprawdź może wcześniejsze okładki Ambera bardziej Ci podejdą :smile: a tej głowy to jednak zapomnieli mu dodać

Na stronie sępiku takie dwie znalazłam i mam zamiar przyjrzeć się bliżej, tylko wydawnictwo mi nic nie mówi

Gorączka i krew
Sire Cedric
Wydawnictwo: Dragon 20.03

Obrazek

Na południu Francji giną młode, piękne dziewczyny. Szybko okazuje się, że padły ofiarą makabrycznych morderstw. Odnalezienie zmasakrowanych ciał ani schwytanie obłąkanych braci Salaville nie oznacza jednak końca krwawego rytuału. Kilka miesięcy później identyczna zbrodnia zostaje popełniona w Paryżu. A potem kolejna. I kolejna...
Do akcji wkracza komisarz Eva Svarta. Nie wie jeszcze, że sama znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy białowłosej policjantce uda się zatrzymać piekielny ceremoniał? Czy upora się z własnymi demonami?

W potrzasku
Kerry Wilkinson
Cykl: Detektyw Jessica Daniel (tom 1)
Wydawnictwo: Dragon 20.03

Obrazek

Kiedy w zamkniętym domu zostają odnalezione zwłoki, sierżant Jessica Daniel z wydziału dochodzeniowo-śledczego otrzymuje zadanie: musi nie tylko znaleźć mordercę, lecz także dowiedzieć się, w jaki sposób udało mu się niepostrzeżenie wejść do budynku i z niego wyjść.
Mając do dyspozycji nieliczne poszlaki oraz dziennikarza, który wydaje się wiedzieć na temat sprawy więcej od niej, Jessica zaczyna odczuwać presję – i to zanim na światło dzienne wyjdzie kolejne morderstwo, popełnione w tych samych okolicznościach.
W jaki sposób zabójcy udało się dopaść swoje ofiary w teoretycznie niemożliwych sytuacjach i co – jeśli w ogóle – te ofiary łączy?

Tak Cię straciłam
Jenny Blackhurst
Wydawnictwo: Albatros 03.04

Obrazek

Susan po trzech latach wychodzi ze szpitala psychiatrycznego z nową tożsamością. Bliscy, policja, lekarze – wszyscy mówią Emmie – tak ma teraz na imię – że trafiła tam, bo zabiła swojego synka. Emma nic nie pamięta. Więc musi im ufać… prawda? A jeżeli wszyscy kłamią, a ona została wrobiona w tę zbrodnię? A jeżeli zbrodni nie było, a Dylan żyje...?
Debiutancki thriller Jenny Blackhurst trzyma w napięciu do ostatniej strony. Akcja zmienia kierunek jak górska serpentyna! Debiutancka powieść Blackhurst ma niesamowite tempo, nie będziesz w stanie się oderwać. Alex Marwood, autorka bestsellerowych „Dziewczyn, które zabiły Chloe“ Mroczna, zaskakująca, inteligentna intryga. Nie mogłam się oderwać, przeczytałam ją w całości za jednym razem. A.J. Banner, autorka bestsellerowej „Mrocznej toni“

Mam ochotę na nowego detektywa, czyli Jessicę Daniel

Gwiazda klawiatury

Nie czytałaś tego? To wznowienie, chyba nawet mam, ale poprzednie wydawnictwo tak spaprało że szkoda gadać: ksiązka wyszła chyba bez korekty takie "kwiatki" tam były że szkoda gadać

Faktycznie :zalamka: dzięki że napisałaś. Czytałam to w 2012 i oceniłam tak sobie.

Odpowiedz w wątku   [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Następna strona